Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Champions League

Ići dole 
+4
Srki
Admin-Roby
RIOT
Philips
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Champions League   Champions League EmptySre 8 Apr 2009 - 22:24

Jbt. pa Barca brutalno silovala Bayerna, stvarno sramota affraid
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptySre 8 Apr 2009 - 23:02

Ne secam se kad sam gledao lepsi fudbal...
Kao leptirici po terenu....
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptySre 8 Apr 2009 - 23:10

Fantasticna igra Barselone....mislim da bi trebalo malo od njih da ucimo!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptySre 8 Apr 2009 - 23:55

A chelsea sto je zakovao L'poolu 3 komada - 2 gola B. Ivanovic!?!?!?
Sjabase ih lagano...
bounce
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptyČet 9 Apr 2009 - 9:55

Stvarno ne vidim neku ekipu u CL koja bi mogla spriječiti Barcu, možda jedino Chelsea...
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptyČet 9 Apr 2009 - 15:09

Bajern je i ovako u krizi, proslo kolo su izgubili od Wolfsburga 5:1, tako da su svi ocekivali da ce ih Barsa zgaziti (1.4 bila kvota na Barsu). A ko bi rekao da je u proslom kolu Lige Sampiona Bajern pregazio Sporting sa 12:1 (u 2 utakmice). Mislim da Barcelona nece osvojiti L.S.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptyČet 9 Apr 2009 - 20:13

Ma fasovace BArca od vec nekoga. Sumnjam da ce im proci taj leprsavi fudbla kad ih neko ispreskace sa "katanacom". Zabili su BAyernu, koji je stvarno vesela ekipa-kao i cela Nemacka liga-igraju ljdi bez garda i to je to. Ali onda te ili savata neko ko je raspucaniji od tebe-Barca, ili te isavija neka tvrda ekipa-tip a Chelsea ili L'pool!
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptySre 6 Maj 2009 - 22:24

Chelsea oštetili za dobra 3 penala Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptySre 6 Maj 2009 - 22:55

Ne volim Chelsea, ali ovo je strašno kako su pokradeni. Pa, šta treba da se desi da onaj mamlaz svira penal ? Užas !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptySre 6 Maj 2009 - 23:31

Bas me briga za Chlesea-nas tamo redovno drpaju, pa i kod kuce protiv njih. Evo im ga sada na!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptySre 6 Maj 2009 - 23:39

Champions League 2a7a3qv

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptySre 6 Maj 2009 - 23:45

Daj nemoj zejebavati da vec imas to....
Smile Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptyČet 7 Maj 2009 - 0:24

Neka ih, sada neka kukumavce!
A onda, dok nas je jos BS vodio, mi protiv njih odigramo zmajski i oni nama cap-2 kvarna gola: 1 iz offsidea, drugi posle igre rukom.
Sve se to lepo plati!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptyČet 7 Maj 2009 - 9:40

Da, želeo sam da Chelsea prodje u finale , da opet bude Englesko finale u CL, ali sam se baš setio kao i Srki one kradje protiv nas. Prvi gol ovaj prima loptu rukom i daje nam gol a drugi u debelom offside-u...

Neko to od gore vidi sve....
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptyČet 7 Maj 2009 - 15:08

hahahahaha,juche sam vristao kad je Balak napao sudiju xD ono je bilo komedija Very Happy Bas sam navijao za Barsu,i zasluzeno su prosli !!! A sad neka osvoje i finale,samo da nevidim srecu na Fergusonovom licu !!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptyČet 7 Maj 2009 - 15:11

E ovako je nama svaku trecu tekmu, samo sudci protiv nas ubise. To niko ne vidi jel de. E money bags nek ste ga ispusili
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptyČet 7 Maj 2009 - 20:11

Tako je, Moody!
Bole me usi za smrdljivi Chelsea, neka osete malo kako to ide-kad se ispusi na "greske" sudija!
Nek' se zale kod FIFA&UEFA!!! Shocked
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptyČet 7 Maj 2009 - 20:35

ali srki to i jeste veliki problem oni se žale Fifi i Uefi, kod njih drogba galami pred kamerom. Sad svi pricaju o tome, kod njuke samo pognu glave i izadju sa terena, niko ni igraci ni treneri ni ashley se ne žale na sudjenje. Tekma nije ni bila na TV-u i onda ljudi govore Newcastle nema pojma samo gube, nikog nije briga kako su ispusili, samo rezultat ostaje i gorak ukus u nasim ustima.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptyPet 8 Maj 2009 - 18:43

Nisam navijac Barselone ali volim sto ce igrati u finalu a ne Chelsea koji je u prvoj utakmici igrao sa 10 u odbrani i Drogbom u napadu. A i u drugoj utakmici Barseloni iskljuce igraca i oni opet na gostujucem terenu napadnu Chelsea?!?! Em sto imaju igraca vise, em sto su bolje fizicki pripremljeni, fizicki jaci, em su na svom terenu... i oni opet dozvole napade Barselone i cekaju neku kontru? Bice mnogo lepse finale za gledanje izmedju Man.Utd i Barselone... A Balak je stvarno komican Laughing

Nego... za nas je sutra veliko finale ....Hull - Stoke.. i Bolton - Sunderland... eee zemljo otvori se... od koga mi zavisimo...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptyPet 8 Maj 2009 - 19:49

@Moody
Pa jeste brate, u pravu si. Ali mi kada se i zalimo joj popijemo kaznu preko toga! Em te j... em moras da cutis...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptyPet 8 Maj 2009 - 20:26

m.c.t. ::
Nisam navijac Barselone ali volim sto ce igrati u finalu a ne Chelsea koji je u prvoj utakmici igrao sa 10 u odbrani i Drogbom u napadu. A i u drugoj utakmici Barseloni iskljuce igraca i oni opet na gostujucem terenu napadnu Chelsea?!?! Em sto imaju igraca vise, em sto su bolje fizicki pripremljeni, fizicki jaci, em su na svom terenu... i oni opet dozvole napade Barselone i cekaju neku kontru? Bice mnogo lepse finale za gledanje izmedju Man.Utd i Barselone... A Balak je stvarno komican Laughing

Nego... za nas je sutra veliko finale ....Hull - Stoke.. i Bolton - Sunderland... eee zemljo otvori se... od koga mi zavisimo...

Nista pametnije nisam ni ja mislio reci. U potpunosti se slazem.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptyČet 28 Maj 2009 - 1:02

Dakleee nije se video ni M od Manchestera veceras... nisam gledao utakmicu kao navijac vec sam pustio mozak na pashu i gledao fudbal... a toga se nisam nagledao... ocajna utakmica... totalni krah za engleski fudbal, imati 4 predstavnika u zavrsnici i ne osvojiti titulu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptyČet 28 Maj 2009 - 7:18

Svaka cast barseloni na ovakvoj igri, pa moglo je bit i 5-0. Kakva trema i neiskustvo u redovima MAN nisam vidio ne pamtim. Ali to je Barselona to je old school. nema tu taktike pretjerane, žao mi je puyol-a što nije zabio a mogao je.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptyČet 28 Maj 2009 - 13:17

@ Moody

Barcinu igru POKRECE taktika, koja je genijalna.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League EmptyČet 28 Maj 2009 - 14:11

A vala i imaju igrace koji kada uzmu loptu znaju nesto da naprave.
Mada mi se tekma nesto nije svidela. Man Utd nisam mogao da poznam-igrali su kao Njuka-bezvoljno, nezainteresovano...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Champions League Empty
PočaljiNaslov: Re: Champions League   Champions League Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Champions League
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Europa League
» League Cup - Newcastle
» Euro League : Metalist
» Premier Fantasy League
» UEFA League Europe

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: International scene-
Skoči na: