Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle United - Tottenham 0:2

Ići dole 
+6
Srki
Thug
Djuka
milan25
m.c.t.
Savic
10 posters
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyNed 6 Avg 2017 - 23:35

Newcastle United - Tottenham 0:2 DHGwjLsXgAAkjIY?format=png


Poslednji put izmenio Savic dana Ned 13 Avg 2017 - 21:44, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyPet 11 Avg 2017 - 13:24

Početak još jedne duuuge sezone. Ali rekao sam da nema nerviranja (ma da kao). Znam da nećemo biti prvaci. Znam i da će možda opet biti borba za opstanak. Ali grickam kokice i gledam fudbal. To mi je plan za ovu sezonu. Ako se pojavi još jedan Musa Sisoko baš me briga. Ja gledam zelenu boju koja opušta i umiruje. Kao tele na toj zelenoj livadi ću da budem ove sezone.

Doduše slažem se sa Mersonom.

Paul Merson says survival will do for Newcastle United - but they must go for it in the cups

“Last season they got beaten by Oxford United (in the FA Cup). I’d just like to have a right go in the cups because they need to win a cup.

“It’s a big football club and to not win a trophy for that long – I don’t want Newcastle to be a club that is just playing to stay in the Premier League and rests everybody in the cup competitions.

“I think they’ll be all right in the Premier League, especially with a great manager (Rafa Benitez). But I’d like to see them go for one of the cups.”

Newcastle have not won a major domestic trophy since the 1955 FA Cup, although they did lift the Fairs Cup in 1969. They have never won the League Cup.


http://www.chroniclelive.co.uk/sport/football/football-news/paul-merson-says-survival-newcastle-13198122

Što se tiče utakmice sa Tottenhamom...
Najteži mogući početak (mada imamo posle odličan raspored), mislim da je Totenham u ovom trenutku najuigranija i najkompletnija ekipa u ligi. Ulivaju više poverenja nego Arsenal, Chelsea, oba Mancesterovca i Liverpula... Jedino ako ih ponese taj početak, pritisak za titulu (njihov, jedini pritisak koji mi imamo je visok krvni pritisak), pa da možda iznenadimo. Inače smo lošiji u svim segmentima kao što sam već pisao u nekoj temi. Brzina igre, preciznost, snaga, uigranost, ideja... sve ono što mi nemamo. Tu je Rafa ali mislim da ćemo nastaviti sa onim našim taktikama: O-RUK, nabaci loptu u šesnaest, štap i kanap, i uvek popularnu "ko nam je benarfa/cisse/demba da mu dodam da pokuša iz ničeg da stvori nešto" taktika. Naravno uvek sa jednim špicem jer koji će nam k.... dva u napadu.

Nego ... Newcastle je uvek tu da se bori protiv svih izgleda... da pravi iznenadjenja za kladionicu ... da nervira svakog ko unapred prognozira bilo šta... Tako da SREĆNO SVRAKE I DA BUDE USPEŠNA SEZONA!

Newcastle United - Tottenham 0:2 2017_2018
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyPet 11 Avg 2017 - 14:39

Lijepo si ovo najavio m.c.t. lol!
Slažem se sa tobom i sa Mersonom i pridružujem se željama(i ja ću pratiti dešavanja uz neko pivo i kikiriki i pokušati da se ne nerviram).
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptySub 12 Avg 2017 - 0:00

svaka cast mtc
malopre sam odgledao uvod u prvo kolo.
kad je doslo do nase utakmice,ipak nam je Rafin ostanak najvece pojacanje.eeej mi smo ponovo deo elite,kao da sam se probudio iz visemesecnog sna...
idemo nufc
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyNed 13 Avg 2017 - 14:38

Cemu ovako nonsalantno Gejl?
Trude se momci,svaka cast
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyNed 13 Avg 2017 - 15:06

Alergican sam na Pereza...Hayden se nije video a on treba da kvari njihove napade.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyNed 13 Avg 2017 - 15:38

.


Poslednji put izmenio Djuka dana Ned 13 Avg 2017 - 16:24, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyNed 13 Avg 2017 - 15:42

Kakav je idiot shelvey...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyNed 13 Avg 2017 - 15:44

Jebem li ti najku usranu, odvartnu, sta god da si uradio. Pizdo odvratna celava. Mrs
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyNed 13 Avg 2017 - 15:46

Shelvey je dakle još jednom pokazao da je totalni idiot i nula od čovjeka, ja bih ovo odmah otjerao iz kluba.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyNed 13 Avg 2017 - 15:46

Da mogu u ovoj situaciji bih izvadio i Gayla i Pereza. Imamo igraca manje a vi ste dive, ne smete da se vratite nazad, ne trcite. Za ovo treba uvesti Mitra, ludak ne bi stao.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyNed 13 Avg 2017 - 15:51

Govno govnarsko. Imao je neke ovakve cimove u CC, kontam tada jos, ajde majmune prosetaj. Al kad nemas koga da dovedes, sve skart, sve kurac. Kako mozes ovako da ostavis ekipu na cediliu zbog svog pederluka, pizdo?
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyNed 13 Avg 2017 - 16:01

Pozdrav kompanjoni!

Šta se desilo sa onom starom ekipom Njuke,koja je ispala iz PL?Nisam baš pratio stvari u poslednje vreme,jer ih je Rafa šutnuo ili greju klupu?Ovo su sve igrači koji su igrali CC (i koji su dovedeni sad)

Šelvi...koji k je ovo bio.

Edit: 2-0
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyNed 13 Avg 2017 - 16:25

a sta reci sem da sam strasno iznerviran...
malo kasnije, prijatelji
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyNed 13 Avg 2017 - 16:25

Muka, tuga, frustracija, dobrodošli nazad u premier ligu...
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyNed 13 Avg 2017 - 21:07

Do trenutka kada je olos Selvi, uz pomoc bezobraznog Alija i slepog Marinera,odlucio tekmu,bio sam zadovoljan.
Igrali smo protiv skockane ekipe,pretedenta za top tri i odlicno smo delovali.Da ce ovo biti nesrecan dan videlo se po prinudnim izmenama.Francuz je odlican igrac,hladan i siguran i velika je steta da mu ono govno uleto onako bezobzirno. Da li bi bio samo zuti,da li bi Mitrovic ostao na terenu da je startovao onako na nekog Engleza?
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyNed 13 Avg 2017 - 21:10

Atsu me odusevio i uz Markilja najbolji danas. Rafa je napravio odlicnu taktiku i vise nismo mogli.Pomalo razocaran sto je odustao od tekme u 80. minutu,ali je Merino pokazao za ono malo vremena kvalitet.Valkda ce Selvi dobiti maximum kazne i konacno ispasti iz sastava.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyNed 13 Avg 2017 - 21:42

Posle povrede Dummetta, koja se desila posle svega sedam minuta igre, Roby, Riot, Spira i ja smo debatovali kako Benitez do sada nije doveo nekog normalnog levog beka da zameni Dummetta?!

Ja sam im replicirao da je Benitez prošle godine u Championshipu od svih igrača najviše koristio upravo Dummetta i da je on igrač sa najvećom minutažom u NUFC-u i da on zna svoj limit i da se neće folirati. Dummett jednostavno ćuti i radi plus je lokalni momak i razume grad.

Tad je Spira rekao jednu rečenicu koju ću pamtiti do kraja života: "Newcastle bez Dummetta kao torta bez orasi". Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyNed 13 Avg 2017 - 23:22

Nisam gledao utakmicu.Izgleda da je i bolje sto nisam.Ali nije smak sveta.Tek je prvo kolo.Valjda ce ubuduce biti bolje
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyPon 14 Avg 2017 - 8:55

Ako se po jutru dan poznaje onda neće biti dobro. U prvom poluvremenu dvije povrede bitnih igrača, u drugom se desilo ono što smo i navikli od idiota koji nosi broj 8 u našem timu. Do tada smo se nekako i nosili sa prilično nezainteresovanim protivnikom a onda je uslijedio pad što je i logično kada imaš igrača manje protiv protivnika koji je značajno jači skoro na svim pozicijama. U odbrani smo bili prilično borbeni u napadu skoro bezopasni a ono što smo vidjeli juče po meni je naš maksimum. Mi sa ovim timom teško možemo bolje, u ovoj sezoni ćemo najvjerovatnije biti pregaženi od 5-6 najjačih timova koji fudbalere plaćaju po 50 i više miliona funti a ostaje nam da gledamo kako naši vezni nabijaju lopte po 50 metara, nadamo se da će ih Gayle uhvatiti i poentirati(ako se u međuvremenu ne povrijedi), te da se sa ostalom sitnom buranijom borimo za opstanak.
P.S. Kada sam vidio da nam sudi Marriner odmah sam znao da ćemo izgubiti, ne znam da li smo ikada dobili neku utakmicu kada je on sudio? Za juče nemam nekih posebnih kritika na njegovo suđenje osim situacije kada je teško povrijeđen Lejeune. Što kaže Djuka da je ono uradio Mitar dobio bi crveni karton i vjerovatno 8 utakmica kazne, sličan prekršaj je napravio u onoj našoj pobjedi od 5:1 od pretprošle sezone ako se sjećate i dobio je čini mi se 5 utakmica neigranja. Ali jebiga, i to pokazuje ko je gdje u engleskom fudbalu. Engleski reprezentativac je zaštićen kod sudija i kada uradi ono što je Kane uradio dok su ovi sa zvonom oko vrata dežurne ovce za šišanje.
Idući vikend slijedi gostovanje kod Huddersfielda gdje na osnovu viđenog u njihovoj i našoj utakmici ovog vikenda nema mjesta pretjeranom optimizmu ali ko zna...
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyPon 14 Avg 2017 - 11:13

Ima toliko dobrih torti bez oraha, da moze i newcastle bez dummeta Smile Ne znam zasto se stalno iznenadjujemo, pa ovo smo mi. Bolnica igraca i skupina bezobraznih idiota. Imali smo svega toga toliko u istoriji da mi je ovo vec normalno. Toliko bartona, batty-ja, shelvey-a, bowyer-a, u svakoj generaciji moramo imati neku budalu, pa to ti je. Bez toga mi ne mozemo Smile Sto je frustrirajuce za navijace. I naravno ne mogu da ne pomenem glavnu primadonu Pereza kojem je bitnije da popravi frizuru nego da potrci. Sta njega drzi? Kojom magijom on ima mesto u prvih 11? Ja bih pre povukao Gayle-a na njegovo mesto a u spicu stavio mitra i trpeo ga dok ne pocne da cepa mreze nego sto gledam ovog klovna. Nije gayle-u strano da igra iz napadaca. A ne treba kriviti sudiju, video je da je ovaj idiJot sa j stao na nogu Aliju. Isto tako mogao je i Ritchie-u dati crveni za onaj start...
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyPon 14 Avg 2017 - 12:03

Gledao sam taj crveni.
Pa iskreno, nije on namjerno stao na nogu, ali je ispao kreten do bola.
Kao što je Diaby (mislim) ispao kreten za hvatanje Bartona za vrat.

Što se tiče igre, kako ste rekli, sve već viđeno.
Ograničena ekipa, nema dalje, pokazali smo da kako se igra u Drugoj ligi.

Mislim da ćemo ostati u ligi, negdje 14-16 mjesto, da budem ambiciozan.
Nemamo mi igrača koji mogu biti kvalitetna rezerva starterima.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyPon 14 Avg 2017 - 13:15

Selvi ne bi dosao u situaciji da nagazi Alija,da je sudija Mariner postovao pravila.Prenemagao se i protestvovao prilikom svake izgubljene lopte,u prvom mu je sudija oprostio zuti kada je provocirao Lascelesa.Kod ove situacije je bio s loptom na zemlji deset sekundi i proseravao se pred Marinerom,a zatim je bacio loptu i dalje lezeci,a dobro su svi iz Totnama znali da igramo na blic..kladicno sprecavanje brzog izvodjenja.A onda nas kreten ima svoj sou.A Ali ni zuti...
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyPon 14 Avg 2017 - 13:18

Drzim fige da Rafa istera svoje i dovede dva igraca barem.Ljudi,igrali smo protiv ekipe koja ce pobedjivati i jace od nas na strani.Sigurno bi Perez izadasao u toku tekme i Hejden kao i Gejl,ali prinudne promene.Ono su jaci od nas,a i atmosfera koju podgrevaju novinari je otezavajuca okolnost
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 EmptyPon 14 Avg 2017 - 18:08

Nisam bio u prilici da pogledam, verujem da smo bili cemerni. Ali opet, i da smo bili bolji, ovo je bila utakmica vidjena da je izgubimo. Ovi ce pokusati da idu na titulu i nisu sebi smeli da dozvole kiks. Ono sto je meni dalo nadu dok sam pratio rezultat je da drzimo nulu dok smo bili kompletni. I onda ovo magare cosavo opet pokazuje neki svoj "karakter" i ostravlja ekipu na strelistu. Verujem da ga je ova dzukac navukao sa seljackom forom ali care, ne igras od juce i plus si kapiten. Ne znam sta bi se desilo da smo ostali sa 11, mozda bi pao neki X, ko zna. Ovako je doslo kako su i svi ocekivali.

Sledeci je Huddersfield, tu itekako moramo da idemo po nesto. Mislim da je Rafi sada veci trip da nas nauci da ne primamo golove nego da se jurimo sa nekim visokim rezultatima. Dok ne stegnes odbranu nema nista.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Tottenham 0:2   Newcastle United - Tottenham 0:2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle United - Tottenham 0:2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Newcastle United - Tottenham
» Tottenham - Newcastle United 1 : 1
» Tottenham VS Newcastle United
» Newcastle United - Tottenham 1 : 3
» Tottenham Hotspur vs Newcastle United

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: