Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Crystal Palace - Newcastle 1:0

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Crystal Palace - Newcastle 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Crystal Palace - Newcastle 1:0   Crystal Palace - Newcastle 1:0 EmptyNed 23 Feb 2020 - 11:08

Jos jedna tema otvorenam post mortem th posto smo vec riknuli...

Elem presudio nam je Van Aanholt u 44'. Utakmicu nisam gledao, nemam ni gde a i da sam imao pitanje da li bih buljio iskreno Smile

Samo sam kratko procitao na nufc.com da je Bruce rekao da je pobedio bolji tim.

Koliko vidim na 13-oj smo poziciji sa 31 bodom, 7 bodova vise od W. Hama koji drzi crtu da ne padne.

Bice mucno i neizvesno do samoga kraja.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Crystal Palace - Newcastle 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crystal Palace - Newcastle 1:0   Crystal Palace - Newcastle 1:0 EmptyNed 23 Feb 2020 - 12:04

Rekao bih da je pobijedio manje loš tim a ne bolji jer su loši bili i jedni i drugi. Sa igrom kao u ovoj utakmici mi ne možemo pobijediti nikoga. Od Joelintona nezamjenjivog koji je plaćen kao fudbaleri koji daju 20 i više golova po sezoni teško možemo očekivati da će proigrati jer je prokockao sve moguće šanse u prethodnih 27-28 kola, koliko li već. A drugog napadača nemamo, možda neki pjetlić iz U-23 jer teško da može biti gori od ovoga. Da dodam još da su zimska pojačanja-pozajmice katastrofalna, posebno Bentaleb koji se u ovih 3-4 utakmice nije vidio na terenu.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Crystal Palace - Newcastle 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crystal Palace - Newcastle 1:0   Crystal Palace - Newcastle 1:0 EmptyNed 23 Feb 2020 - 15:36

Nisam gledao utakmicu, jer sam bio na nekom krštenju. Utakmicu sam prato preko rezultatiuzivo.

Upozoravao sam da Brusove ekipe loše igraju drugi deo sezone, što se polako i sa nama događa. Srećom smo nekako sakupili 31 bod i još uvek od nas sve zavisi.

Možda će nam i dve pobede i dva remija biti dovoljne za opstanak, obzirom da timovi ispod nas ne pobeđuju.

Mi polako klizimo ka dnu...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Crystal Palace - Newcastle 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crystal Palace - Newcastle 1:0   Crystal Palace - Newcastle 1:0 EmptyNed 23 Feb 2020 - 20:33

Ali koja beda da je svake godine ista prica... Brate neka i ispadnu i a u kurac vise.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Crystal Palace - Newcastle 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crystal Palace - Newcastle 1:0   Crystal Palace - Newcastle 1:0 EmptyUto 25 Feb 2020 - 16:42

Savic ::
Nisam gledao utakmicu, jer sam bio na nekom krštenju. Utakmicu sam prato preko rezultatiuzivo.

Predlažem ti da isprobaš aplikaciju FotMob za momente kad ne možeš da pratiš meč.

Izabereš opciju omiljenog kluba i dobijaš push notifikacije za svaki meč - podseća te kad počinje utakmica, šalje starting XI, a tokom meča informacije o golovima, crvenim kartonima itd. Imaš odeljak gde bukvalno prepričavaju svaku šansu, a toliko su ažurni da i kad gledaš utakmicu dobiješ informaciju da je pao gol nekoliko desetina sekundi pre nego što signal dođe na SK. Smile

E da, čim padne gol okače i snimak.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Crystal Palace - Newcastle 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crystal Palace - Newcastle 1:0   Crystal Palace - Newcastle 1:0 EmptyPet 28 Feb 2020 - 23:16

Hvala riot. Sve isto imam na aplikaciji rezultati plus.

Takođe i video sa golom okače posle 10 sekundi. 😉
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Crystal Palace - Newcastle 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crystal Palace - Newcastle 1:0   Crystal Palace - Newcastle 1:0 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Crystal Palace - Newcastle 1:0
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Crystal Palace vs Newcastle
» Newcastle - Crystal Palace 1:0
» Crystal Palace vs Newcastle utd.
» Crystal Palace vs Newcastle
» Newcastle v Crystal Palace

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: