Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Watford - Newcastle

Ići dole 
+8
Pedja
Savic
Srki
NUFC CRO
milan25
Djuka
toon72
Admin-Roby
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 15:46

Fa kup. Pocinje za 13 min. Ispadamo sto posto.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 15:52

Newcastle : Elliot, Janmaat, Coloccini, Mbemba, Dummett, Mbabu,Sissoko, Tiote, Wijnaldum, Mitrovic, Perez

Subs: Thauvin, Toney, Gouffran, De Jong, Lascelles, Sterry, Darlow

Navodno igramo u 3-5-2 eksperimentu....

...iskreno ja sam jebeni optimista i očekujem pobjedu i da Mitrović da barem jedan gol...na to sam i novce bacio...

...i ako slučajno postoji nekakav stream dajte stavljajte linkove...


Poslednji izmenio toon72 dana Sub 9 Jan 2016 - 15:55, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 15:54

Zanimljiv sastav,pet odbrambenih igraca po vokaciji,Mbabu I Dumet u istoj postavi,nema Kolbeka,Anite (Tiote),mirise na igru po bokovima I jbne centarsuteve,hajde da-sacuvamo-gol-pa-sta bude-u-napadu-bude taktika....ako ispadnemo iz kupa povecavamo sanse za opstanak u ligi,mada ako ne ispadnemo nekim cudom danas,ispascemo u narednoj rundi.
Protivnik igra brzo I koristi prazan prostor koji mi najcescve nudimo.Dobro je sto igraju po zemlji,u vazduhu se do sada nismo proslavili sto u nasem sto u protivnickom kaznenom.
Valjda cemo zavaljati par golova,da napad proradi malo,to je mozda I najvaznije u ovom trenutku
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 15:55

Pa koliko vidim ne čuvamo prvi tim za MUTD. Ne znam, iskreno sasvim mi je svejedno za ovu utakmicu. Bitnija je borba za opstanak nego ganjati FA kup iz 1/32 finala, bolje odmah ispasti jer svakako će ispasti puno prije finala.
P.S. Ima li uopšte negdje neki stream???
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 16:12

Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 16:43

Stavio sam X na tiketu pa sam ga obrisao-da me Njuka ne zajebe po obicaju. Kao da ce ostalo da dodje, ali ajde.

Malo golova u kupu, skoro ce poluvreme. Na nasoj tekmi ama bas nista osim zutog za kostolomca Tiote-a.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 16:45

sad ima....1-0
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 16:51

Da, da. Troy Deeney nam ga sprcio za minus na PV.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 16:54

najjadniji smo klub u istoriji fudbala.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 16:55

Troy Deeney latched onto Gini Wijnaldum's wayward back pass before rounding Rob Elliot to give the Hornets the lead against the run of play.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 17:03

Mislio sam da ce se i oni stedeti, igraju dobro u PL pa sam ocekivao da im ovo bude prilika za B tim. Ali nas mogu da osure i bez da se oznoje. Ne moraju ni da peru dresove posle utakmice. A nasi ne moraju vec sezonama. U istoj garnituri pocnu u kojoj i zavrse - ideja je da se ne zamaraju i ne znoje previse.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 17:55

Poraz, četvrti u nizu i to sa istim rezultatom 0:1. Mislim da je sve ovde svima jasno osim možda ovoj dvojici:
Watford - Newcastle 1528526_943758962370904_7422008081515240566_n_zps8i4gvcaf

Ovaj gornji će vjerovatno opet govoriti kako smo dobro igrali ali nismo imali sreće tako da se postavlja pitanje ko je više lud, on ili oni koji ga slušaju.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 17:58

Eto ispali...a tako dobri igrači i još bolji trener...sve borci i jurišnici...baš me iznenadilo....
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 18:01

Eto,izletesmo iz kupa,tako uobicajeno.
Jos jedan jalovi poraz
Osecam da ce vratiti Carvera ili izmisliti jos nesto grdje, Dowie ili mozda Jacques Santini
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 18:03

Realno ocekivan ishod. Mada kako je Roby otvorio temu nista drugo nije ni dolazilo u obzir Smile

Sta znam, vise ne mogu ni da me iznerviraju koliko su jadni i providni. Jedino sto mi je drago kad odmah ovako ispadnemo je sto se ne smaram previse, sad ovaj protivnik, sad onaj pa ispadnemo u cetvrtfinalu. Bar me ne mrcvare.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 19:10

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 19:16

Newcastle je dotakao dno! Nema tu više šta da se priča i filozofira. Jednostavno, ovo je kraj, totalni potop, raspad kluba, poniženje za sve nas koji obožavamo ovaj klub.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 19:18

Jebi ga Saviću sad si me još i u totalni bed bacio, silovat smo ih trebali a ne izgubit....bolje da ovo vidio nisam...odoh slušati Leonarada Cohena... Sad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 19:30

Jednostavno smo gubitnička ekipa. I kad igramo dobro ne možemo pobijediti. Ne ponekad nego skoro uvijek. Više puta pobijedimo nekako sretno kad igramo loše nego kad igramo dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 20:18

Hvala Savicu na klipu.
Na mene delovalo pomalo umirujuce,nismo bili bez sanse. Malo smo promesali akcije, sve je to daleko od ozibljne price,ali nismo otisli na izlet. Steta za primljeni gol,u jednoj akciji smo ispali sebicni. Videcemo sta ce biti dalje,nekako me ovaj poraz ne boli toliko. Velika kriza u egzekuciji,ne mozemo ni iz ofsajda da zatresemo mrezu
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 21:22

Već sam to rekao jednom, ali evo opet - jebo kup, nebitan je skroz
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 21:40

Ovaj tim jednostavno nije dovoljno dobar. Svi vidimo da nemamo čoveka koji zna i može da postigne gol. Džaba nam solidna igra i protiv Arsenal-a i protiv Watford-a, kada nemamo igrača koji zna da pošalje loptu u protivničku mrežu. Ako to Mike Ashley i Steve McClaren ne vide, bojim se da nam je u Premier Legaue odzvonilo. Četvrti uzastopni poraz rezultatom 1:0. Gol postigli nismo na 412 minuta.

Već u utorak na St James' Park dolazi Manchester United, dok nam u subotu dolazi West Ham United. Ako ne osvojimo makar četiri boda iz ta dva susreta, možemo se komotno pozdraviti sa Premier League.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptySub 9 Jan 2016 - 23:50

Iako nisam prečesto optimista vjerujem da možemo pobijediti Manchester United. I oni se slično nama muče i nadam se da ih neće krenuti baš protiv nas a sa nama će se desiti valjda obrnuto Very Happy .
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptyNed 10 Jan 2016 - 13:40

Savic ::
Već u utorak na St James' Park dolazi Manchester United, dok nam u subotu dolazi West Ham United. Ako ne osvojimo makar četiri boda iz ta dva susreta, možemo se komotno pozdraviti sa Premier League.

Cetiri boda mi izgledaju kao zestok scifi. Po bod iz svake da se izvadi i da zapevamo. Cak se vise bojim WH-a nego MU. Ali kako smo ekipa za izbegavanje, sto se tice davanja prognoza, sve je moguce. Sa vrlo malim sansama u nasu korist.

Opet je neko ovde pominjao da imamo dobre igrace. Nisam siguran u to. Igrace imamo, ne bih mogao da kazem da su dobri. Uglavnom trkaci bez mozga, fino utrenirani odradjivaci posla. To bi i moglo da pliva da imas nekoga ko je mozak na terenu, kao sto je bio Cabaye onda, pa da malo povezuje sve to. Ovako smo kao skolsko dvoriste. A i trener je na tom nivou.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle EmptyPon 11 Jan 2016 - 11:08

Najveci problem kod nas je sto nam Sissoko igra krilo, a treba da je u centru. Kako je igrao onu polusezonu kada je stigao...Pored njega, treba nam jedan igrac sa mozgom, da uradi nesto kada imamo loptu, a (colback, tiote i anita) nek ceprkaju po nogama protivnickih igraca. Odbrana je crna rupa, koja usisava sve, ama bas sve, zbog njene nesposobnosti, svi igraci su na pozicijama na kojima ne treba da budu, pa imamo priliku da gledamo krila na beku i slicno...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Watford - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Watford - Newcastle   Watford - Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Watford - Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle - Watford 1:0
» Watford v Newcastle
» Newcastle - Watford
» Watford - Newcastle
» Newcastle - Watford 0:3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: