Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Brighton

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Newcastle - Brighton Empty
PočaljiNaslov: Newcastle - Brighton   Newcastle - Brighton EmptySub 20 Okt 2018 - 13:32

Šta reći osim da se nadamo prvoj pobjedi....
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Newcastle - Brighton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton   Newcastle - Brighton EmptySub 20 Okt 2018 - 17:40

Možemo se mi nadati svačemu pa i da okrenemo kao što sto ih okrenuli u Championshipu, ali ne možemo sakriti činjenicu da smo najdosadnija i najpredvidljivija ekipa na svijetu.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Brighton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton   Newcastle - Brighton EmptySub 20 Okt 2018 - 17:52

Moj Rafaele, kakvu si ti količinu panjeva okupio u jednom timu, to je prosto nevjerovatno!
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - Brighton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton   Newcastle - Brighton EmptySub 20 Okt 2018 - 18:02

Stvarno, oterati proverene strelce, zarad ovog španskog smeća i kilavog južnoamerikanca...
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Newcastle - Brighton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton   Newcastle - Brighton EmptySub 20 Okt 2018 - 18:12

I najgore pitanje, jesmo li napokon dotakli dno?
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Brighton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton   Newcastle - Brighton EmptySub 20 Okt 2018 - 18:44

Na dnu smo mi već godinama ali izgleda da tek sada postajemo svjesni toga. Još samo par eksera grobar ashley treba da zakuca na mrtvacki sanduk, dobar dio eksera već je zakucao...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Brighton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton   Newcastle - Brighton EmptySub 20 Okt 2018 - 19:19

COLONIA:

"Ljubav ne stanuje tu
ni kao pjesma ni kao smijeh
ni kao suza ni kao lijek
ni kao nada što nudi spas
za sve nas,
ljubav više ne stanuje tu
ljubav ne stanuje tu"
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Brighton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton   Newcastle - Brighton EmptyNed 21 Okt 2018 - 9:08

Newcastle - Brighton 44410801_10156577699608449_2690258082742665216_n_zpsxymd3ky3

Nekada je to tako bilo Smile . A nekada prije dvije godine, dok smo igrali sezonu u Championshipu, svaku utakmicu sam pratio sa žarom, tražio sve moguće streamove, radovao se i nervirao. U meni je postojala nada da ćemo se vratiti u Premier ligu, obnoviti igrački kadar i zajedno sa Rafom krenuti u bolju budućnost. Sada je ta nada potpuno ugašena, više se ne nerviram a za radovanje svakako razloga nema. Postigli su istorijski niz od pet poraza za redom na našem stadionu i to na početku sezone. Više me ne interesuje ni hoće li klub biti prodat, ni hoćemo li se pojačati u januaru i spasiti se ispadanja, ni hoće li Rafa ostati ili otići. Ali i dalje gledam utakmice svake subote i još ne mogu da vjerujem u ono što gledam. Vjerovatno ću i iduće subote gledati gostovanje u Southamptonu ne znajući ni sam zašto. Ne znam ni zašto ovo pišem, vrlo moguće da niko neće ni pročitati jer vidim da su i ostali navijači našeg kluba zapali u sličnu apatiju kao i ja. Ako neko i pročita svako dobro mu želim.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Brighton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton   Newcastle - Brighton EmptyNed 21 Okt 2018 - 12:28

Tu smo, čitamo se Milane, samo što nismo više onako glasni kao pre

Mike Ashley je ubio svaku mrvu života u nama. Preti nam treće ispadanje u poslednjih 10 godina. Što je puno, puno je.


Toon Toon. Mi smo Newcastle United.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Brighton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton   Newcastle - Brighton EmptyNed 21 Okt 2018 - 14:25

Ove sezone nema šanse da izbegnemo ispadanje. Teoretske.

Najviše bih voleo da se samoproglase poslednjim na tabeli i ne igraju više nijednu utakmicu do početka sezone u Championshipu.


Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Brighton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton   Newcastle - Brighton EmptyNed 21 Okt 2018 - 16:04

RIOT ::
Ove sezone nema šanse da izbegnemo ispadanje. Teoretske.

Najviše bih voleo da se samoproglase poslednjim na tabeli i ne igraju više nijednu utakmicu do početka sezone u Championshipu.




Je l' to u redu? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Brighton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton   Newcastle - Brighton EmptyNed 21 Okt 2018 - 16:31

Savic ::
RIOT ::
Ove sezone nema šanse da izbegnemo ispadanje. Teoretske.

Najviše bih voleo da se samoproglase poslednjim na tabeli i ne igraju više nijednu utakmicu do početka sezone u Championshipu.




Je l' to u redu? Very Happy

Da mi je dinar za svaki put kad sam ovo čuo poslednjih dana. Very Happy

On topic, naravno da jeste. Nama je ionako svejedno.



Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Brighton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton   Newcastle - Brighton EmptyNed 21 Okt 2018 - 17:13

Mićko, jednom davno si kroz šapat rekao: "Sve, samo da se klub ne ugasi".

Naravno da ću ih i sledeće subote gledati protiv Southamptona, jer "Mi ćemo ostati tu".

BTW, sledeće subote nam je krsna slava (Sveta Petka) i skup je u 17h. Ćaletu sam rekao da ću doći u 18h jer igra Newcastle.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Newcastle - Brighton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton   Newcastle - Brighton EmptyPon 22 Okt 2018 - 9:28

Ne sjećam se da je ikada bilo toliko apatije i pesimizma. S razlogom naravno...

Ali moram ukratko ispričati nešto. Moj drugi klub pored Newcastle-a je Parma. Ne tako daleko, 2015. je Parma bila u rukama jednog vlasnika za kojeg se vrlo brzo ispostavilo da je veliki prevarant i da je napravio veliku glupost. Ukratko, potpisao je ugovore sa preko 200 igrača (u Parmi naravno) kao model da će jako puno zaraditi kad nekoliko njih postanu dosta bolji nego što su tada bili. Uglavnom, to je puklo jer nije moglo drugačije, klub je ušao u dubiozu dugova od preko 200 mil. eura. U klubu se već šuškalo o problemima, počele su plaće kasniti, a kad je došla informacija da je moguć bankrot i raspad, bio je dan kad se igralo protiv Juventusa u Torinu. Izašli su motivirani kao što smo mi danas i izgubili 7:0. Onda je novi vlasnik kupio za sitne novce i obećao velika ulaganja. Muljao naravno. Pa je prodao "Albanskom biznismenu" za 1 Euro koji je obećao ulaganja. I muljao naravno. Klub je trebao prestati funkcionirati, ali da ne bi Serie A postala cirkus (iako cirkus već dugo traje) i kako su i nogometne vlasti imali veliki udio u stvaranju tih problema sa stalnim improvizacijama, odlučili su financirati organizaciju Parminih utakmica kako bi prvenstvo završilo regularno. A kad je završilo, Parmu su napustili svi igrači osim kapetana Lucarellija. Nije se znalo hoće li taj klub uopće postojati dalje a i ako bi postojala jedina opcija je bila amaterizam i Serie D (4 liga). Ostalo je par djelatnika u trening centru koji je bio napušten koji nisu znali što dalje.

E to se zove dotaknuti dno... I to je bila najbolja stvar koja im se dogodila nakon godina agonije. Klub je došao u ruke nekoliko lokalnih jakih biznismena, sportski dio preuzeli par legendi koji su se vratili iz ljubavi prema klubu (Nevio Scala direktor, Luigi Apoloni trener, i da podsjetim, amaterska 4 liga) a temelj je bio kapetan koji je mogao birati klub gdje će mirno dočekati mirovinu ali je ostao pomoći.

Najbitnije je bilo da su postavljeni zdravi temelji, ali to ne bi ništa značilo da uz klub nisu ostali navijači. Oni vole svoj klub, nisu htjeli dozvoliti da nestane, bili su uz njega kad je Parma bila standardni trećeligaš i drugoligaš i prije nego se pojavila na svjetskoj mapi. Te godine je bilo 10.000 pretplatnika, više nego kod puno prvoligaša i drugoligaša. Utakmica na kojoj se ovjerio prolaz u 3 ligu je gledalo preko 20.000 gledatelja na Tardiniju.

A sličnost sa Newcastle-om je velika. Gradovi su slične veličine i žive za svoj nogometni klub. S tim da se Parma i Serie A financijski ne mogu nikako upoređivati sa Newcastle-om i Premiershipom. Zato se ne bojim da će klub nestati. Ispali smo jednom što je bilo nevjerojatno pa smo vrlo brzo nakon toga igrali Europu. Ispali opet pa se vratili sa velikom vjerom u odličnog trenera. Jedina konstanta neuspjeha je FCB. A on neće još dugo. Klub je prevelik, prevrijedan je, ima najvjernije navijače što je dovoljno da ne bude najgoreg brodoloma. Možda ispadnemo i ove godine, možda se čak ni ne vratimo odmah nazad. Ali koliko dugo već volimo ovaj klub, i koliko ćemo ga još dugo voljeti....valjda moramo proći i najgore i najbolje. Vjerujem da su ove zadnje godine vrlo blizu najgoreg, ali da najbolje još nismo vidjeli i da nas tek čekaju...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Brighton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton   Newcastle - Brighton EmptyPon 22 Okt 2018 - 11:26

Bravo tinno!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Newcastle - Brighton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton   Newcastle - Brighton Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Brighton
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Brighton - Newcastle FA CUP
» BRIGHTON - NEWCASTLE 1 - 0
» Newcastle - Brighton 0:0
» Brighton - Newcastle 1:1
» Brighton - Newcastle United 0 : 0

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: