Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Web Site Newcastle United - Serbia

Ići dole 
+8
Srki
Admin-Roby
Savic
Dinko
RIOT
Alan Smith17
Pedja
moody
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptyUto 31 Dec 2013 - 19:25

Cim nadjem vremena,ocekujte da napravim Web Site. Verovatno cu ga zavrsiti krajem januara. Provalio sam foru,samo treba par sati odvojiti (4-5).Tako da znate sta da ocekujete Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptySre 1 Jan 2014 - 14:40

jedva cekam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptySre 1 Jan 2014 - 20:29

I ja takodje.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptyČet 2 Jan 2014 - 15:07

pa Savic ima blog ne znam jel potrebno da se razvodnimo na više strana  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptyČet 2 Jan 2014 - 15:51

Mislim da je bolje da unapredimo forum, ne znam da li nam treba jos i sajt. Sto rece covek da se ne razvlacimo i na trecu stranu.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptyPet 3 Jan 2014 - 3:28

Najmanje sto nam treba je da se rastrkamo na vise strana...Ima nas vrlo malo,pa bi nam svaki izostanak mnogo znacio.Isto kao i Njuki...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptyPet 3 Jan 2014 - 15:22

nista od web sajta onda
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptyPet 3 Jan 2014 - 15:26

Ako ti se već cima, ja bih pre bio za redizajn foruma.

Ovo je odavno broj jedan okupljalište navijača Newcastlea iz celog regiona, iako na zaglavlju piše Newcastle Srbija. Po meni, moglo bi se to izmeniti u NUFC Balkan, čisto da novi članovi ne dolaze u zabunu, već da znaju da im je ovaj forum kuća za svoje frustracije.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptyPet 3 Jan 2014 - 15:34

Treba malo upeglati forum, ima dosta rupa.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptyPet 3 Jan 2014 - 16:15

Da se zove NUFC singapur svejedno mi je dok razumijem sta pricaju ljudi na forumu.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptyPet 3 Jan 2014 - 17:41

RIOT ::
Ako ti se već cima, ja bih pre bio za redizajn foruma.

Ovo je odavno broj jedan okupljalište navijača Newcastlea iz celog regiona, iako na zaglavlju piše Newcastle Srbija. Po meni, moglo bi se to izmeniti u NUFC Balkan, čisto da novi članovi ne dolaze u zabunu, već da znaju da im je ovaj forum kuća za svoje frustracije.
ma dobar je forum vizualno i ovako...
jedino bi mogli nekako kontaktirati sve clanove ove inaktivne preko maila ili nez kako?facebook? :Dda se vrate na forum, i da dovedemo i nove clanove koji nisu registrirani ali ostavljaju komentare na ostalim stranicama i na fecebook grupama...
znam mozda  10ak s drugih sportskih foruma navijaca newcastlea a nisu ovdje registrirani...

Newcastle United Balkan ima oko 1300 lajkova pa mogli bi kvantitativno pojačat forum, ako nas je više zanimljivije je...
a naziv mislin da je pošteno da ostane srbija al i balkan je ok ako se svi slažete kako se god zvao ja san clan...
jedino bi to balkan moglo posluzit da vise marketinski dobijemo clanova za one koji ne znaju za ovaj forum...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptyPet 3 Jan 2014 - 18:41

Ja sam pokusavao da pronadjem opciju da se aktivaciha novog clana prvo odobri od admina pa tek onda da moze doticni/a da kucka sta hoce. Najpre zato sto mongoloidni halovci nemaju pametnija posla nego da bljuju ovde. Sto se mene tice ime je ok, ne bih dieao. Pokazali smo da ovde ima mesta za svakoga, odakle god tipkao i to nam je najveca pohvala i reklama. I za nas odavde i za svu ekipu "spolja". Ni jedan jedini nacionalisticki sovinizam se nije desio a ima nas iz cele bivse Juge. Ja sam na to najvise ponosan sto se foruma tice. Samo tako nastavite!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptyPet 3 Jan 2014 - 20:36

Ideja za sajt je odlična, ali veruj mi Roby, ima tu mnogo više cimanja nego oko foruma, pogotovo ako ćeš sam pisati vesti na sajtu. To ti pričam iz mog iskustva vezano za pisanje na blogu.

Forum malo da redizajniramo i ako je moguće da se promeni ime foruma, jer je po meni ovo ime predugačko i konfuzno, mada ako se promeni ime, to je onda jebada, jer gubimo arhivu i moraćemo ponovo svi da se registrujemo.

Kako hoćeš...

Meni je žao što je onaj blog Newcastle Balkan prestao sa radom, jer je jako dobro vođen, mnogo bolje od mog bloga.

Da i to što kaže Srki, niti jednog šovinističkog ispada nije bilo, niti će ga i biti, dokle god ova ekipa uređuje forum (roby, srki, riot...).
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptyPet 3 Jan 2014 - 21:04

na facebooku  Newcastle United - Balkan
1.229 kaže da im se sviđa

znači da navijača Newcastlea ipak ima a dosta ih ne zna za ovaj forum
ova ekipa je skupila na facebooku puno lajkova e sad može li otamo privuć jedno 100 novih korisnika i da se starih 50 odavde vrati na ovaj forum?

a sto se tice starog newcastle balkan bloga, Philips nema vremena za blog a meni ga nije htio prepustiti a pitao san ga dosta puta...mi smo davno mislili nesto da otvorimo pravu web stranicu nufc-balkan.com  ali malo imamo navijaca pa nismo, al nakon onog 5.mjesta isprofiliralo se dosta novih navijaca al nitko nije jos pokusao sve navijace na isto mjesto skupit...

1. regrutacija novih članova i povratak dijela neaktivnih
2. umreživanje s ostalim stranicama premierligaških klubova tipa hammers balkan, everton serbia, chelsea balkan itd, razmjena bannera i linkova, neka suradnja Very Happy
3. tehnicka dorada dizajna al dobro je i ovako...

ovaj forum je na besplatnom servisu, zato iskacu reklame, al mozda postoji mogucnost kad kupiš pravu web stranicu i domenu da ovo premjestiš na novu adresu a da sve ostane isto, samo naziv adrese npr newcastle-srbija.net ili com ili org ili druga neka domena koja se plaća...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptyPet 3 Jan 2014 - 21:49

Meni ne izbacuje nikakve reklame otkako sam instalir'o adblock plus. Ima mozda ljudi koji su manje aktivni, skoro pa neaktivni ali prate forum tako. Ja rijetko koji dan da ne pregledam sve poruke, ali urijetko se javljam jer se obicno slazem sa necijim misljenjem i nepotrebno mi je da iskazujem isto. Obicno Srki kaze sta sam ja mislio, a on je tu stalno i odmah se javlja, sto na um to na drum  Very Happy 

Posto sam antiambiciozan tip, meni je svejedno hoce li se ista mijenjati ili poboljsavati, meni ovako sve odgovara i nek ste mi zivi i zdravi bilo vas 10 ili 100.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptyPet 3 Jan 2014 - 23:39

nemam sta dodati, a ni oduzeti dosadasnjem radu. Boli me kurac za 100 ili 1000 novih navijaca. Nisam radi njih na ovome mjestu, vec radi ovih dosadasnjih. Naravno necemo tuci novog clana vec pozeliti mu dobrodoslicu. Da se ne shvatim pogresno. Mislim da je za nas i ovako dovoljno.
Cisto radi ovih "hakera" nasih sto to sve odrzavaju i brinu se o tome: rekao bi da ne mjenjaju nista i ne dodaju nista novo. Bit ce im puno posla oko toga. Nismo profitabilna organizacija i nije nam cilj skupljanje clanova u sto vecem broju ili posjetitelja tako da mislim da ideja o sajtu nije opravdana.

Sa druge strane:
nemojmo da kvarimo momku, ako zelis da pravis sajt pravi ga, mi cemo ga posjecivati. Sigurno si se i sam obradovao i nadao da ces ostvariti tu ideju i da ti je stalo cim si nam predlozio. Moras imati dobru ideju, sta ce se tu nalaziti, kako ces popuniti prostor na njemu (ja licno nemam pojma sta bi stavio tu sve), treba li to placati itd.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptySub 4 Jan 2014 - 2:46

Meni je forum odličan.Možda ima stvari gde se nešto i treba promeniti,možda nešto novo dodati,ali je u globalu super.Nema nas mnogo,ali smo pravi.I ja,kao i Srki sam ponosan što se nikad nije desilo da je neko bio vredjan zbog druge nacionalnosti,zbog drugačijeg stava,ili bilo čega drugog.Svako ima pravo na drugačije mišljenje,ali se u suštini svi slažemo.Svi ste dobri i pozitivni likovi,a meni je to najvažnije!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptySub 4 Jan 2014 - 9:50

Pedja ::
Meni je forum odličan.Možda ima stvari gde se nešto i treba promeniti,možda nešto novo dodati,ali je u globalu super.Nema nas mnogo,ali smo pravi.I ja,kao i Srki sam ponosan što se nikad nije desilo da je neko bio vredjan zbog druge nacionalnosti,zbog drugačijeg stava,ili bilo čega drugog.Svako ima pravo na drugačije mišljenje,ali se u suštini svi slažemo.Svi ste dobri i pozitivni likovi,a meni je to najvažnije!

naravno potpisujem. Pohvalio sam vec ranije to na drugoj temi. (malo sam crven u duši, pa mi znaci to)
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptySub 4 Jan 2014 - 11:45

Ja sam na FB vrlo pasivan. Vi koji ste uvezani sa NUFC ekipom provucite im link foruma pa ko je zainteresovan neka bane.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptySub 4 Jan 2014 - 23:10

PROMENA:

* Adrese foruma. Nase druzenje se nastavlja na istom mestu samo sa drugim imenom: newcastle-srbija.forumsr.com


Sto znaci da ona nasa zastava Newcastle Srbija koja je bila samnom i Riotom u Newcastle ne vredi nista. Verovatno cemo praviti novu zastavu.To cemo se dogovoriti na jednom okupljanju koje nas ocekuje.

Kao sto ste primetili,nema potrebe da se registrujete opet zbog promene adrese,i arhiva je tu....sve je tu.

@ Moody

Sto se tice web sajta, to sam hteo jos pre foruma da napravim,al se to tada placalo.Pa sam kasnije provalio da postoje forumi koji se prave za dzabe i koji sluze za komunciranje ljudi i razmenjivanje misljenja.

Sada sam nasao foru da se i web sajt napravi za dzabe,pa reko sto da ne. Al nema veze,web sajt se mora skoro svakodnevno osvezavati sa novostima,i pisati originalne tekstove (primer - Savicev blog),a nekad se desi da nemam vremena.Tako da je i vreme problem.

Jedno je sigurno. Web dizajnerima se lose pise.Uskoro ce svako moci da napravi sebi web sajt.Nije to neka nauka...


Poslednji izmenio Admin-Roby dana Sub 4 Jan 2014 - 23:21, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptySub 4 Jan 2014 - 23:57

Ko sto rekoh, nisam za promenu adrese, ne vidim poentu? Sta je sprecavalo bilo koga ko zna da procita i razume sta se pise na nasem forumu? Ne kontam.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptyNed 5 Jan 2014 - 10:36

Da me niko pogrešno ne shvati i da mi ne prikači etiketu šoviniste, ali mislim da je ovo balkan u imenu foruma nepotrebno.

Ti si Roby iz Srbije i napravio si forum kojem je u imenu pisalo Srbija. Nikome iz ex-yu zemalja to nije smetalo jer smo mi ovde izbegavali svaki vid šovinizma i odjednom se preko noći menja ime foruma u balkan. Mislim da si pogrešio.

Moj blog takođe u imenu ima reč Srbija ali je na njemu takođe ljudi iz drugih zemalja iz našeg okruženja.

Možda da si stavio na glasanje promenu imena u balkan, pa onda da vidiš da li treba menjati ime ili ne.

Odredište zemlje u imenu sajta i foruma je i stvar identiteta!


Poslednji izmenio Savic dana Ned 5 Jan 2014 - 10:43, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptyNed 5 Jan 2014 - 10:41

Treba prvo da resimo kako da nam kojekakvi indijanci ne ulecu na forum intruju, jebo promenu jaziva. A i zastavu smo mislim stampali sa prvobitnim nazivom. Da je for prvo nazvan balkan pa promenjen u srbija takodje ne bih bio za. Napravio si ga onako, ljudima se svidelo, mi ih lepo docekali i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptyNed 5 Jan 2014 - 10:46

Srki ::
Treba prvo da resimo kako da nam kojekakvi indijanci ne ulecu na forum intruju, jebo promenu jaziva. A i zastavu smo mislim stampali sa prvobitnim nazivom. Da je for prvo nazvan balkan pa promenjen u srbija takodje ne bih bio za. Napravio si ga onako, ljudima se svidelo, mi ih lepo docekali i to je to.

Svejedno mi je za ime, uopste nije vrijedno rasprave. Vecina vas je iz Srbije, odatle su ljudi koji su pokrenuli i pošteno je da se i tako zove, mada mi je potpuno svejedno.

Kontam da treba riješiti probleme kao što su upad Hull-ovaca i nešto razmišljam kako bi bilo dobro kad bi moglo da samo vidim nove poruke na temama. Znam par takvih foruma, gdje kad kliknes na temu ono otvori samo neprocitane poruke (naravno mozes ti pregledati i starije). Eto i moj predlog, pa ako je tesko izvodiv onda zanemariti i gotovo.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia EmptyNed 5 Jan 2014 - 11:19

Izvinite ako sam pogresio,mislio sam da zelite promenu. Uskoro cu vratiti na staro  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Sponsored content





Web Site Newcastle United - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Web Site Newcastle United - Serbia   Web Site Newcastle United - Serbia Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Web Site Newcastle United - Serbia
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle united web site
» GRB NEWCASTLE SERBIA
» Manchester United-Newcastle United highlights download
» Prijateljska - Carlisle United 0 Newcastle United 3
» DUNDEE UNITED - NEWCASTLE UNITED 1 : 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Kako da poboljšamo naš forum? :: Ideje??-
Skoči na: