Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Novi trener?

Ići dole 
+16
Pedja
Dinko
NBB96
toon72
moody
Admin-Roby
Alan Smith17
m.c.t.
milan25
RIOT
pirLe
Thug
mare90
Srki
Alistair
NUFC CRO
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptyPet 7 Avg 2015 - 0:48

Napisao sam da su slepci iz čiste frustracije. Prilično su me iznervirali sa ovako mizernom prognozom. Svaka čast na njihovom znanju, bravo za informacije koje poseduju, bravo za humor. Medjutim, ova dva znalca ne mogu bolje poznavati klub od mene. Za ovaj klub živim i volim ga više od svega! Imam svoje mišljenje, volim da čujem i drugo. Svaka čast ovim ljudima na zanimljivim analizama, ali se sa njihovom prognozom ne želim složiti. Ovog trenutka bi smeo da se opkladim da će Newcastle biti mnogo bolje plasiran. Oni tvrde od 12-14 mesta, a ja sad potpisujem izmedju 7-9 mesta. Sezona će brzo proći, pa ćemo videti ko je bio u pravu.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptyPet 7 Avg 2015 - 1:59

Iz tvojih usta u Bozje usi Smile
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptyPet 7 Avg 2015 - 12:56

Potajno se nadam da iznenadimo i dodjemo do evrope, ali realno je od 10-14 mesta. Vlada Novakovic je najveci poznavalac engleskog fudbala medju nasim komentatorima/sportskim novinarima, covek nista ne prica napamet. Mi smo x faktor ekipa, nikad ne nas sta da ocekujes od nas, jedne sezone igramo evropu druge se borimo za opstanak...Mozemo svakog da dobijemo, ali isto tako i da nas napuse indijanci...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptyPet 7 Avg 2015 - 21:06

Prošle godine Vlada Novaković je za nas rekao da smo banda. Malo sam ga peckao preko twittera zbog toga a on mi je odgovorio: "Videćeš". I video sam. Izborili smo opstanak u poslednjem kolu.

Toliko.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptySub 8 Avg 2015 - 0:06

Kako god bilo, doticnog Vladu ne mogu da slusam a tek ne da gledam. A i o znanju mu bas ne bih. A to da smo mi bamda i olos znam daleko pre njega, nije morao on da mi kaze. Mogao bi da nauci da se brije. Za pocetak.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptySub 8 Avg 2015 - 20:12

Srki, ne sudi o čoveku po fizičkom izgledu. Smile

Novaković zna više nego svi mi ovde zajedno, veruj mi.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptySub 8 Avg 2015 - 22:38

Prosto ne znam kako sam pratio PL dok nije dosao on i SK 1-beskonacno. Sve znalci. Ozbiljno bih pre slusao Saleta Mikica nego ovoga, Cicu, Viskovica i ostalu bratiju s kurca i konopca skupljenu.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptySre 11 Nov 2015 - 9:18

Novi trener? - Page 10 Untitled_1

Možda opet aktivna tema, David Moyes je završio svoju avanturu u Real Sociedad-u koja nije bila ništa uspešnija od one u Man.Utd. Govori se da je već nekoliko klubova zainteresovano za njega a BBC navodi i Newcastle kao jedan od mogućih.

Novi trener? - Page 10 Untitled_2

Sigurno je bolja varijanta od McClaren-a i Carver-a ali ne znam da li bi bio uspešniji od Pardew-a kojeg već povezuju sa reprezentacijom Engleske.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptySre 11 Nov 2015 - 20:24

Mojes i Brendan Rođžers mi već zvuče kao treneri.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptySre 11 Nov 2015 - 21:39

A onaj Remi Garde što smo ga mi ganjali ljetos došao u Aston Villu. Sigurno bi bio bolje rješenje za nas ali iz nekog razloga nije želio doći u Newcastle. Vidjećemo šta će da uradi sa Aston Villom.
Moyes čini mi se ne bi bio puno bolje rješenje od Mclarena a svakako od toga nema ništa.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptyPon 7 Mar 2016 - 21:01

Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptyPon 7 Mar 2016 - 23:31

Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptyUto 8 Mar 2016 - 8:10

Admin-Roby ::
http://www.hitc.com/en-gb/2016/03/07/report-harry-redknapp-keen-on-holding-newcastle-talks-brendan-ro/?

Harry Redknapp bi dosao samo do kraja sezone.
Takvu opciju smo vec imali i ispali. Shearer je dosao mislim 8 utakmica pre kraja, i ispali smo. Nisam za to.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptyUto 8 Mar 2016 - 8:29

Benitez je trenercina alu sumnjam da ce nasu ponudu i pogledati.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptyČet 10 Mar 2016 - 12:54

Newcastle United je upravo pozvao sve novinarske TV kuće (BBC, SKY) da dođu u trening centar.

Izgleda da će Benitez biti predstavljen.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptyČet 10 Mar 2016 - 13:39

Opalaaaaaaaaaa. Ajde, sa ovog foruma u bozije usi. Najzad TRENER!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptyČet 10 Mar 2016 - 13:55

Gledam po svim sajtovima vest, ali jos uvek nigde ne pise nista zvanicno. Daj Benitezu sta god trazi, ako treba neka mu se debeli i sagne (metafora) samo neka vec dodje.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptyČet 10 Mar 2016 - 13:58

Ipak samo konferencija za medije. Dva naša igrača će odgovarati na pitanja o meču protiv Leicester-a. Zabranjena će biti pitanja o novom manageru.

Izvinjavam se zbog ovoga.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptyČet 10 Mar 2016 - 14:11

Iskreno, predobro mi deluje za nas. Nadam se da je prica utemeljena i da ce RB doci.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptyČet 10 Mar 2016 - 14:16

Steve McClaren took Newcastle training on Thursday morning, with no update provided on the manager’s future.

The 54-year-old arrived at the club’s Darsley Park training headquarters shortly after 8am with the debate over his future having entered a fifth day, and emerged to take training as usual at around 10.35am.

Goal.com kaze da Benitez potpisuje ugovor na 3 godine.
Metro ide korak dalje kaze da je potpisao.
Rafael Benitez has reportedly agreed a three-year contract to take over as Newcastle United manager.

http://metro.co.uk/2016/03/10/four-things-rafael-benitez-must-do-after-reportedly-agreeing-three-year-newcastle-united-deal-5744267/#ixzz42VTWRCpI

Skysports kaze da su pregovori u toku, i da je Benitez postavio uslove. Svoje saradnike, i zvanje menadzera, ne head coach. U prevodu hoce da donosi sve odluke vezane za ekipu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptyČet 10 Mar 2016 - 15:12

Thug ::
Skysports kaze da su pregovori u toku, i da je Benitez postavio uslove. Svoje saradnike, i zvanje menadzera, ne head coach. U prevodu hoce da donosi sve odluke vezane za ekipu.

Ozbiljan covek. Nece da radi sa cirkuzantima i to kako mu se kaze.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptyČet 10 Mar 2016 - 17:48

U kakvoj smo situaciji zahvaljujuci godinama nemara. Ipak i dalje smo klub koji moze da se trgne. Ako je Leicester za nesto vise od godine dosao od dna do vrha, mi sigurno mozemo opstati. Benitez mi nikada nije bio posebno drag, mozda sto ga povezujem sa Liverpool-om ali u ovom trenutku bi plakao od srece da ga vidim umjesto ovog trenutnog konja. Benitez nakon McLarena je kao san.

I jos nesto u vezi debelog, pokusavam da proniknem u tu mrsku glavu. Stedio je godinama, vodio klub kao pijacu, ali zadnje ljeto je dao milione, i mozda sada Benitezu da odrijesene ruke jer jedino to ima smisla. Nema trenera koji bi napravio uspjeh u dosadasnjim uslovima. Ako Rafi daju pare i vrijeme moze da nas izvuce na dobar put. Pod uslovom da nije previse kasno u ovom trenutku sezone kad nam se omca ispadanja vec polako steze.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptyČet 10 Mar 2016 - 17:57

Evo sta je rekao jedan moj drugar, inace fudbalski fanatik i znalac kad sam mu poslao sms za Rafu: Takmicarski trener, ruzan fudbal. Bojim se samo da kasno stize ako stigne!

Da se razumemo, to sam vec napisao - Rafin fudbal, kao i Mourihnov sam uvek mrzeo iz dna duse. Ali ako hoces trofeje, ako hoces rezultat onda je odbrana osnov svega i to je to. Dakle ne ocekujem nikakvu lepotu od fudbala ako dodje ali bolji plasman sigurno da (ako uspe da iscupa tim).

Prosla su vremena kada smo mogli da igramo na gol vise (a i tada nismo nista osvojili vec bili jebeno drugi), takav fudbal moze da igra par ekipa na svetu - ostali, ako nesto hoce moraju tvrdo i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptyČet 10 Mar 2016 - 18:10

Pa zadnjih 10 godina mi nemamo nista sto lici na igru. Sve bezidejno, sve nabi liptu napred, sto dalje od gola. Benitez bi bio dobar za trenutnu situaciju, jer je njegov stil fudbala, daj prvo da ne izgubimo, pa usput ako damo koji gol, to je plus. Ne voli niko to, ali sa njim bar znamo da se takav fudbal ocekuje, ovo do sad je mucenje i nas, i igraca. I da, ova situacija pokazuje koliki smo cirkus od kluba. 10 utakmica pre kraja, gori nam pod nogama, a oni se nedelju dana natezu oko promene trenera. To se ne radi tako, u nedelju kazes trenutnom treneru mrs, u ponedeljak zaposlis novog. Tako bi to trebalo da bude.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 EmptyČet 10 Mar 2016 - 18:29

Liverpool je sa takvom igrom postao prvak evrope. Ko ce sutra da te pita kako si to postigao. Secam se kako su juventus izbacili 0-0, 1-0 ciao ragazzi. Tako se igra kad nisi Bayern, Barca, Real... Pri tome nije to uopste lako, igrati na taj nacin. Mene zanima da li to moze sa ovim nasim papcima - treba drzati loptu u nogama, ne zaletati se kao june. Ajde da vidimo bas.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novi trener? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Novi trener?
Nazad na vrh 
Strana 10 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Steven Taylor i Habib Beye odlaze ako Shearer ne bude trener
» Novi Sad=New Now
» Your first subject

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: