Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tottenham VS Newcastle United

Ići dole 
+11
milan25
NUFC96
mare90
Savic
Djuka
Alan Smith17
Dinko
Srki
moody
toon72
m.c.t.
15 posters
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyPet 11 Dec 2015 - 23:45

Tottenham VS Newcastle United Untitled_1

Savić je našao sistem po kojem bih ja trebao da otvorim temu ali u taj sistem nije ubačena statistika da mi je uspešno bila 1 od 7 tema. Al bitno je da se piše.

Newcastle putuje u glavni grad da bi odigrao protiv uvek nezgodnog Tottenham-a. Iako su odmarali nekoliko igrača, neočekivano lako su pobedili Monaco sa 4:1 u Ligi evrope. Da je Newcastle kojim slučajem igrao u Ligi evrope svi bi sad kukali kako su umorni i da ne mogu oni na sve strane. Kod njih se to ne primećuje i oni dobro igraju na oba fronta.

Eric Dier se povredio protiv Monaka ali očekuje se da bude spreman protiv Newcastla, Mousa Dembele je neizvestan.

Za Newcastle neće igrati Jamaal Lascelles, Cheick Tiote i Rolando Aarons zbog povreda. Ali možemo da računamo na istu postavu koju smo imali protiv Liverpool-a.

Napokon da se slažem sa jednom izjavom Steve McClaren-a:
"I think this team is capable of so much more, that's the frustrating thing".

Takođe se slažem sa izjavom Lawro-a:
"You just don't know what you are going to get from this Newcastle team and it must drive Magpies boss Steve McClaren mad."

Skoro je izašla priča / optužba da Newcastle igra dobro samo pred kamerama, kad je uživo prenos. Ajde da vidimo i to...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyNed 13 Dec 2015 - 15:48

Pobjeda ili poraz? U zadnjih 18 utakmica u Londonu protiv ovih je bilo tako tj. nije bilo neriješenog rezultata. Ako ćemo iskreno totalni smo autsajderi i sve osim poraza bi bio uspjeh....Tottenham u posljednjih 14 susreta ne zna za poraz (6W8D)...očekuje nas tvrda utakmica sa puno prekršaja i žutih kartona - ne toliko zbog naših baletana već zbog ratničkog Tottenhama koji je ove sezone napravio najviše prekršaja (208) i dobio najviše žutih kartona (35)...ljudski je nadati se samo što svi znamo da je Nada kurva...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyNed 13 Dec 2015 - 16:03

Ko zna sta mi mozemo da odigramo. Svi ocekuju najrealnije - to jest laganu kecinu. Ali kad smo mi igrali realno? Uvek za kladionicu, uvek kontra pameti. Ne znam sta ocekivati. Razum kaze 1 ali iskustva sa nasim prevrtljivcima kazu da moze sve da dodje.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyNed 13 Dec 2015 - 16:29

Tottenham VS Newcastle United Untitled_1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyNed 13 Dec 2015 - 16:54

Hajmo momci. Ja sam rođeni pesimista ali bar dok ne počnemo gubiti nadaću se da možemo do iznenađenja.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyNed 13 Dec 2015 - 17:07

Aktivna nula, 7´.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyNed 13 Dec 2015 - 18:32

Opalaaaa, Mitrovic! Lepo smo iskoristili slobodnjak. Hvala bogu!
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyNed 13 Dec 2015 - 18:50

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyNed 13 Dec 2015 - 18:51

Odlicno, poceli su da donose bodove Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyNed 13 Dec 2015 - 18:53

Lepo ja rekoh - uvek van pameti i uvek za kladzu. Iz 1 u 2, cuveni prelaz Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyNed 13 Dec 2015 - 19:02

Samo muda bodove donose. Neobično mi je bilo što vjerujem u pobjedu danas ali eto imao sam razloga.
Iako ne volim McLarena ovo je dobrim dijelom njegova pobjeda. Slomili smo ih na kraju utakmice, vjerovatno ne bi mogli onako igrati od početka ali taman je bilo za pobjedu. Mitrović jedini zna udariti loptu glavom u ekipi. Mislim udariti je tako da cilja gdje ce pasti. Ostali cijelo vrijeme samo skaču i nabijaju loptu glavom što dalje. Golman je bio sjajan danas. Ayoze stvarno ima nešto iznad utreniranog igrača, ima neke dodatne magije, talenta kojim smo nekada bili bogati. Sisoko mi je danas bio prilično slab, više puta je bez ideje trčao i ništa pametno nije napravio sa loptom. Mislim da je on igrač za centar, a po krilu neko vrckastiji treba da igra. Imali smo možda i sreće ali sa ovakvim igrama bar se ne bi trebali bojati za opstanak. Treba još da se uigravaju i pojačavaju za bilo šta više. Nije mi bilo jasno što Eliot u jednom trenutku zadržava vrijeme, a u sljedećem Mitrović žuri da doda loptu njihovom golmanu da se brže nastavi utakmica. Očito tim nema usaglašen stav o taktici, ambicijama i svojim mogućnostima. To mora da funkcioniše više ujednačeno da bi se nešto napravilo. I onaj debeli se raduje na kraju, strepi gnjida od gubitka para ispadanjem.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyNed 13 Dec 2015 - 19:22

Ova pobjeda nas je vratila u život, 3 boda i izašli smo iz zone ispadanja bar neko vrijeme...

Lakše se diše, probat uzet što je više bodova do zimskog roka i tad se pojačat ili stoperom ili lijevim bekom.. Moramo pojačat obranu, a nebi bio loš ni middfielder ala Cabaye koji zna dat gol, asistirat, uklizat...
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyNed 13 Dec 2015 - 19:34

hahaha,pobeda u sred Londona,cini se,nicim izazvana,dajte nekog jaceg da se igramo,ooo

Klaj klaj tatktika protivnika nije mogla pored veoma organizovane odbrane,Kolo se podmladio,ako moram da kudim,jos vise volim da ga pohvalim
Ayoze mora da igra,kao sto rece Dinko,ima to nesto,naravno,Ljoris prima ovakve golove jednom u deset meceva,ali me uopste ne interesuje,ha
Steta za Mitrovicev zicer,na kraju,ostaje njegov zal,ekipa se provukla,vidim da ga navijaci vole,definitivno je uneo energiju

Pomalo bizaran, izjednacujuci gol,kad hoce onda hoce,ko bi rekao da cemo vezati dve pobede posle onog debakla,ekipa se trgnula.

Gojkov biser pred kraj meca "raduju se navijaci Njukasla,ima ih manje nego domacih,sto je I razumljivo..."

Meklaren pokazuje energiju I zivot

Idemo Nufc,definitivno se s nama nikad ne zna,ali nije dosadno,to sigurno

Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyNed 13 Dec 2015 - 19:47

m.c.t.: Savić je našao sistem po kojem bih ja trebao da otvorim temu

Rekoh ti ja da ovaj sistem sa otvaranjem tema radi. Jednom m.c.t, jednom ja, pa Srki. Very Happy

Ja otvaram temu protiv Aston Villa-e. Very Happy

BTW, odlično smo odigrali. Mudro i strpljivo. Elliot nas je izvadio u prvom delu igre da ne bude 2 ili 3 gola razlike za domaće i tačno takve izmene sam i očekivao od McCalaren-a.

Tottenham VS Newcastle United FR554636
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyNed 13 Dec 2015 - 21:21

Konacno pobeda.Idemo bre bounce
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyPon 14 Dec 2015 - 8:07

Prosto nisam navikao da se dobro osećam u ponedeljak Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyPon 14 Dec 2015 - 8:41

Gdje počinje Newcastle tu logika prestaje Very Happy . Izgube 5:1 od prosječnog Crystal Palace-a i kada svi očekujemo dva sigurna poraza od Loserpoola i Tottenhama oni nam donesu 6 bodova, nisam siguran ali mislim da je ovo prvi put u 2015.godini da su uvezali dvije pobjede. Još ako ubodu treću u subotu protiv Ville(što bi bilo logično a toga se upravo i bojim) gdje bi nam bio kraj.
Nisam gledao utakmicu, bili smo na planini gdje sam u planinarskom domu preko wi-fija pratio tok utakmice na rezultati.com(sada bi ovde trebao biti smajli koji se lupa po čelu). Pokušao sam sačekati snimak u 00,00 na SK ali nisam uspio ostati budan.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyPon 14 Dec 2015 - 11:05

Bilo bi lepo da dobijemo Villu i da definitivno ode u CC. Retko smaracka ekipa a decenijama se provlaci. Red je da omaste Championship. Mada, kakav je PL postala nije da im nije mesto i u njoj.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyPon 14 Dec 2015 - 11:34

Gostujuce pobjede Newcastla u zadnjih godinu dana (samo takmicarske):
13.12.2015 Tottenham
07.12.2015 Bournemouth
31.01.2015 Hull

to je po mojoj arhivi
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyPon 14 Dec 2015 - 14:38

I sad pamtim Aston Villi kako su pjevali i veselili se kad smo mi ispali u championship one godine.
Zelim im sve najgore
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyUto 15 Dec 2015 - 2:16

Sad nam nema stajanja! Želimo i treću u nizu.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyUto 15 Dec 2015 - 10:50

ami8 ::
Gdje počinje Newcastle tu logika prestaje Very Happy . Izgube 5:1 od prosječnog Crystal Palace-a i kada svi očekujemo dva sigurna poraza od Loserpoola i Tottenhama oni nam donesu 6 bodova, nisam siguran ali mislim da je ovo prvi put u 2015.godini da su uvezali dvije pobjede. Još ako ubodu treću u subotu protiv Ville(što bi bilo logično a toga se upravo i bojim) gdje bi nam bio kraj.
Nisam gledao utakmicu, bili smo na planini gdje sam u planinarskom domu preko wi-fija pratio tok utakmice na rezultati.com(sada bi ovde trebao biti smajli koji se lupa po čelu). Pokušao sam sačekati snimak u 00,00 na SK ali nisam uspio ostati budan.

Šta ja da kažem, cele nedelje sam pratio dešavanja pred utakmicu, čitao najave, otvorio temu, čekao utakmicu da počne na TV-u, zaspao u 6-oj minuti, probudio se na poluvremenu, spremio kafu, i zaspao opet oko 60og minuta.

Nego, svaka čast ekipi, Steve McClaren je rekao da je odmarao Mitrovića i Pereza kako bi probudio glad u njima i izgleda da je to baš i dobio. Postoje neki igrači koji su uvek bili bolji kao džokeri sa klupe, nadam se da će se ova dvojica probuditi od prvog minuta i biti standardni.

Sad svi strahujemo više od Aston Ville nego od Liverpoola i Chelsea, ali mislim da lagano dobijamo! Savić otvara temu tako da su to već upisana 3 boda Very Happy

Inače svaka čast Leicester City-iju, bilo bi pravo osveženje kad bi oni osvojili prvenstvo pored svih ovih multigilionerskih ekipa. Šanse su premale ali mislim da nikad nije bilo više nemira unutar ekipa kao ove sezone. Chelsea je opet juče izgubio, sad smo ih prestigli na tabeli, Mourinho je otvoreno izjavio kako ga igrači sabotiraju a mislim da je sve počelo kad je onu Evu napušio jer je htela da pomogne povređenom igraču a on joj rekao da zadržava vreme i da su zbog nje izgubili. Takodje i u Man Utd ima neka pobuna protiv van Gaal-a, ispali su iz LŠ, tuče ih Bournmouth, Arsenalu se opet povredilo 60 igrača a Man City ima previše igrača. Tako da možda i nije nemoguće za Leicester ako ih sreća i snaga posluže.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyUto 15 Dec 2015 - 13:25

Male ekipe mogu da se zadrze na vrhu do Bozica. Tamo kad se zgusne gube se bodovi kao nista. Ako to preguraju onda mozda imaju sanse. Ali tesko ce biti. Mislim na Leicester. Da ne pricamo sto ce se 'veliki' pojacati u prelaznom roku, njima su milioni nista. Liga je odavno sa takvim bahacenjem uzgubila car. Koliko puta su samo Njuku osakatili na sred prvenstva. Bulja.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyUto 15 Dec 2015 - 15:16

Jedna od stvari koja mi se dopada kod McClarena u odnosu na Pardewa je što nema zacementiranih pozicija u timu, van svake logike i zdravog razuma. Mislim da će na sledećoj utakmici ponovo zarotirati napad i da će igrati Mitrović i Ayoze, kao što su i zaslužili.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United EmptyČet 17 Dec 2015 - 22:10

Nismo odigrali ništa posebno,ali trica se tefteri cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tottenham VS Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham VS Newcastle United   Tottenham VS Newcastle United Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tottenham VS Newcastle United
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Newcastle United - Tottenham 1 : 3
» Newcastle United - Tottenham
» Newcastle United - Tottenham 0:2
» Tottenham - Newcastle United 1 : 1
» Carling Cup: Newcastle United - TOTTENHAM!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: