Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Stare utakmice Newcastle-a.

Ići dole 
+5
Savic
Thug
milan25
Srki
Admin-Roby
9 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Stare utakmice Newcastle-a. Empty
PočaljiNaslov: Stare utakmice Newcastle-a.   Stare utakmice Newcastle-a. EmptyPet 13 Apr 2012 - 18:31

https://www.youtube.com/watch?v=16DY3g3n9lY&feature=related

ovo sam malo pre odgledao.....uh kakva utakmica Smile Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stare utakmice Newcastle-a. Empty
PočaljiNaslov: Re: Stare utakmice Newcastle-a.   Stare utakmice Newcastle-a. EmptyPet 13 Apr 2012 - 19:54

Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Stare utakmice Newcastle-a. Empty
PočaljiNaslov: Re: Stare utakmice Newcastle-a.   Stare utakmice Newcastle-a. EmptyPet 13 Apr 2012 - 20:19

gledao sam malo pre hahaha,kakva jebena legenda Smile) Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stare utakmice Newcastle-a. Empty
PočaljiNaslov: Re: Stare utakmice Newcastle-a.   Stare utakmice Newcastle-a. EmptyPet 13 Apr 2012 - 20:49

Car! Mnogo sam ga gotivio.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Stare utakmice Newcastle-a. Empty
PočaljiNaslov: Re: Stare utakmice Newcastle-a.   Stare utakmice Newcastle-a. EmptyUto 14 Avg 2012 - 16:04

Evo jedna od prije tačno 10 godina, 14.08.2002.godine:

https://www.youtube.com/watch?v=iQatZvCqCwM
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Stare utakmice Newcastle-a. Empty
PočaljiNaslov: Re: Stare utakmice Newcastle-a.   Stare utakmice Newcastle-a. EmptyUto 14 Avg 2012 - 16:40

molim te ko je taj komentator? Njukastla....pogledao sam prvih minut dva, i iznervirao se Smile ne znaju igraci newcstla mnogo o zeleznicaru, ne znaku mnogo ni o sarajevu i bosni i hercegovini, ali morace da uce istoriju...Smile
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Stare utakmice Newcastle-a. Empty
PočaljiNaslov: Re: Stare utakmice Newcastle-a.   Stare utakmice Newcastle-a. EmptyUto 14 Avg 2012 - 18:44

06:26.....COACH - ROBERT ROBSON !!!!!

Za Nikos Dabizasa komentator rekao da je NIKOLIN DABIZAS,...nisam imao vise zivaca da gledam xD
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Stare utakmice Newcastle-a. Empty
PočaljiNaslov: Re: Stare utakmice Newcastle-a.   Stare utakmice Newcastle-a. EmptyUto 14 Avg 2012 - 19:03

Komentator je Sabahudin Topalbećirević ako se dobro sjećam. I još je važio tada za jednog od boljih sportskih komentatora u BiH, onda možete samo zamisliti kakvi su ostali scratch Embarassed Embarassed . Sva sreća pa je ima 3-4 godine batalio komentarisanje. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Stare utakmice Newcastle-a. Empty
PočaljiNaslov: Re: Stare utakmice Newcastle-a.   Stare utakmice Newcastle-a. EmptyUto 14 Avg 2012 - 21:18

Na 0:23 eto mene iznad zastave u prugastom dresu iz 1998. godine, pričam sa nekim likom. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Stare utakmice Newcastle-a. Empty
PočaljiNaslov: Re: Stare utakmice Newcastle-a.   Stare utakmice Newcastle-a. EmptyČet 29 Sep 2016 - 15:06

Utakmica iz 1974. kada smo na sličan način kao sinoć pobedili Nottingham Forest 4-3, preokretom u poslednjim sekundama. Nakon toga navijači su uleteli na teren.



A bukvalno isti scenario kao sinoć dogodio se u vreme kada nam je Bobby Robson bio menadžer - protiv Leedsa na Elland Roadu vodili smo 0-1, da bi domaći preokrenuli na 3-1. U poslednjim minutima smo ih stigli da bi na kraju Nobby Solano postigao gol u 91. minutu za 3-4.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Stare utakmice Newcastle-a. Empty
PočaljiNaslov: Re: Stare utakmice Newcastle-a.   Stare utakmice Newcastle-a. EmptyPet 3 Feb 2017 - 21:21

Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Stare utakmice Newcastle-a. Empty
PočaljiNaslov: Re: Stare utakmice Newcastle-a.   Stare utakmice Newcastle-a. EmptySub 4 Feb 2017 - 0:51

Romanticna i lijepa vremena. Fudbal nikada nece biti kao tada i kad ovo vidim pitam se da li ga danas vrijedi i gledati. Mozda je igra uznapredovala ali to vise nije sport u kojem smo voljeli to nadmetanje medju klubovima, drzavama, regijama, sada je to potpuno bezlicna grupa milionera u svakom boljem klubu koji igraju da zarade pare, emocije nula, trud koji uloze u teretani i na treningu se isplati i svi gledaju da ga unovce makar i u Kini. Cak i kad odgledas dobru utakmicu nema to vise te drazi kao nekada. Samo se zavaravamo i nadamo uzalud dok debeli milioneri vode klubove i fudbal u propast. Napinjemo se da umislimo da je to kao nekada, a cak ni kapiteni "nasih" klubova se ne zamaraju kad izgube najveci derbi, cak ni vecina navijaca koja prezderana sjedi i zijeva na stadionu ne pati nesto previse.
Nas sve povezuje nesto cudno, ne navijamo za Bayern ili tako neki klub gdje se samo upises da si navijac i svake godine oni osvoje nesto i ti se sepuris, kao bas smo dobri.
Mi smo sa svojim klubom stupili u vezu jer smo se zaljubili i iako nikada nismo dozivili da nas klub nesto osvoji ostali smo uz njega, maltretirali se po drugim ligama, gnjavili sa losim strimovima i nadali.
Ja se jos uvijek nadam. Nadam se da ce moj klub postati uspjesan ali se onda zapitam sta to znaci danas. Da nas kupi neki Kinez ili Kuvajcanin i kupi nam 15 placenika koji ce konkurisati placenicima ruskih i tajlandskih placenika? Sve postaje besmisleno ako pocnes dublje razmisljati. Zbog toga zadnjih godina pratim situaciju povrsno. Ne poznajem igrace, ne znam im imena napisati kako treba, ne pratim transfere jer znam da pola tih dovedenih nece odigrati ni minute u klubu i da ce nakon par posudbi zavrsiti na otpadu. A publika samo trazi nova i nova pojacanja iako to ocito nece napraviti od nas klub kakav bi mi htjeli da bude. Jedino tako se mogu oduprijeti misljenju da je sve to postalo sranje. Jedino tako pratim klub pomalo kao zabavu i ostajem u kakvom-takvom kontaktu sa njim, jer bih inace davno bacio kompjuter kroz prozor i zavrsio sa Newcastleom za sva vremena.
Zenimo se,zaposljavamo, selimo,dobijamo djecu i kao sto Savic kaze sve to trpi zbog nase ljubavi prema klubu.
Prema cemu?
To vise nikad necu dopustiti i boli me briga da li ce Rafa otici ili nece, da li cemo preci u premier ligu ili ostati ovdje, znam da cu uvijek nastojati da otpratim situaciju ali sumnjam da cu ikada vise znati ime i prezime, godiste, visinu, tezinu svakog igraca, sjecati se tacnog rezultata i minute u kojoj je koji igrac i na koji nacin dao go. Znam da cu uvijek voliti Shearer-a, Keegan-a, Bobby Robson-a, gaditi se na Sunderland i Manchester United i Alexa Fergusona, a ovi novi ne zasluzuju ni da im imena znam a kamo li da imam misljenje o njima.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Stare utakmice Newcastle-a. Empty
PočaljiNaslov: Re: Stare utakmice Newcastle-a.   Stare utakmice Newcastle-a. EmptySub 4 Feb 2017 - 20:34

. Volim kad popijem da gledam meceve Nufc-a s kraja 90-ih.Ovaj mi je poseban,poslednja tekma Ferdinanda,Brdslija,Eliota(kasnije se vratio).Sirer je u medjusezoni doziveo onu tesku povredu.Otisao je i Zinola...Klark.Dalglis je zato doveo isluzene Barnsa i Rasa.To je poslednja sezona koju smo cale i ja gledali do kraja...divio se Njuki jer me je opcinio i kako je kevi govorio"nesto se s ovim detetom lepo desava,sto ne razumem"
@
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Stare utakmice Newcastle-a. Empty
PočaljiNaslov: Re: Stare utakmice Newcastle-a.   Stare utakmice Newcastle-a. EmptySub 4 Feb 2017 - 20:35

@dinko,svaka ti cast na tekstu....fudbal je odavno prestao da me ispunjava tom carolijom,koja traje i par dana posle utakmice.Jedino Nufc ima tu draz da o njemu i mecevima razmisljam i sutra
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stare utakmice Newcastle-a. Empty
PočaljiNaslov: Re: Stare utakmice Newcastle-a.   Stare utakmice Newcastle-a. EmptySub 4 Feb 2017 - 21:50

Dinko objasniJo. Iz svih uglova ispokrivao pricu, bukvalno sve objasnio, u slovo.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Stare utakmice Newcastle-a. Empty
PočaljiNaslov: Re: Stare utakmice Newcastle-a.   Stare utakmice Newcastle-a. EmptyUto 7 Feb 2017 - 22:13

Da, baš to što kaže Dinko. Sve je postalo fabrikovano, namešteno, našminkano, izmenadžerisano... Gledam moderan fudbal i imam osećaj kao da gledam neku igricu na PS-u. Mogao bih da pustim 2 kompjuterska tima da igraju jedan protiv drugog i imao bih isto uzbuđenje. Pre nekog vremena sam pročitao izjavu nekog fudbalera u Italiji koji je rekao da on ni ne zna protiv koga nekad igraju, koje su mesto na tabeli i ko im je sledeći protivnik. Nego robotski dođu da odrade posao ko god da je u pitanju. Isto kao kad je Harry Kane pitao na prošlom Evropskom prvenstvu nekog Islandskog fudbalera "ako izgubimo ovu utakmicu jel idemo dalje?". Čovek nema pojma ni koja je faza takmičenja ni gde je došao ni pošao. Ako mune ono okruglo u ono pravougaono koje čuva neki lik sa rukavicama tim bolje.

Upravo čitam neku knjigu od Klarksona u kojoj on opisuje mašine, avione, automobile, brodove (i svašta još) ali je odabrao samo mašine koje "imaju dušu", tj nisu napravljene samo da odrađuju posao, niti su bile najbolje, već imaju celu pozadinsku priču koja ih čini neverovatno zanimljivim zbog toga. I ima jedna odlična rečenica "Dakle imali su onu najljudskiju osobinu - manu".

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Sponsored content





Stare utakmice Newcastle-a. Empty
PočaljiNaslov: Re: Stare utakmice Newcastle-a.   Stare utakmice Newcastle-a. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Stare utakmice Newcastle-a.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Utakmice Newcastle-a u Londonu
» Vintage Newcastle - legendarne utakmice
» veliki fan klub turnir
» Blackburn Rovers-Newcastle United
» Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Multimedija-
Skoči na: