Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Owen-u novi ugovor?

Ići dole 
+2
Srki
geordie
6 posters
AutorPoruka
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Owen-u novi ugovor? Empty
PočaljiNaslov: Owen-u novi ugovor?   Owen-u novi ugovor? EmptyUto 19 Avg 2008 - 9:28

Owen-u novi ugovor? Owen-s10

Jutros se u Sun-u pojavila vijest kako je Newcastle spreman ponuditi Owen-u novi trogodisnji ugovor po kojem bi zaradjivao 140.000 funti sedmicno sto bi ga ucinilo jednim od najplacenijih svjetskih igraca! scratch Nije mi ovo jasno nikako, zar nije Ashley govorio kako hoce da smanji plate igracima? scratch U svakom slucaju mislim da je ovo pretjerivanje... Mickey mi je drag, ali toliko para davati mislim da ne vrijedi... Shocked Uostalom The Sun is CRAP! What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Owen-u novi ugovor? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen-u novi ugovor?   Owen-u novi ugovor? EmptyUto 19 Avg 2008 - 13:05

Neka, neka mu plate, samo da ostane. Ne dajem ja iz svog dzepa, tako da me ne boli toliko.
Ako Zenit hoce da naplati Arshavina 20M FUNTI (jesu li oni normalni, pitam se ja!) onda bih Owenu 'ladno dao ove pare. Videlo se prosle sezone koliko nam Owen znaci za ekipu-io je pravi vodja, navlacio igrace na sebe a time sostavljao mnogo prostora za Martinsa i Viduku. Uostalom nepotrebno je pravdati takvog igraca, dokazao se covek x puta. jebavale su ga povrede, to je istina ali iovako smo vec pukli love i love a ga zalecimo, kretenski bi bilo da ga sada skartiramo.
Sto se mene tice, sasvim OK potez!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Owen-u novi ugovor? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen-u novi ugovor?   Owen-u novi ugovor? EmptyUto 19 Avg 2008 - 13:25

Pa sta i da je ovolika ponuda, kakvi igraci sad dobiju ogromnu lovu i za plate i za transfere nije cudo za njega. Mozda on nije na nivou kad aje igrao za Liverpool ali mi takvog igraca sad ne bi doveli ni za kakve pare jer nece niko svjetskog kalibra da predje kod nas. Owen je vec tu i treba ga zadrzati, a polako dovoditi sve bolje i bolje igrace i naravno napredovati na tabeli pa da jednog dana budemo u mogucnosti da biramo koga cemo dovesti. A do tada nek plate owenu tu cifru kad ionako preplacujemo neke kretene, mozemo i njega.
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Owen-u novi ugovor? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen-u novi ugovor?   Owen-u novi ugovor? EmptyUto 19 Avg 2008 - 14:17

Na keca, bez razmisljanja lovu na sunce, Srki i Dinko su u pravu. Prvo ne mozemo mi sad mnogo da biramo koga cemo da dovedemo pa nam Owen vise ne treba, pa cemo dovesti bog zna kakvu zamenu. Jeste da je 20kk para ali ipak covek se dokazao i za razliku od ostalih avlijanera na koje smo pucali pare on makar ima nesto iza sebe. Istina da Shearera niko nikad nece uspeti da zameni, ali mi je drago da vidim Owena koji polako postaje pravi vodja ekipe kao sto je Shearer nekad bio.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Owen-u novi ugovor? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen-u novi ugovor?   Owen-u novi ugovor? EmptyUto 19 Avg 2008 - 16:21

Ma , Ashley , čini se ipak zna šta radi.Kao fol , po medijima je pričao da treba da smanji Owen-ovu platu , kako bi video da li će se neko javiti za njegovu kupovinu.

Sad kada je siguran da ga Man United ipak neće kupiti , sad mu je ponudio ugovor gde ni Chelsea ne može to da isprati a takva ponuda se ne odbija.

Come on Ashley , Come on Michael , potpisujte to i 'ajmo da igramo taj fudbal.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Owen-u novi ugovor? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen-u novi ugovor?   Owen-u novi ugovor? EmptyUto 19 Avg 2008 - 16:47

Owen je odlican igrac, nema tu sta da se prica. Uopste nije neki hendikep sto ne mozemo trenutno da dovedemo world class napadaca, jer sve i da mozemo, opet bi Owen ostao. Ima covek osecaj za igru, za gol.
Neki dobar poluspic iza njega (mada je on poslednjih par kola igra bas ps, iza Viduke i martinsa) i Martina ili koga vec, i da vidis! Dobar je to igrac, jako sam srecan sto ce ostati sa nama!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Owen-u novi ugovor? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen-u novi ugovor?   Owen-u novi ugovor? EmptyPon 25 Avg 2008 - 17:29

Site News Of The World objavio juče da Michael Owen definitivno sledećeg ponedeljka menja sredinu i da će napustiti Newcastle United za 5. milion funti !!!

Navodno , nema napretka u pregovorima oko novog ugovora i Newcastle želi da ga proda , makar i za 5. miliona funti kako ne bi otišao sledećeg leta(neki tvrde čak i 1. januara) za džabe bez trunke obeštećenja kao free agent.

Ispostavilo se da je ono što je Tha Sun pisao o 140.000 funti nedeljno bila novinarska patka(a davnih dana sam naučio da ne verujem The Sun-u , i opet sam onako ushićen kao magarac objavio tekst na nufc.blog.co.yu sa The Sun-a).Videćemo šta će od svega biti.

Keegan je izjavio da je Newcastle veoma blizu potpisivanja novog ugovora sa Owen-om i ja očekujem da se to sve reši u sredu posle meča sa Coventry-em koji se naravno igra u utorak.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Owen-u novi ugovor? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen-u novi ugovor?   Owen-u novi ugovor? EmptyPon 25 Avg 2008 - 17:42

ma Owen ce potpisati novi ugovor...sigurica brate ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Owen-u novi ugovor? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen-u novi ugovor?   Owen-u novi ugovor? EmptyPon 25 Avg 2008 - 17:43

According to The Sun, Newcastle are ready to offer to Michael Owen a deal extension of contract. The player has found an agreement with Magpies that will expire in 2011, with the English club that want extend it of other two, until 2013. For five years Owen will earn almost 25 million euros.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Sponsored content





Owen-u novi ugovor? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen-u novi ugovor?   Owen-u novi ugovor? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Owen-u novi ugovor?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Tiote potpisao novi ugovor
» Jonas potpisao novi ugovor
» Steven Taylor potpisao novi ugovor
» Haris Vuckic potpisao novi ugovor

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: