Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 nufc.blog.co.rs

Ići dole 
+19
NBB96
Savic
mare90
spira
pirLe
NUFC96
NewBoy
Alan Smith17
Becej City
Toon Army MKD
aleksandar.sefer
Pedja
Serbian lassy
RIOT
Thug
m.c.t.
Dinko
Philips
Admin-Roby
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptySre 18 Dec 2013 - 0:27

Samo napred!!!
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptySre 18 Dec 2013 - 13:57

Eksta je  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptySre 18 Dec 2013 - 21:16

Hvala vam od srca. Mada, i ja sam se malo ulenjio oko bloga jer zaista nemam toliko slobodnog vremena kao pre, ali trudim se da ispratim makar one udarne vesti vezano za nufc i naravno da napišem izveštaj sa svake utakmice.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptySre 18 Dec 2013 - 21:18

samo nastavi tako ! Smile Dobro radis poso!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptyNed 14 Dec 2014 - 21:14

nufc.blog.co.rs - Page 4 111t5rd

OSAM GODINA NUFC.BLOG.RS
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptyNed 9 Avg 2015 - 21:14

Dragi moji prijatelji, zaljubljenici u Newcastle United. Posle osam i po godina pisanja na blogu o Newcastle United-u, posle hiljade tekstova, izveštaja i vesti koje sam pisao sam, odlučio sam se da po prvi put zatražim pomoć od jednog od vas, od jednog od nas, da napiše tekst o Newcastle United-u.

Odlučio sam se za Miodraga Sovilja, mog prijatelja, koji je ujedno i novinar N1 televizije. Njegov nadimak na forumu je RIOT. Potajno sam se nadao da će napisati dobar tekst, koji ćemo svi sa zadovoljstvom pročitati, ali njegovo britko pero je ovoga puta zasenilo sve moje pređašnje tekstove. U samo nekoliko rečenica Miodrag Sovilj je pokazao meni, pokazao vama, šta znači kada neko srcem piše tekstove. Ponosan sam što ga imam za prijatelja.

Dame i gospodo, tekst Miodraga Sovilja.
nufc.blog.co.rs - Page 4 Miodrag-Sovilj

TRANSFER POLITIKA NIJE PROMENjENA


Avgust je iracionalan mesec. U tom mesecu, kada cirkus počinje ispočetka a svi klubovi startuju sa nulom, sve deluje moguće. Jer, zašto ne bi bilo? Lopta je okrugla i ostali bakrači. Činjenica je, međutim, da jedini klub u Premier League koji me zanima još uvek nema pokriće za euforiju. Pa bila ova i avgustovska.

Svi pričaju o tome kako se Newcastle pojačao. Da, prelazni rok je bio odličan, ali samo u odnosu na prethodne, kada je 6 miliona funti bio maksimum koji je klub želeo da plati, ili kada nije dovođen apsolutno niko. Politika štedi-krpi-nadaj se najboljem je i dovela jedan od najvećih klubova u Engleskoj u sramotnu poziciju borbe za opstanak. Sada su stigla tri igrača – Wijnaldum, Mitrović i Mbemba, na koje su potrošene solidne pare, plus prethodne godine parafirani Darlow i Lascelles. Obećavajuće. Ali nedovoljno.

Naime, Newcastle zapravo još uvek nije promenio transfer politiku, koliko god ovo trošenje ukazivalo na suprotno. Sa ovim igračima klub je dovođen u vezu i daleko pre nego što je Steve McClaren postao trener. Dakle, dovedeni su igrači za koje je klub zaključio da ih dobija po fer ceni koja će rasti što bi omogućilo dalji profit. Tendencija da se trener na engleskom naziva head coach umesto uobičajenog manager je u ovom slučaju više nego tačna. McClaren je tu samo da pokuša da dovedeno integriše u ekipu najbolje što ume, i to na način da obezbedi svakom dovoljno vremena u igri kako ne bi narušio “resale value”.

Takva politika proizvela je direktno još jedan vrišteći minus “najboljeg prelaznog roka”. Iako je Newcastleu bio potreban kompletan remont odbrane, NUFC je doveo samo dva štopera, od kojih će jedan služiti i kao zamena za desnog beka, a drugi je imao vrlo lošu sezonu iza sebe. Dakle, utility man, koje ovaj klub izuzetno ceni jer ne mora da plaća dva igrača, i mlada nada koja još uvek ne pokazuje znake da će postati veliki igrač. Nedovoljno. Newcastle će se, ukoliko ne dovede još barem jednog defanzivca, što ne deluje da će se desiti do kraja meseca, opet naći u poziciji da će mu štoperski tandem činiti nepouzdani Steven Taylor i nedovoljno dobri Williamson, što je odbrana koja ispada iz lige.

Trošenje novca na tri igrača sa nesumnjivim potencijalom je svakako dobar znak, ali navijači Newcastlea su, naviknuti na višegodišnja poniženja u transfer rokovima, izgubili iz vida koliko se zapravo novca troši na kvalitet u Premier League. Zapravo, ovo je prvi transfer rok u kom je Newcastle bio konkurentan u trošenju sa realno manjim klubovima. Swansea je doveo Ayewa i Edera, Watford Vydru, Capouea, Nyoma i Behramija, a Sunderland Coatesa, Kaboula i Lensa. U Premier League se pare troše kako bi klubovi napredovali, a Newcastle je to tek počeo da radi. I plašim se da neće nastaviti.

No, u celoj priči ima i dobrih strana, a to je nesumnjivi potencijal koji ima ova ekipa, koja će od ove sezone raditi sa novim trenerom, koji će, možda, doneti novu viziju igre i uspeti da iskoristi neke od igrača koji nisu uspeli da pokažu šta umeju. Aleksandar Mitrović je staromodna “devetka” koje nije bilo u klubu još od penzionisanja Shearera, Wijnaldum je čak i u lošoj predsezoni pokazao da će biti jedan od motora ekipe i konačno ćemo moći da vidimo šta to zapravo ume Siem De Jong.

Držimo palčeve i navijajmo, kao što bismo i da klub nikoga nije doveo. Još jedna sezona je pred nama.

HOWAY THE LADS

nufc.blog.co.rs - Page 4 Newcastle-united-shirt-badge-nufc-650x400
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptyNed 9 Avg 2015 - 21:36

Dobar tekst. Nema sumnje,svaka cast Comi. Treba nam pod hitno desno krilo (ili levo), i neki jako dobar stoper. Ne mozemo celu sezonu gurati jebenog Wiliamsona,stalno povredjenog Taylora,neiskusnog Lascallesa i penzionera Coloccinija,kojeg cemo gledati do 2017 godine,samo zato sto se dobro slaze sa svima. Mbembu jos necu da kritikujem,nije dobro cuvao igraca kod prvog gola danas,al je sve ostalo odlicno odradio. Fali nam neka zivotinja u srcu odbrane.

A o krilu ni da ne pricam. Cabella nije krilo,a prosle sezone je stalno igrao na krilu.Goffran takodje nije krilo,on otkad je doveden igra levo krilo,a u Bordou je igrao drugog napadaca. Obertan....jbg,nije za velika dela,skoro nikad nije imao neku formu kod nas. Marvo - jel taj ziv? Sissoko je prinudjen da igra desno krilo,a Aarons mnogo obecava,al je jos mlad i neiskusan.

Nadam se da je politika promenjena,jer je Ashley izjavio na kraju prosle sezone da cemo od sada sami stvarati nasu srecu, i da nema razloga vise za prodaje igraca jer smo u velikom plusu. Videcemo na kraju meseca dal ce Ashley prodati Sissoka, za ogromne pare koje se spominju (20 miliona funti).

Napadac nam uopste vise ne treba. Cisse,Perez, Mitro i mozda Armstrong (dao dva gola za Coventy nam svom debiju) ce super odraditi posao.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptyNed 9 Avg 2015 - 22:24

Ako neko da 20M za Sissoko-a onda je vrhunska budala. A Ashley nece propustiti tu priliku, sta god da je izjavio. Ne verujem ja njemu nista. Ako i skupimo neke bodove to cemo da zavaljamo kako kome bude trebalo i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptyPon 10 Avg 2015 - 0:58

Svideo mi se tekst koji je napisao Miodrag. Vrlo lepo je objasnio nasu situaciju i desavanja sa transfer politikom. Vidi se da covek ima znanje. Svaka cast druze.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptyPon 10 Avg 2015 - 10:37

Hvala, Vlado. Embarassed

Meni je čast da pišem na blogu čijim sam otkrićem pre osam i po godina ukapirao da nisam jedini fan Newcastle-a u ovom delu sveta.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptyPon 10 Avg 2015 - 11:20

Mićko, ja tebi treba da se zahvalim, ne ti meni.

Nadam se da ćemo nastaviti saradnju. Kada god budeš imao inspiraciju za pisanjem, posalji tekst na mail i on će naravno biti objavljen na blog.

Ovo se ne odnosi samo na tebe. Ko god ima neki tekst, ili žele da napišu tekst o nufc, ja ću ga vrlo rado objaviti na blogu i naravno potpisati autora.

Tekstove šaljite na vsavic9@hotmail.com ili ovde na forumu u privatne poruke.

Hvala. Nadam se da će biti tekstova koje ću objaviti na blogu!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptyPon 14 Dec 2015 - 22:17

DEVET GODINA NAŠEG NUFC.BLOG.RS


Dame i gospodo, prijatelji i saborci. U utorak 15. 12. 2015. godine, naš blog puni devet godina. Dakle, pre devet godina, tačnije 15. 12. 2006. godine, pokrenuli smo blog o našem voljenom, jednom i jedinom Newcastle United Football Club. Adresa nufc.blog.rs nije bila slučajno odabrana. Ona je jasna asocijacija na naš klub.

Naš "posao" i naša dužnost je da pratimo naš Newcastle United, bez obzira ko se nalazio na čelu kluba, ko ga vodio sa klupe, koji igrači igraju za njega i kakvi su rezultati. Iako smo od Newcastle-a udaljeni 2000 milja, mi osećamo kako pulsira St James' Park, kako diše regija, kako reka Tyne teče.

Mi smo Newcastle United, mi smo njegova snaga.

Srećan nam deveti rođendan, sa željom da proslavimo i sto deveti.

S poštovanjem, Vladimir Savić, autor bloga.

nufc.blog.co.rs - Page 4 11821223_899179856819745_1360242894_n
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptyUto 15 Dec 2015 - 2:14

Srećan nam rodjus! Budimo ponosni i sačuvajmo ovo naše blago. Živeli.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptyUto 15 Dec 2015 - 13:48

Olaaaa!
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptyUto 15 Dec 2015 - 21:00

Srećan rođendan! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptyUto 15 Dec 2015 - 21:08

Sretan rođendan, da sljedeći dočekamo na puno boljoj poziciji na tabeli!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptySre 16 Dec 2015 - 9:14

Hvala svima na čestitkama. Potrudićemo se da budemo još bolji, kako na terenu, tako i na blogu, baš kao i ovde na forumu.

Toon Toon!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptySre 16 Dec 2015 - 9:19

godina za godinom idemo polako, zaista lijepa prica Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptySre 16 Dec 2015 - 20:12

Sretno. Da dozivi blog 100 godina pa da se radujemo zajedno.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptySre 16 Dec 2015 - 23:40

Srecan rodjendan,jos puno volsebnih tekstova o nasem Nufc-u

"Ne idite tamo gde vas put vodi,idite rado tamo gde nema puta I ostavite trag".....
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptyČet 17 Dec 2015 - 21:34

Nije bitno kako je vreme ostavilo traga na nas, već kakav smo mi trag ostavili u vremenu.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptyPet 18 Dec 2015 - 9:11

Srećan rođendan sa zakašnjenjem sa željom da se na blogu uskoro proslavi i neki trofej santa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptySub 19 Dec 2015 - 14:42

Sretan rođendan blogu!!!
Savicu svaka čast na entuzijazmu i trudu za sve ove godine Basketball
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptyPon 1 Avg 2016 - 12:44

BRING IT ON!!!

Bio je 24. maj 2009. godine. Šut Garetha Barryja, nesrećni odbitak od Damiena Duffa, nervoza koja se penje do stepena očaja i sudijski zvižduk koji je označio da ću po prvi put od kako pratim Newcastle, to činiti u Championshipu. Gledam igrače koji nose boje kluba kluba koji volim kako se nevoljno šetkaju po terenu, a nakon toga, verovao sam, glume isti osećaj koji meni kida stomak. Jedini za koga znam da ga sigurno deli, pored aut linije, Alan Shearer, zapečatio je svoju trenersku karijeru a trebalo je da bude mesija kog smo čekali. Bio sam očajan.

Bio je to 15. maj 2016. Klub koji volim već je matematički ispao, a igra protiv ponajbolje ekipe u PL. Tottenham je tog dana bio na nogama. Pod su njime obrisali igrači koje je cele sezone povezivala nezainteresovanost, i koji su direktni saučesnici u činjenici da je najveći klub sa severoistoka opet u drugoliigaškom poniženju. Bio sam srećan.

Razdraženo sam, već tada, jedva čekao početak sezone u drugoj ligi.

U čemu je razlika između ova dva datuma?

Newcastle je, u neverovatnom raspletu, marta 2016. doveo i uspeo da zadrži Rafaela Beniteza na klupi. Čovek od koga su svi očekivali da nas zadrži u ligi, nije uspeo u tome. Čak 34 dana Newcastle je sa „debelim španskim konobarom“ na čelu čekao prvu pobedu. Ipak, na kraju sezone, svi, bukvalno svi navijači zahtevali su od kluba da reši samo jednu stvar – da Rafa ostane trener.

Zašto? Odgovor možete jedino osetiti. Navijači Newcastlea već godinama su bez jedine stvari koju fanovi uzimaju od kluba kom daju sve – smisla.  Benitez je sa sobom doneo upravo to. Viziju stabilnosti, osećaja da je ekipa poverena nekom ko zna šta radi, opsednutog taktičara na klupi kog zanima samo kako da jedanaest igrača rade kao orkestar čiji je on minuciozni dirigent. Čoveka koji je došao da od obesmišljenog giganta napravi Feniksa, i koji je na misiji da to i ostvari.

A sad malo realnosti. Newcastle ponovo upada u zamku čekanja čuda od mesije. Benitez je imao nekoliko katastrofalnih epizoda pre ove. U svetu se ne doživljava kao čovek koji je ostao uz svoj klub u najtežem trenutku, već kao propali trener koji je survao u provaliju, osvojivši Ligu šampiona i potonuvši ubrzo u drugu ligu. U stvarnosti, Newcastle Benitezu treba isto koliko i Benitez Newcastleu – klub njemu kako bi uspeo da povrati imidž, a on klubu iz istog razloga. Zato je i ostao.

Međutim, razlika se zaista i oseća.  Ukoliko nije iluzija, deluje da je Benitez dobio odrešene ruke i skroman, ali dovoljan budžet, da ekipu kreira po svom ukusu. Pala su pojačanja – Jesus Gamez, Matz Sels, Matt Ritchie, Isaac Hayden, Dwight Gayle, Grant Hanley. S druge strane, otišlo je više igrača, a pojedinci to tek priželjkuju. Daleko je ovo od stabilne ekipe, iako je predsezona završena bez poraza, sa nekim jasnim naznakama da su pojačanja dobra. Ipak, treba to testirati na drugoligaškim terenima, iz nedelje u nedelju. A sezona je duga.

Ipak, optimizam je ono što je tu. Iznenađujuć osećaj, na koji sam nenaviknut.

BRING IT ON!!!

Autor članka: Miodrag Sovilj

nufc.blog.co.rs - Page 4 3434311500000578-3591572-image-a-38_1463330113102


Poslednji izmenio Savic dana Pon 1 Avg 2016 - 21:55, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 EmptyPon 1 Avg 2016 - 15:45

Fin text. Istice nesto o cemu i ja neko vrijeme razmisljam. Rafa je izgubio dosta od svoje reputacije u zadnje vrijeme i mislim da bi imao problema da sa svojim preciznim i posvecenim radom nametne autoritet u nekom vecem klubu koji zahtijeva trenutne rezultate. Ovako ce imati vremena da u drugoj ligi, sa klubom koji realno ima vece resurse od svih protivnika, postepeno nametne svoj nacin rada i svoju viziju igre i da se sljedece sezone bori u premier ligi sa boljom osnovom nego da je ostao u njoj sa onakvim timom. Newcastle je jos uvijek dovoljno velik da ga u slucaju dobrih rezultata privoli da produzi ugovor uz povecanje plate, ali i da posluzi Benitezu kao odskocna daska za neki drugi klub ukoliko Newcastle ostane u prosjeku. Najgora opcija za Beniteza, a pogotovo za nas je da se pokaze kao neuspjesan u drugoj ligi, sto bi njemu mozda zapecatilo karijeru, a nas bacilo u bezdan. Optimizam je tu, ali moramo da pokazemo i veliko strpljenje i da iskoristimo priliku da u drugoj ligi razvijemo nesto za sto se u prvoj nema vremena i prilike. Nadam se da ce sve kremuti lijepo od pocetka i da cemo uzivati u pobjedama naseg kluba.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: nufc.blog.co.rs   nufc.blog.co.rs - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
nufc.blog.co.rs
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» FA Cup WBA - NUFC. 2-3
» nufc radio
» Man U - NUFC 3-0
» WBA vs NUFC
» NUFC - smb 5-1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: