Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Odlazak u Newcastle

Ići dole 
+13
RIOT
NUFC96
m.c.t.
Mitro's on fire
Savic
moody
Alan Smith17
NBB96
toon72
Srki
Dinko
Djuka
milan25
17 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptyČet 28 Apr 2016 - 16:23

Kao sto znate ljudi,vec sam najavio svoj odlazak tamo,za stalno. Odlazim 10 maja,slecem u Luton,i tamo cekam bus za Newcastle....U Newcastle-u sam u 6 ujutru.

Morao sam dati otkaz u firmi,nije bilo moguce jednostavno zbrisati,tj uzeti godisnji,i ne pojaviti se na poslu. Nisam hteo da rizikujem da me tuze ,pa da i u Engleskoj ostanem bez posla. Gazda Unimeta je jako zajeban lik,koji je prepun kesa. Nebi bio prvi koji bi me tuzio,bilo je slucajeva. Nego.....karta za Newcastle je uzeta u jednom smeru,sto znaci da nemam taj luksuz da razmisljam o povratku!

U zivotu vredi boriti se za svoje snove,naravno uvek postoji rizik. Neko odigra na sigurno,i ne ostvari snove,dok drugi rizikuju sve da bi bili srecni.

Pukao mi je film u 25 godini,i jednostavno nisam srecan. Zbog finansija,zbog nacina zivota,i zbog jos toga.....4 godine radim ko crnac 12 sati,mogu na prste nabrojati kad sam radio 8 sati. I zasta? Da mi jedan dan dodje poslovodja i kaze "Cestitam ,dobio si povisicu 3 dinara na satnicu!" Naravno,nije sve bilo tako crno,kolege sa posla su dokazali vise puta da su fantasticni ljudi. Kao i neki ljudi sa ovog foruma koje sam upoznao.

Nadam se da cu vas ljudi videti sledeci put na St James Parku!!!!!!!!!! TOON TOON BLACK N WHITE ARMY!

Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptyČet 28 Apr 2016 - 21:38

Pa šta da ti kažem, mlad si, prati svoje snove i iskreno ti želim da uspiješ u onome što si naumio.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptyČet 28 Apr 2016 - 22:24

Bolje je poginuti u borbi s nekim,nego u borbi sa samim sobom,sledi sebe,prijatelju,ne vraca se, niti ponavlja I jedan dan,a mi mislimo da ih se sedam vrti u krug
ova travarica, prozeta pivom, je za tvoj prvi korak ka ostatku zivota...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptyČet 28 Apr 2016 - 22:42

Muda očito imaš, pameti i živaca će ti trebati još više. Želim ti da pronađeš život kakav želiš i da uživaš svaki dan.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptyPet 29 Apr 2016 - 12:22

Hrabar potez! Drzi se, bori se, pamet u glavu!
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptyPet 29 Apr 2016 - 14:07

Nije ovo hrabar potez...s obzirom na situaciju na našem poluotoku ovo je samo jako pametan potez...normalno da ti svu sreću ovog svijeta želim - i zavidim ti jer sam ja kreten ostao kad sam mogao nekud iz ove naše vukojebine...i da se jednom u nekoj kući/stanu kod tebe nađemo, zapijemo i napravimo nered na SjP kad ovi domaći to ne mogu...da engleske novine bruje "došla stoka sa Balkana"...
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptyPet 29 Apr 2016 - 14:27

Vrlo hrabar potez! Želim ti mnogo sreće Robi, i nadam se da ćemo kroz par godina zajedno pogledati neku utakmicu na SJP! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptyPet 29 Apr 2016 - 14:36

Svi ste dobrodosli kod mene,samo ja da stanem na noge tamo i da se snadjem naravno! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptyPet 29 Apr 2016 - 14:40

Samo polako brajkane, da ti sredis sve za sebe pa ce onda ekipa da ti se navali na Njuki Braun do otkaza organizma Smile


Poslednji izmenio Srki dana Pet 29 Apr 2016 - 19:31, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptyPet 29 Apr 2016 - 19:01

I meni se vrtilo u glavi ić radit u Newcastle, al ja san još na fakultetu, doduše pred kraj san došao. Onda pripravnički godinu dana staža odradit za neki minimalac... onda bi se moglo okušat u inozemstvu...

Di ti planiraš radit, treba li radna dozvola, ima li kakve komplicirane papirologije, traže li se uopće radnici?

Meni ne pada na pamet bit čistač ili pomoćni kuhar, ima milijun primjera završe fax rade u Njemačkoj najgluplje poslove..

Sretno u Toonu, prenosi nam dojmove i iskustva... Kad čuju na intervjuu koliki si fan NUFC-a dobit ćeš posao sigurno Razz
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptyPet 29 Apr 2016 - 19:17

Sve najbolje i da se dobro snadjes. Nadam se da se neces kroz neko vrijeme javiti razocaran.
Hrabar potez.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptyPet 29 Apr 2016 - 22:24

Ovde moje reči nisu potrebne, sve znaš i sam, prijatelju moj.

Ovde na forumu smo slabiji za jednog, ali smo gore u našem Newcastle-u jači za jednog.

Toon Toon...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptySub 30 Apr 2016 - 2:02

Pa ne idem sa foruma Smile Da,planiram da radim najgore poslove,to jest,necu ni birati posao! Prvo sto mi zapadne za pocetak. Nisam fakultetski obrazovan,plan mi je da kasnije upisem neki kurs,da nadjem bolji posao,al otom potom. i Madjarima ne treba radna dozvola. Trebala im je radna dozvola do 2011 godine. Valjda treba da prodje 7 godina od ulaska u EU kako bi ta  drzava imala ista prava kao i ostale.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptySub 30 Apr 2016 - 11:31

Dakle, ako Srbija uđe u EU 2020. godine, Roby, dolazim u Newcastle da radim 2027.godine.

Cirkus. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Mitro's on fire

Mitro's on fire


Broj poruka : 402
Godina : 26
Localisation : Barajevo
Datum upisa : 05.05.2013

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptySub 30 Apr 2016 - 11:48

Cimacemo te da nam saljes dresove Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptyNed 1 Maj 2016 - 4:02

E pa druže i saborče Roby srećan put i boravak! Neke stvari će ti nedostajati... porodica, prijatelji, navike... ali svakako ćeš vremenom dobiti dosta toga što ovde ne bi mogao. Ako ovde imaš 300-400 evra platu , tamo ćeš imati bar valjda minimalno 1200-1400 evra, što znači da je to kao ti je neko poklonio 3 meseca plate. Tj za 4 meseca tamo to je kao da si bio 12 meseci ovde. 8 meseci = 2 godine. 1 godina = 3 godine ... Imam ortaka koji otišao da radi u Norvešku, već posle par godina njemu je skroz normalno da udje u prodavnicu i kupi patike koje mu se svide a ne da gleda na cenu, da kupi bajs od 1000 evra, rezervoar svi tamo sipaju pun a ne kao mi po 1000-2000 din (još kad mi kolega kaže "ja sipam i za 300")... Opremio je sebi stan, kola, uzeo kredit (jako povoljan kod njih) i krenuo da gradi kuću u srbiji (kao pravi gastarbajter), izdržava roditelje, brata... Jedino su skupi stanovi, rente, i računi... ali on ima oko 4000-5000 evra platu, troškova ima oko 2000 evra (Norveška je jedna od najskupljih zemalja a ne verujem da on sad štedi.... tj ne mora pa mu se može), sve ostalo mu ostane.. Dolazi kolima u srbiju, treba mu 2-3 dana.. jedini savet koji mi je rekao "beži odavde"...

Čuvaj se, javljaj se, to je velika avantura Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptyNed 1 Maj 2016 - 8:05

Srećno Roby, vidimo se tamo, kad konačno odlučim da dođem na hodočašće Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptyČet 5 Maj 2016 - 12:22

Odlazak u Newcastle Images?q=tbn:ANd9GcT6N641pyKgpYaeOB0Lcw-5ozO7p1thB8G2xLBxzZ9jLetd7pop
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptyPet 6 Maj 2016 - 22:11

Odlazak u Newcastle Hqdefault
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 12:56

Odlazak u Newcastle Mqdefault
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptyNed 8 Maj 2016 - 19:44

Odlazak u Newcastle Maxresdefault
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptyPon 9 Maj 2016 - 11:35

Odlazak u Newcastle Z
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptyPon 9 Maj 2016 - 12:28

Jos jednom SRECAN PUT I SVE NAJBOLJE U BELOM SVETU. Drz se Roby!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptyPon 9 Maj 2016 - 21:32

Spakovan,spreman! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle EmptyPon 9 Maj 2016 - 22:33

Odlazak u Newcastle 9vL7sGkfnZE
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Odlazak u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak u Newcastle   Odlazak u Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Odlazak u Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle vs MAN UTD
» Newcastle - QPR 2:2
» Newcastle v Man Utd
» Newcastle vs WBA
» MAN UTD - NEWCASTLE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: