Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Stare vesti

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Stare vesti Empty
PočaljiNaslov: Stare vesti   Stare vesti EmptySub 12 Feb 2011 - 22:45

Bas gledam na b92 ove stare vesti od 2002 god i nasao sam ovo Very Happy

Emerton u Njukaslu?
Izvor: B92, BBC
Bret Emerton
Bret Emerton

Menadzer Njukasla Bobi Robson zeli da pojaca tim australijskim reprezentativcem Bretom Emertonom. Robson zeli da izdvoji oko 8.5 miliona funti za igraca Fejenorda.

Za Emertona su takodje zainteresovani Liverpul i Lids, a Robson se odlucio na 22-godisnjeg Australijanca posle neuspesnog pokusaja da dovede Bundevajna Zendena iz londonskog Celsija.

Emerton je u izjavi za engleski list "Dejli mejl" priznao da zeli da zaigra u Premijer ligi. "Kao klinac sam uvek pratio utakmice Premijer lige i sanjao da predjem u jedan engleski klub. Bilo mi je lepo u Holandiji ali mislim da je sada vreme da napustim Fejenord", rekao je Emerton


Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Stare vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Stare vesti   Stare vesti EmptySub 12 Feb 2011 - 23:00

Slučaj Runi:Rok za MU i Njukasl utorak
Izvor: B92

Predstavnici Mančester Junajteda i Njukasla imaju vremena do utorka tačno u podne da potpišu ugovor sa Vejnom Runijem.

Rok za transfere na ostrvu završava se sutra u 12 časova i do tog roka svi klubovi moraju da realizuju prelaske igrača za koje su zainteresovani.

Kako prenose britanski mediji izvršni direktor Junajteda Dejvid Gil obavio je posle meča sa Evertonom (koji je završen 0:0) novu rundu razgovora sa predsednikom Evertona Bilom Kenrajtom.

Klub sa Old Traforda trenutno vodi u trci dva kluba pošto njegova ponuda iznosi 25 miliona funti. Kako je najavio menadžer tima sa Gudisona Dejvid Mojes, Everton neže odustati od “prave cene” za Runija koja nezvanično iznosi 30 miliona.

Problem za Mančester predstavlja i najava iz Njukasla prema kojoj “svrake” pripremaju novu , višu završnu ponudu za reprezentativca Engleske...

Ono što bi trebalo da je sigurno (Runi je i zvanično zatražio da ga klub pusti) je da će jedan od najtalentovanijih fudbalera u Evropi u utorak biti “uslikan” u novom dresu. Crvenom ili crno belom....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Stare vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Stare vesti   Stare vesti EmptySub 12 Feb 2011 - 23:01

Njukasl smenio Robsona
Izvor: B92, zvanicni sajt

Posle serije loših rezultata na startu sezone Njukasl junajted otpustio je menadžera Bobija Robsona.

Predsednik kluba Fredi Šeperd je na početku šampionata najavio da će ovo biti poslednja sezona za Robsona, ali je zbog katastrofalnih rezultata u prva četiri kola Premijer lige i samo dva osvojena boda, do razlaza došlo ranije nego što je trebalo.

71-godišnji Robson proveo je u klubu prethodnih pet sezona i u tom periodu Njukasl junajted nije osvojio nijedan trofej.

Prema nezvaničnim informacija vodjenje ekipe mogao bi da preuzme nekadašnji menadžer Liverpula Žerar Ulije koji bi se povukao na kraju sezone. Umesto njega bi došao sadašnji igrač i legenda kluba Alan Širer, mada nije isključena mogućnost ni da najbolji strelac u istoriji Premijer lige odmah postane
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stare vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Stare vesti   Stare vesti EmptySub 12 Feb 2011 - 23:18

Ja imam neke isecke iz Zurnala, dok sam bio srednja skola. Clanci o Njukaslu... Koma! Robson grdio igrace jer su dosli mamurni na trening, kaze kada sam ih video sve mi je bilo jasno, kombinacija viskija i vodke je ubitacna za fudbalera...

Legendarni cika Bobby!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stare vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Stare vesti   Stare vesti Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Stare vesti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Stare utakmice Newcastle-a.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: English Premier League-
Skoči na: