Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Web Site Newcastle United - Serbia

Ići dole 
+8
Srki
Admin-Roby
Savic
Dinko
RIOT
Alan Smith17
Pedja
moody
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 EmptyNed 5 Jan 2014 - 11:42

Ma, ne moraš vraćati, ostavi sad ovako.  Very Happy Very Happy Very Happy Znamo mi da ti nisi imao loše namere!

Stvarno smo grozni, jel' da?  Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 EmptyNed 5 Jan 2014 - 11:57

Roby zajebo si što si nas uopšte pitao išta? Ne može se svakome ugoditi. Ima da naprdivamo do sutra.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 EmptyNed 5 Jan 2014 - 13:25

A jebote u suštini nebitno je.

Moja sugestija je bila u smislu da je od svih ostalih okupljališta fanova Newcastlea, ovo zaista prevazišlo nacionalne okvire, još odavno. I da bi mnogi drugi došli ovde i unapredili našu diskusiju samim tim ako bi u uzglavlju videli da se ovaj forum odnosi i na njih, kao što je svima nama ovde normalno da se odnosi.

Po meni, ostavi, ali je nebitno. Ipak smo mi mala sekta.
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 EmptyNed 5 Jan 2014 - 14:06

Meni je iskreno svejedno.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 EmptyNed 5 Jan 2014 - 14:38

Meni je svejedno, ja sam primljen na forum fino, i dobro mi je bilo odkad sam se registrirao.
..
jednom smo imali razlicita misljenja oko Kranjčara  Razz al svak ima svoje misljenje iako je nama tad Routledge igrao a Kranjcaru Bale uzeo mjesto...tad smo usli u Premier League..


ocjena forumu 5  Very Happy 

moj jedan frend je bio clan barca-croatia i onda su se te sve barcine stranice udruzile u barca-balkan al on je bio protiv jer je cro bilo od pocetka, al dobili su svi skupa nove clanove i imaju jak community mislim da imaju i okupljanja...i s vremenom je integracija uspjela..

al opet mozda nije posteno da se srbija brise jer je to prvi naziv...
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 EmptyNed 5 Jan 2014 - 14:48

Robi brate, ne potcenjuj moju profesiju...Smile Gotova resenja nikad nisu resenje, zbog kojekakvih reklama, i slicnih sra**. Te stvari sam pitao ja jos pre god dve, i nisam se lepo proveo Smile Sto se mene tice, ako dodje do toga, mogu ja uraditi sajt ili sta god, bez reklama, i kojekakvih iskakajucih prozora i sl. Sto se mene tice ne treba nista menjati, kako je bilo, po meni je sve ok, jedino ne bi menjao u balkan, jer da tako kazem sa srbijom vec imamo "identitet". Nikakav problem nismo imali sa bilo kim, sve je u najboljem redu, zasto bismo onda menjali nesto?
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 EmptyNed 5 Jan 2014 - 15:09

Meni je naziv nekako neobičan,i moram reći da mi ne zvuči lepo.Nekako sam se navikao na ono Srbija.Čista navika i ništa drugo.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 EmptyČet 9 Jan 2014 - 0:03

Vratio sam na staro.Neocekujte od mene da sredjujem forum u buducnosti,ne znam dali cu uopste i posecivati ovih dana,nedelja,meseci....trudicu se,imam nekih privatnih problema u zivotu. Odgledacu protiv City-a celu utakmicu ,a ovo ostalo kad navatam...jbg
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 EmptyČet 9 Jan 2014 - 8:17

Admin-Roby ::
Vratio sam na staro.Neocekujte od mene da sredjujem forum u buducnosti,ne znam dali cu uopste i posecivati ovih dana,nedelja,meseci....trudicu se,imam nekih privatnih problema u zivotu. Odgledacu protiv City-a celu utakmicu ,a ovo ostalo kad navatam...jbg

Drz' se Roby Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 EmptyČet 9 Jan 2014 - 9:30

Admin-Roby ::
Vratio sam na staro.Neocekujte od mene da sredjujem forum u buducnosti,ne znam dali cu uopste i posecivati ovih dana,nedelja,meseci....trudicu se,imam nekih privatnih problema u zivotu. Odgledacu protiv City-a celu utakmicu ,a ovo ostalo kad navatam...jbg

Ne daj se. Odvoji 10-tak minuta za nas bar svakih par dana, suviše nas je malo da se još više osipamo. Iskreno se nadam da ćeš probleme prevazići kakvi god da su.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 EmptyČet 9 Jan 2014 - 9:38

Resi sve to administratorski pa se vrati sto pre!  Smile 
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 EmptyČet 9 Jan 2014 - 10:14

Ma laže bre. Kuka tu bezveze.  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 EmptyČet 9 Jan 2014 - 12:38

Drzi se druze.Uspeces ti,jak si momak.Trebas nam Robi.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 EmptyČet 9 Jan 2014 - 19:52

Rješavaj ti privatne probleme, mi cemo ionako biti uvijek tu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 EmptyČet 9 Jan 2014 - 23:05

Zivnuce Roby, kad drknemo City ima da vaskrsne ko pravi bom 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Web Site Newcastle United - Serbia
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Newcastle united web site
» GRB NEWCASTLE SERBIA
» Manchester United-Newcastle United highlights download
» Prijateljska - Carlisle United 0 Newcastle United 3
» DUNDEE UNITED - NEWCASTLE UNITED 1 : 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Kako da poboljšamo naš forum? :: Ideje??-
Skoči na: