Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Watford - Newcastle 1:1

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Watford - Newcastle 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Watford - Newcastle 1:1   Watford - Newcastle 1:1 EmptySub 29 Dec 2018 - 9:28

Pozdrav drugari,

danas igramo poslednnju utakmicu u 2018 godini protiv Watforda. Oni imaju 10 bodova vise od nas (27) ali ja se opet ponovo nadam da moze nesto da se izvuce. Pod nesto stmatram da je i bod dobar.

Ovu utakmicu planiram i da pogledam (nisam se odavno posteno smorio pa mislim da je red).

HTL!


Poslednji izmenio Srki dana Ned 30 Dec 2018 - 15:30, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Watford - Newcastle 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle 1:1   Watford - Newcastle 1:1 EmptySub 29 Dec 2018 - 14:46

Bod bi bio odličan protiv odličnog Watforda. Nešto nisam optimista ali opet u meni tinja nada da bi se moglo ponoviti nešto slično kao na utakmici protiv Evertona, sve više od boda bi bilo pravo čudo.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Watford - Newcastle 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle 1:1   Watford - Newcastle 1:1 EmptySub 29 Dec 2018 - 15:14

Nema Kenedyja nigde u sastavu.

Priča se da će pozajmica biti raskinuta kako bismo mogli da dovedemo novog napadača na zajam.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Watford - Newcastle 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle 1:1   Watford - Newcastle 1:1 EmptySub 29 Dec 2018 - 15:53

Ono popodne u Kardifu i flegmatičnost u Notingemu su mi nekako najupečatljivi.. Promašaj 1 na 1 protiv Totnama. Ipak, sačekao bih da vidim ko je eventualna zamena pre nego što dam ocenu na kraju.
Nije Votford bauk, ako se lepo postavimo, može s njima da se igra...
Idemo Nufc
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Watford - Newcastle 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle 1:1   Watford - Newcastle 1:1 EmptySub 29 Dec 2018 - 15:57

Gledajući sastav, bode oči Hejden, tako da ćemo očigledno igrati blok, bez krarkog pasa, s trčanjem središnjih igrača kako u pomoć odbrani, tako u eventualnoj kontri...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Watford - Newcastle 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle 1:1   Watford - Newcastle 1:1 EmptySub 29 Dec 2018 - 16:28

Ocekivan tvrdic. Oni sa inicijativom ali za sada nista. Lici da ih cekamo da zajebu nwesto da pa zavucemo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Watford - Newcastle 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle 1:1   Watford - Newcastle 1:1 EmptySub 29 Dec 2018 - 16:29

Opaaaaaa, kako sam zavrsio prethodni post evo ga!

Bravo Ritchie , klaso! Nasao je Rondona kao rukom. Atsu takodje 5+.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Watford - Newcastle 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle 1:1   Watford - Newcastle 1:1 EmptySub 29 Dec 2018 - 16:55

Šteta za onaj minimalni ofsajd Rondona. Valjda ćemo izdržati, strah me njihovih napadača sa klupe, posebno Dinija jer odbrana nam ne uliva ni malo povjerenja.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Watford - Newcastle 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle 1:1   Watford - Newcastle 1:1 EmptySub 29 Dec 2018 - 17:23

Da, i ja sam se poradovao kad ono offside. Bacili smo se na posed, i cini mi se presing kad smo bez lopte. Sirotinjski fudbal, sta ces.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Watford - Newcastle 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle 1:1   Watford - Newcastle 1:1 EmptySub 29 Dec 2018 - 17:42

Ovog Shelveya treba sada da izudaraju u svlacionici kao govedo. Djubre jedno odsutno jebo te kurac koji te je napravio takvog usranog. Iz bulje si se rodio smrade jedan.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Watford - Newcastle 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle 1:1   Watford - Newcastle 1:1 EmptySub 29 Dec 2018 - 20:35

Posle 20 odigranih utakmica imamo 18 bodova i nalazimo se na 15. mestu na tabeli Premier League. Na drugim terenima u sudijskoj nadoknadi, do pobede su došli i Fulham i Cardiff City, tako da sada bežimo samo četiri boda od mesta koje vodi u Championship.

Da nam je neko pre utakmice ponudio bod, naravno da bi ga uzeli, ali ovako, ostaje žal za sva tri boda, koja smo u većem delu utakmice imali u džepu.

Rafa Benitez je dobro pripremio ekipu posle teškog poraza od 4:0 od Liverpoola. Jedino je možda pogrešio, što je u igru uveo Shelveya, koji je vidno bio trom i koji je posle samo tri minuta provedenih na terenu bio krivac za gol, jer nije ispratio svog čoveka prilikom primljenog gola.

Sledeći meč je već u sredu na St James' Parku i to protiv Manchester Uniteda.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Watford - Newcastle 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle 1:1   Watford - Newcastle 1:1 EmptySub 29 Dec 2018 - 20:51

Ocekujes da si uveo svezu krv a on kurton poslednji propusta igraca u fazonu kao nece lopta do njega, presecice bekovi. Govno jedno ruzno, sve treba da ti uzmu sto su ti platili.
Smrade.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Watford - Newcastle 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle 1:1   Watford - Newcastle 1:1 EmptySub 29 Dec 2018 - 21:59

Bod više nego dovoljan. Iako izgleda da smo ispustili dva, moramo biti realni, očigledno svže uigravana akcija nam je donela vođstvo, samo par minuta pošto nas je Dubravka spasio čudesnim ulaskom u šut levom nogom. Fascinirao me je Martin postavljanjem i dirigovanjem odbranom na ovoj utakmici. Rafa sjajno opteretio njihovu desnu stranu, praktično smo igrali sa trojicom pozadi. Jedlin rastrčan, a upravo neočekivana i plodonosna spona Atsu, Riči, Rondon im je uvek pretila. Sredina ostala bez snage brzo u drugom, Selvi pokazao da se bez njega može ali i mora, pisao sam već da ima protekciju, samo što je ranije to kompezovao dodavanjima i asistencijama. Njegova odsutnost ove sezone jedan od razloga neefikasnosti
Rondonu prijala pauza, nadam se da će napuniti baterije.
Moramo biti zadovoljni, spustili smo ritam i oterali ih od kaznenog. Imam osećaj da je Fernandez ostao u igri, da ovi ne bi ni pokušali centaršut.
Rezultati nam nisu išli na ruku ovaj vikend. Mora pojačanje na centralnom veznom, makar Gazu vratii iz penzije.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Watford - Newcastle 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle 1:1   Watford - Newcastle 1:1 EmptySub 29 Dec 2018 - 22:14

Ne mogu da budem i nisam zadovoljan. Klasicna nedisciplina i bolekuremija usere rad i to tezak rad cele ekipe.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Watford - Newcastle 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle 1:1   Watford - Newcastle 1:1 EmptyNed 30 Dec 2018 - 8:59

Nekako sam na početku teme naslutio reprizu Evertona. Poslije odgledane utakmice ipak ostaje žal za propuštenom prilikom da dobijemo. Da se nije povrijedio argentinac i da Rafa nije uveo Shelveya koji je mislima bio ko zna gdje možda bi se i radovali.
Po nekoj mojoj matematici da bi opstali potrebno nam je još 18 bodova u narednih 18 kola, ne izgleda nedostižno ali gledajući godinama šta se dešava postavlja se pitanje koja je svrha ovoga što gledamo svake godine. Borba za opstanak i punjenje džepova debelog smrada. Prodati svoju zlatnu koku svakako neće a umjesto januarskih pojačanja ne bi me iznenadilo da recimo proda našeg najboljeg fudbalera, golmana Martina Dubravku. Rafa debelom svesrdno pomaže, svaki prelazni rok je nauštrb smanjenja kvaliteta igračkog kadra debelom dodatno punio džepove.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Watford - Newcastle 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle 1:1   Watford - Newcastle 1:1 EmptyNed 30 Dec 2018 - 10:43

Kontam da je i Benitezu veci takmicarksi izazov da sa ovakvom ekipu bori opstanak nego da sedi u recimo evertonu i bude deseti koga god da dovede.
Ali sta debeli mamlaz zeli to izgleda ni on ne zna. Meni deluje da bi on da naplati klub onoliko koliko njemu treba i zeli a ne za cifru koliko realno vredi.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Watford - Newcastle 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle 1:1   Watford - Newcastle 1:1 EmptyNed 30 Dec 2018 - 13:40

Znate šta ja mislim? Znam da je Rafa frustriran zbog Ashleyevog odnosa prema njemu i zbog toga što mu u svakom prelaznom roku zavrće slavinu, ali, Rafa ima platu od 5 miliona funti godišnje. Ceo grad ga voli, tim koji trenira mu igra u Premier League, uz par dobrih pojačanja, verujem da se ne bi borili za opstanak, već tu negde za deseto mesto.

Sa druge stane, Benitez radi odličan posao Ashleyu. Samo u letnjem prelaznom roku mu je Rafa zaradio 20 miliona funti.

Lično mislim da će Rafa produžiti ugovor bez obzira na sve. A gde bi i otišao? U Kinu, tamo gde te i Bog zaboravi.

Watford - Newcastle 1:1 P06wslbz
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Watford - Newcastle 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle 1:1   Watford - Newcastle 1:1 EmptyNed 30 Dec 2018 - 15:29

Sigurno da i Benitez ima svoju racunicu, nije on naivan uopste. Lepo bi bilo da govnar odjebe pa da Benitez dobije vlasnika koji ce pred njega da stavi vise ciljeve od ovih sada jer je lik itekako sposoban za vise. Ovako koliko para (za pojacanja) toliko i muzike s tim da se Rafa lepo naplacuje. I treba, nemam nista protiv.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Watford - Newcastle 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle 1:1   Watford - Newcastle 1:1 EmptyNed 30 Dec 2018 - 16:12

Debeli je kockar i uz to mu novčanica nikada nije dovoljno. Prošle zime se kockao i Rafa mu je uštedio pare sa pozajmicama i obezbjedio pristojan plasman na kraju. Umjesto da se dozove pameti i kupi mu par pristojnih fudbalera on je nastavio da se kocka, kockati će se i u januaru a tome jednog dana mora da dođe kraj i da mu se obije o glavu pa ne samo da ćemo ispasti nego se i nećemo ekspresno vratiti kao zadnja dva puta. Jedini spas nam je da klub bude kupljen od strane nekog normalnog bogatuna. O Rafi i njegovim kalkulacijama ne bih puno, sve se vidi iz načina na koji igramo, što bi Srki rekao "sirotinjski fudbal".
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Watford - Newcastle 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle 1:1   Watford - Newcastle 1:1 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Watford - Newcastle 1:1
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Newcastle - Watford 0:2
» Watford - Newcastle
» Newcastle - Watford 1:0
» Watford v Newcastle
» Newcastle - Watford

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: