Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle-Manchester UTD 0:2

Ići dole 
+2
Srki
milan25
6 posters
AutorPoruka
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle-Manchester UTD 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Newcastle-Manchester UTD 0:2   Newcastle-Manchester UTD 0:2 EmptySre 2 Jan 2019 - 20:41

Utakmica počinje za dvadesetak minuta, na SK3 je ko želi da gleda. Igramo sa petoricom u zadnjoj liniji što prilično objašnjava kako ćemo igrati. Da su nam bar došli prije dvadesetak dana, smjenom trenera su se baš zahuktali tako da će biti jako teško. HTL !!!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle-Manchester UTD 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Manchester UTD 0:2   Newcastle-Manchester UTD 0:2 EmptySre 2 Jan 2019 - 21:14

Imam neke goste pa necu moci da pogledam. Ocekivano tvrda postava.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle-Manchester UTD 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Manchester UTD 0:2   Newcastle-Manchester UTD 0:2 EmptySre 2 Jan 2019 - 22:23

E jebem te Dubravko
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle-Manchester UTD 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Manchester UTD 0:2   Newcastle-Manchester UTD 0:2 EmptySre 2 Jan 2019 - 22:26

U grupi koja je ispod prosjeka neka sila ce povuci svakoga ko je imalo bolji i spustiti ga na prosjek grupe. U drustvu, drzavi, firmi, fudbalskom klubu. Pogotovo ako se fudbalski klub zove Newcastle United. Taj fenomen sam vidio toliko puta da mi nije nimalo cudno. Nazalost vec neko vrijeme primjecujem da on nije onoliko odusevljenje kakvim se pokazao u onih par utakmica prosle sezone. Ovo bi ga moglo jos vise ubiti u pojam i povuci na dole.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle-Manchester UTD 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Manchester UTD 0:2   Newcastle-Manchester UTD 0:2 EmptyČet 3 Jan 2019 - 2:01

Od pocetka videa fokusirajte se samo na Shelveya.
Da stvar bude gora lik je usao tek u 53oj minuti.
Koji se kurac desava
Slicne stvari smo gledali od njeg, nije nikad bio neka radilica, ali ovo je cisto pljuvanje po suigracima, treneru, klubu i svima.

https://streamja.com/NPaN
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle-Manchester UTD 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Manchester UTD 0:2   Newcastle-Manchester UTD 0:2 EmptyČet 3 Jan 2019 - 8:35

tako da nije sve do para i koga mozes da kupis. Ako oni koje kupis hoce da igraju onda se moze. Ako nece nego se setkaju nema tu sta da se kaze.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle-Manchester UTD 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Manchester UTD 0:2   Newcastle-Manchester UTD 0:2 EmptyČet 3 Jan 2019 - 8:46

Reklo bi se da Rafa ima dvostruke standarde. Ovo isto od strane Shelveya smo vidjeli i na utakmici prije, zbog njega smo izgubili dva boda na utakmici protiv Watforda. Umjesto da ga kazni on mu dozvoljava da već na sljedećoj utakmici uradi potpuno isto. Neke druge je kažnjavao i tjerao iz kluba. Realno ga treba poslati da trenira sa omladincima a nekog omladinca dovesti umjesto njega, ako ništa bar bi se borio i trčao.
O utakmici se nema puno šta reći, nemoć u napadu je toliko očita da ako ne dovedu nekoga u januaru(a znamo da neće) završićemo u Championshipu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle-Manchester UTD 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Manchester UTD 0:2   Newcastle-Manchester UTD 0:2 EmptyČet 3 Jan 2019 - 12:32

Uspeo sam da vidim samo malo pre prvog gola. I tada smo imali neku inicijativu, igralo se pred njihovim golom i onda mali kiks Dubravke i odes na -1. Desava se, jebi ga, a opet smo videli kako pravi golgeteri ne spavaju ni casa. Svako malo sranje se kaznjava i to su te razlike u klasama.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle-Manchester UTD 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Manchester UTD 0:2   Newcastle-Manchester UTD 0:2 EmptyČet 3 Jan 2019 - 16:46

Mislim da ćemo i ove godine ispasti. Po treći put za deset godina.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle-Manchester UTD 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Manchester UTD 0:2   Newcastle-Manchester UTD 0:2 EmptyČet 3 Jan 2019 - 16:58

Mislim da necemo ispasti. Nista cudno da se izgubi od ovih, ali po ono malo sto sam video nije bilo lose. Do Dubravkinog kiksa delovalo je ok, a vidim da i benitez prica isto. Mislim da smo ipak za trenera bolji od konkurencije. Da ce biti lako, nece. Ali sada da treba da se kladim kladio bih se na opstanak u PL.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle-Manchester UTD 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Manchester UTD 0:2   Newcastle-Manchester UTD 0:2 EmptyČet 3 Jan 2019 - 20:15

Dubravku stvarno ne bi niko trebao da krivi. Brani od početka prvenstva i po nekoj logici stvari mora i on nekada da napravi grešku. Ovi protiv kojih smo igrali sinoć imaju stvarno dobar napad a odbrana im je prilično loša. Problem je što mi ni tako lošoj odbrani nismo uspjeli da damo gol. Frapirao me podatak koji je izrekao komentator da smo od početka prvenstva u drugim poluvremenima dali samo četiri gola. 21x45 minuta = 945 minuta + sudijska nadoknada Very Happy , Hejjj 16 i kusur sati odigranog fudbala napad dao četiri gola. Pa ljudi, da smo se mi sa foruma skupili bili bi tu negdje kao i ove naše dobro plaćene zvijezde. A kad smo kod zvijezda, neki od njih su me toliko počeli nervirati, toliko da ni sam više ne znam zbog čega ne mogu sebe da natjeram da prestanem da gledam ovu patnju od fudbala u režiji debelog smrada, Rafe Beniteza i gore spomenutih zvijezda. Mad Mad Mad
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle-Manchester UTD 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Manchester UTD 0:2   Newcastle-Manchester UTD 0:2 EmptyPet 4 Jan 2019 - 9:59

2 od 3 nosioca igre ne doprinose ove sezone, odnosno Selvijev i Kenedijev mizeran učinak se itekako oseti. Promenjen je napad početkom sezone, za sada neuspešno. Videćemo s tim veznjakom iz Mls lige šta se može učiniti.
Utakmicu protiv Junajteda smo izgubili, idemo dalje, težak raspored, nema kukanja.
Trenutno su sve strukture kluba na gornjem minimumu. Omladinska škola ne izbacuje igrače, mislim da smo po tome jedinstveni u ligi, kao da smo iz grada od 5000 stanovnika, nije mi jasno, za šta ti ljudi promaju platu.
Drugo, Gmaz zna da ima menadžera koji nema pritisak rezultata, odnosno, Rafa i da izgubi sve do kraja, opet ćemu navijači pevati i opet ćemo ispasti i opet će moći da uzme debele pare. To je pat pozicija, Rafi je dao odrešene ruke, čoveku ni asistenti ne ustaju sa klupe a kamoli da se nešto pitaju oko taktike ili ugovora. Mislim da Benitezu to odgovara... A pare ako ulete, ulete...
Svaka utakmica je kocka, jer se nikad ne zna ko će pogrešiti kardinalno, ko će izaći iz timsko-taktičkog plana. Loš učinak u drugim poluvremenima to pokazuje, jednostavno nam provale taktiku, loše izmene doprinesu tome, nikakav učinak rezervnih igrača.
Mislim da ćemo opstati, jednostavno, nismo po imenima među tri najgora tima u ligi.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle-Manchester UTD 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Manchester UTD 0:2   Newcastle-Manchester UTD 0:2 EmptyPet 4 Jan 2019 - 14:01

Ako ste gledali sinoc siti-liv onda ste videli sta znace individualne greske i to protiv ekipa sa takvim igracima. To je to.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle-Manchester UTD 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Manchester UTD 0:2   Newcastle-Manchester UTD 0:2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle-Manchester UTD 0:2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: