Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Januarski prelazni rok-In and Out

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Januarski prelazni rok-In and Out Empty
PočaljiNaslov: Januarski prelazni rok-In and Out   Januarski prelazni rok-In and Out EmptyPon 27 Okt 2008 - 19:36

Bice veoma zanimljivo ko ce napustiti Newcastle a ko ce uopste i doci ....

evo par igraca koji bi mogli napustiti :

Charles N'Zogbia (PSG je pokazao interesovanje u njega)

Alan Smith (Hull je bas zainteresovan za njega,i veoma je moguce da ce otici tamo i na pozajmicu,sa opcijom da se otkupi njegov ugovor na kraju sezone)

Micheal Owen (Tottenhem,Liverpool,Genoe,Manchester City,Everton,Milan,Sevilja-svi su oni zainteresovani za njegov potpis,a Majki ce najverovatnije i napustiti Newcastle,posto nema nikakvih napretka u pregovorima oko novog ugovora,a i nije lud da ostane...Ako nas neko brzo kupi,i stabilizuje,moguce je da ce produziti ugovor sa nama)

Steven Taylor (Tottenhem i Porthsmouth su zainteresovani za Geordie Boya.Nadam se da ce ostati)

Jose Enrique (???-jos niko nije zainteresovan za njega,ali imam neki osecaj da ce nas on bas prvi napustiti)

Shay Given (Mislim da je i njemu puko film da prima golove zbog necije greske u odbrani...Arsenal je njegova moguca destinacija)

Sto se tice novih lica u januarskom prelaznom roku,neverujem da ce iko doci...Prvo klub treba da se proda...ako nas kupi Ali-Nasser iz Dubaia,koji ima bogatsvo od preko 14 milijardi funti,onda mozemo i da ocekujemo nova velika pojacanja....

Miguel Veloso (Mnogo klubova je bilo zainteresovano za njega,racunajuci i Newcastle,ali ostao je u Sportingu.Dobar igrac,taman da zameni Nicky Butt-a)

Andrei Arshavin (Ruski playmaker je bas ono sto nam i fali...Bio je blizu prelaska u Tottenhem,ali ako budemo imali novog bogatog vlasnika,mozemo ga ladno dovesti)

Wendel (ja bi njega doveo Very Happy kostao bi odprilike 5 miliona funti,sto i nije mnogo...moze da igra na raznim pozicijama...Levi Bek,Levo Krilo,Sredina terena...posebno ima snazan i precizan sut iz slobodnih udaraca.)

Jeremian Defoe (On je jedini igrac koji bi mogao da zameni Micheal Owena po mom misljenju.)

Joa Moutinho (Bili smo zaintereovani za njega,Everton je imao sansu da ga dovede,ali nisu imali para....sjajan igrac)

Necu vise da nagadjam,kad znam da niko poznat nece preci u Newcastle Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Januarski prelazni rok-In and Out Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarski prelazni rok-In and Out   Januarski prelazni rok-In and Out EmptyPon 27 Okt 2008 - 23:29

Mislim da je ovo dosta tabloidno.
Polako, videcemo stace biti!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Januarski prelazni rok-In and Out Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarski prelazni rok-In and Out   Januarski prelazni rok-In and Out EmptyUto 28 Okt 2008 - 12:57

Evo kako stvari stoje.Toni Jimenez je napustio klub a on je bio neki podpredsednik za dovodjenje igrača.Ako je on napustio klub to unači da u januaru neće niko ni doći u Newcastle ako se klub ne proda.

Jedino ako se do januara klub proda možemo očekivati par pojačanja, u suprotnom biće onako kako sam i pisao pre par mesecei , otići će 11 igrača.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Januarski prelazni rok-In and Out Empty
PočaljiNaslov: Re: Januarski prelazni rok-In and Out   Januarski prelazni rok-In and Out Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Januarski prelazni rok-In and Out
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Januarski prelazni rok-koga bi voleli da vidite u njukaslu?
» januarski odlasci :P
» zimski prelazni rok
» Letnji prelazni rok
» Zimski prelazni rok

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: