Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Brighton 0:0

Ići dole 
+3
toon72
milan25
moody
7 posters
AutorPoruka
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle - Brighton 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Newcastle - Brighton 0:0   Newcastle - Brighton 0:0 EmptySub 30 Dec 2017 - 16:43

Niko ne otvara temu a prvo poluvrijeme se uskoro završava.

Postava:
Darlow
Dummett
Clark
Lascelles
Yedlin
Atsu
Merino
Hayden
Ritchie
Gayle
Joselu
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Brighton 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton 0:0   Newcastle - Brighton 0:0 EmptySub 30 Dec 2017 - 16:55

I ja nekako istovremeno otvorio ali sam izbrisao da ne duplamo. Što se tiče prvog poluvremena mogu samo konstatovati jedno. A to je, protiv sitija smo kao čuvali bitne pa su onda ovo valjda najbolji koje imamo. Te najbolje u prvom poluvremenu nadigra prosječni Brighton. Nadajmo se da će u drugom biti bolje.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Brighton 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton 0:0   Newcastle - Brighton 0:0 EmptySub 30 Dec 2017 - 18:10

...loše...jedna od najdosadnijih utakmica...kako su jedni i drugi igrali je sramotno - ovo nije nivo PL...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Brighton 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton 0:0   Newcastle - Brighton 0:0 EmptySub 30 Dec 2017 - 18:20

Bitno je da su im plata, zdravstveno i penziono redovni a to što veze nemaju je potpuno nebitno. Kad samo pomislim koliko ovi ljudi zarađuju dođe mi da se ranim. Sad
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle - Brighton 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton 0:0   Newcastle - Brighton 0:0 EmptySub 30 Dec 2017 - 19:00

Jao, jao....
Eto to me pojede...
Nigdje borbenosti, želje, ZNANJA, volje...
Mlatimudonje, svi do jednog.

Kako bi bilo realno da im se plata obračuna po zalaganju.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Brighton 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton 0:0   Newcastle - Brighton 0:0 EmptySub 30 Dec 2017 - 20:11

Letargija, apatija, kurcobolja...

Već u ponedeljak putujemo u Stoke, gde igramo protiv istomenog Premijerligaša, koji je danas primio pet komada od Chelsea i koji će verovatno sutra smeniti trenera Marka Hughesa. Klasična šok terapija pred meč sa nama, taman da nas i oni naguze i da nam se načestitaju mile Nove Godine.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - Brighton 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton 0:0   Newcastle - Brighton 0:0 EmptySub 30 Dec 2017 - 21:41

Imamo pobedu u avgustu, dve u septembru, jednu u oktobru i decembru...da nema ovog West ne bismo imali trećinu bodova. Vucaranje po terenu i zvakanje gume bez inteziteta. Da ne navijam za ovaj klub, navijao bih da ispadne. Bez vica bez hazarda bez igre iz talenta. Mucenje. I svi su krivi, bez izuzetaka. Ne zelim niti jednog aktera sto u lozi sto na klupi sto na terenu u Njukaslu. Zelim da svi odu. Vucibatine i olupina na klupi.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Brighton 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton 0:0   Newcastle - Brighton 0:0 EmptySub 30 Dec 2017 - 21:56

Stigao sam da uhvatim 40ak minuta drugog poluvremena. Mada gledajući statistiku prvo poluvreme smo bili još lošiji. Nismo imali nijedan šut na gol, posed lopte njihovih 58% protiv naših 42%. Ono što sam video bilo je kao da igramo protiv Brazila. Ne samo jer su oni nosili žute dresove, već su dominirali u svemu.

- Taktika - Izgledalo je kao da imaju igrača ili čak dva više. Bilo ih je svuda po terenu gde treba da budu kako bi nama pokvarili igru i stvarali šanse za njih. Naši igrači izgledaju izgubljeno sa loptom, jako retko sam video da možemo loptu da sačuvamo neki duži period.

- Kondicija - Trčali su mnogo više nego mi (još jedan razlog da izgledaju kao da imaju 1-2 igrača više od nas). Kad neko od naših ima loptu njihova 3 igrača trče na njega i naš opet ne može da nadje nekog slobodnog nego izgubi loptu.

- Motivacija - Tek to se vidi, oni grizu kao da su oni ispod nas i više im preti ispadanje. Mi smo bili u stilu da čuvamo bod, puna kapa. Bar ono što sam uspeo da vidim nisam primetio nijednu našu ozbiljnu akciju. Tupo pretupo.

Oni nemaju bolje igrače od nas, ni skuplje, ni boljeg trenera, ni domaću publiku koja je stvarno navijala svaki put kad imamo loptu. Ali su imali ove gore 3 navedene stvari koje su odlično usavršili na treningu. Stvarali su odlične šanse i igrači im se odlično kreću/otvaraju, ali vidi se da im nedostaje kvalitet da nam zakucaju i taj poslednji ekser u kovčeg. Ali kod njih postoji tim, ideja, želja.. sve ono što mi nemamo.

Odličan pokazatelj koliko su dobri u dodavanjima je ova tabela ispod. Poređano je po uspešnosti dodavanja. Prva 4 igrača su njihova. Pa onda idu 3 naša ali oni su tu samo zato jer su imali malo dodavanja (a koliko manje vidi se u sledećoj koloni TP (Total passes)) pa opet 3 njihova koji su opet imali mnogo više dodavanja nego naši.

Newcastle - Brighton 0:0 Newcas13

To se sve uči na treningu. Vidi se ta uigranost koju mi nikako ne možemo da pokažemo. Čestitke Hughtonu.

Prva od 3 must win utakmice nije prošla dobro. Nisu must win samo zbog bodova već i zbog klackalice oko preuzimanja kluba gde Amanda neće da kupuje klub koji juriša u drugu ligu. Saivet je napravio grešku karijere jer je odigrao dobru utakmicu za Newcastle. Da je igrao loše bio bi i dalje u kombinaciji za prvu postavu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Brighton 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton 0:0   Newcastle - Brighton 0:0 EmptyNed 31 Dec 2017 - 9:41

Kada spomenu Amandu može se reći da u narednom periodu slijedi težak izbor za debelog gmaza. A to je da prihvati ponuđenu cijenu i odjebe se iz kluba koji uništava dugi niz godina, drugo je da nastavi da ga uništava i uništi ga potpuno i time ostane bez onoga što mu je najdraže a to su novčanice i treće da se isprsi u narednih tridesetak dana i uloži novac u pojačanja jer na osnovu viđenog juče a i u proteklim mjesecima jasno je da sa ovim što imamo jurišamo prema championshipu krupnim koracima. Mislim da ovo zadnje neće biti sigurno pa ostaje da se nadamo da će biti ovo prvo Very Happy .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Brighton 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Brighton 0:0   Newcastle - Brighton 0:0 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Brighton 0:0
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Brighton - Newcastle FA CUP
» BRIGHTON - NEWCASTLE 1 - 0
» Newcastle - Brighton
» Brighton - Newcastle 1:1
» Brighton - Newcastle United 0 : 0

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: