Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Carroll u reprezentaciji!

Ići dole 
+3
Alan Smith17
m.c.t.
RIOT
7 posters
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Carroll u reprezentaciji! Empty
PočaljiNaslov: Carroll u reprezentaciji!   Carroll u reprezentaciji! EmptyUto 9 Nov 2010 - 11:01

Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Carroll u reprezentaciji! Empty
PočaljiNaslov: Re: Carroll u reprezentaciji!   Carroll u reprezentaciji! EmptySre 10 Nov 2010 - 19:03

Negde sam procitao da ga Kapelo ne zeli u reprezentaciji dok ne popravi ponasanje... Ali opet im je velika frka u vezi napadaca, tj nedostatka istih...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Carroll u reprezentaciji! Empty
PočaljiNaslov: Re: Carroll u reprezentaciji!   Carroll u reprezentaciji! EmptySub 2 Jun 2012 - 16:23

Carroll i jos pola poluigrača Liverpoola ide na Euro. E moj Hodgson sam sebi ces dat otkaz, vrlo brzo..
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Carroll u reprezentaciji! Empty
PočaljiNaslov: Re: Carroll u reprezentaciji!   Carroll u reprezentaciji! EmptySub 2 Jun 2012 - 16:32

Neverovatno.Zvao je Downinga,koji je igrao najgoru sezonu u PL,zvao govnjivog i preplaćenog Hendersona mesto Lamparda...Hodgson je neverovatan mediokritet,ali neverovatan.Njemu treba dati da vodi Saragosu ili Coventry,neke posrnule ekipice da ih digne.A usraće se na EP samo tako!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Carroll u reprezentaciji! Empty
PočaljiNaslov: Re: Carroll u reprezentaciji!   Carroll u reprezentaciji! EmptySub 2 Jun 2012 - 17:11

neverovatno ! Downing dobio poziv ! Pa to mi nikad nece biti jasno! Henderson? pa ima jos minimum 10 igraca koji bi bolje zamenula Lamparda nego glupi henderson....naprimer Kevin Nolan! Hogdson sa Engleskom nece proci ni grupnu fazu....mozemo sada da pljujemo al jbg....i dalje cu navijati za Engleze,pa cak i Nemce i Francuze. (nemce zato sto ih volim kao naciju, a francuze zbog nasih igraca - Cabaye i Ben ARfa)
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Carroll u reprezentaciji! Empty
PočaljiNaslov: Re: Carroll u reprezentaciji!   Carroll u reprezentaciji! EmptySub 2 Jun 2012 - 17:19

Gerrard albino , Henderson, Downing, Glen Johnson, Carroll, Kelly(otpao, ali igrao prijateljsku)
Laughing Laughing Laughing

posve razumijem Joeya Bartona, kako čovjek neće biti lud kad se ovo događa, a niko ne reagira
kako nema Richardsa i Adama Johnsona iz Citya, a tu su Henderson, Downing i jadni Glen...
Perch je za njih Perchinho doslovno!!!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Carroll u reprezentaciji! Empty
PočaljiNaslov: Re: Carroll u reprezentaciji!   Carroll u reprezentaciji! EmptySub 2 Jun 2012 - 17:52

Pa govorim ja vec godinama da su Englezi retardi a svaki njihov trener, pogotovo dosadasji selektori retardi na kub. Ne znam cemu cudjenje. A navijati za Engleze sigurno necu, ko ih jebe prepotentne a glupe.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Carroll u reprezentaciji! Empty
PočaljiNaslov: Re: Carroll u reprezentaciji!   Carroll u reprezentaciji! EmptySub 2 Jun 2012 - 23:47

Sećam se kada je Alan Shearer obelodanio da se posle EURO-a 2000 povlači iz reprezentacije, da su ga svi napali, da nije patriota i šta-ti-ja-znam šta sve ne.

Međutim, Big Al ih je sve ućutkao rečima: "Nešto se mora žrtvovati a to ne može biti Newcastle United"!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Carroll u reprezentaciji! Empty
PočaljiNaslov: Re: Carroll u reprezentaciji!   Carroll u reprezentaciji! EmptyNed 3 Jun 2012 - 4:38

Savic ::
Sećam se kada je Alan Shearer obelodanio da se posle EURO-a 2000 povlači iz reprezentacije, da su ga svi napali, da nije patriota i šta-ti-ja-znam šta sve ne.

Međutim, Big Al ih je sve ućutkao rečima: "Nešto se mora žrtvovati a to ne može biti Newcastle United"!

Jedna od rečenica koje su definisale moj odnos prema Newcastle-u.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Carroll u reprezentaciji! Empty
PočaljiNaslov: Re: Carroll u reprezentaciji!   Carroll u reprezentaciji! EmptyNed 3 Jun 2012 - 12:07

A video je i on s kim ima posla. Verovatno i njemu dokurcilo da kao veliki favoriti dvaju u 1/2 finalu maksimalno.

Gotivio sam Albion sa Shearerom, samo tako. Ali prosla su ta vremena Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Carroll u reprezentaciji! Empty
PočaljiNaslov: Re: Carroll u reprezentaciji!   Carroll u reprezentaciji! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Carroll u reprezentaciji!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Andy Carroll dvostruki stelac
» Andy Carroll #9
» Fabio Capello pozvao Carroll-a

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: International scene-
Skoči na: