Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Southampton - Newcastle 0:0

Ići dole 
+2
milan25
tinno
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptySub 27 Okt 2018 - 15:36

Možda prva pobjeda...?
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptySub 27 Okt 2018 - 16:01

Možda plavi dresovi donesu sreću kada se već ne možemo uzdati u nešto drugo?!?
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptySub 27 Okt 2018 - 16:53

Ne gledam utakmicu jer stvarno nisam toliki mazohista ali vidim da smo imali ravno jedan sut (izvan gola). Sve mi je jasno iz toga. Nadam se da cemo izdrzati i donijeti jedan vrijedan bod sa gostovanja sa kojim se mozemo slikati jer cemo onda izgubiti kod kuce.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptySub 27 Okt 2018 - 17:05

Ali zato pratiš statistike iako ne gledaš Dinko. :-)
Premier liga bi trebalo da je najjača na svijetu a ove dvije ekipe igraju u njoj? Nešto totalno nespojivo, uz Kardif najozbiljniji kandidati za selidbu u niži rang.
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptySub 27 Okt 2018 - 17:07

Ma mi smo ih samo opipavali u prvom dijelu. Sad kad nagazimo...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptySub 27 Okt 2018 - 17:19

Mozda im spakujemo nesto na kvarno. Treba se nadati Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptySub 27 Okt 2018 - 17:55

milan25 ::
Ali zato pratiš statistike iako ne gledaš Dinko. :-)

Zato sto sam inficiran kao i svi ostali, samo se ja sa svojoj bolescu pokusavam boriti Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptySub 27 Okt 2018 - 18:00

Teska vremena dosla, i bodu se radujem Smile
1 na strani 3 kod kuce i lagano Smile
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptySub 27 Okt 2018 - 18:04

Znači ulazimo u novembar bez pobjede, to i najcrnji pesimisti teško da su mogli zamisliti.

Gledam zadnje dvije utakmice, bar 80% dodavanja ide unazad a od onih 20% koja idu naprijed većina su duge lopte kojih je više od pola pogrešno. Masa centaršuteva, posebno u utakmici protiv Brightona, ne znam da je bar jedan došao do našeg napadača pa da uputi udarac ka golu. Danas šest udaraca, nijedan u okvir gola. Takvu bezidejnost nisam vidio nikada, ne samo kod nas nego ni kod jedne ekipe od kada pratim fudbal. I pored svega, da smo danas nekim slučajem pobijedili sada bi bili van zone ispadanja.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptyNed 28 Okt 2018 - 0:37

Polako drugari. Ulazimo u novembar bez pobede ali smo se prejebali s neke teske ekipe, jedno 5 njih. Koliko primecujem isprdela se prica o Mitru i Jokanu, evo njih kod nas reklo bi se.
Sta sad sa golovima majstore kad primas vise nego sto davas?
Za ovako jadne ekipe kao sto smo mi samo je Rafina skola spas, cuvaj prkno, uvaljaj jedan i spasen si. To sve jadno deluje ali cilj je PL pa kakav takav a ne CC.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptyNed 28 Okt 2018 - 19:07

"Tuga ti i ja a između je ponor"
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptyPon 29 Okt 2018 - 1:56

Ma, polako. Kao i svaka sezona u kojoj je cilj opstanak i ova je teska i mucna. Sto ne znaci da opet necemo biti deseti.
Ce vidimo.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptyPon 29 Okt 2018 - 20:53

Srki, voleo bih da imam tvoj optimizam.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptySre 31 Okt 2018 - 16:35

Nije oprtimizam nego mislim da je realno. Eto ga Fulham sa veselim fudbalom i Mitrom u formi, pusi ga kao i ovi nasi. S tim da Rafa ipak zna fudbal za razliku od 99% lige ali ima invalide. Sad deluje jadno i jeste jadno ali verujem ipak bolje nego sto ce neki da prodju. Jednostavno resavace se u poslednjim kolima.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptyPet 2 Nov 2018 - 0:23

Ne znam koji imaš problem sa Fulamom i Mitrovićem i šta ima Nufc od toga što su se kao poslednji član priključili Premijer ligi i što igraju duplo bolji fudbal, imaju više bodova, golova i simpatija od nas...jbga, Mitrović je klasa, to je činjenica.
Što se tiče Rafe, čovek prima preko 6 miliona godišnje i tera inat sa španskim diletantom i Šelvijem kao plejom, mislim, ja navijam za Nufc, a ne Beniteza i ovo što mi sad igramo je ispod svakog kriterijuma profesionalizma.
Lepo reče Savić, pre ćemo mi šiterlandu, nego oni nama...
Da nije Dubravke, a ne Rafe, imali bismo još manje bodova... Naravno, Rafa ga je iskopao i to mu nikad neću zaboraviti...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptyPet 2 Nov 2018 - 16:30

Nemam nikakav problem vec taj lep fudbal kojimoni igraju ce da ih vrati u Championship. Neka igraju, sta me se tice. Mitar jeste klasa, za CC i ubtalvim ekipama blista. Sa bedom koju mi imamo mozes samo da se orjentises na cuvanje prkna bez puno kurcenja i leprsavosti. Videcemo na kraju krajeva cijae je shvatanje bolje. Ja bih i dalje tipovao da ce oni dole pre nas pa ma kako jadno mi izgledali. Zivi bili pa videli.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptySub 3 Nov 2018 - 20:48

Šta je gore? Potrošiti £120m na pojačanja i imati pet bodova iz deset mečeva i biti u zoni ispadanja kao Jokanović ili zaraditi gazdi prodajom igrača £20m i imati šest bodova iz jedanaest mečeva kao Benitez, kojem tim više nije u zoni ispadanja makar na 48h.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptySub 3 Nov 2018 - 20:53

Ne valja ni jedno ni drugo, ako ispadnemo i mi i oni potpuno je svejedno koliko je ko para potrosio. Ko je potrosio bar moze reci da je pokusao parama nadoknaditi nedostatke, a mi vec evo tri godine od bukava pravimo igrace, al' ne ide bas.

A naravno da cemo mi ostati, a oni ispasti zato sto mi imamo jednog i jedinog nepravazidjenog Beniteza, majstora taktike, motivacije i sa sjajnim okom za spanske talente. Igramo najgori fudbal u ligi godinama i znam da je gazda skrtica i da je kriv za sve ali jadno je nase zadovoljstvo u pokojem bodu koji je zaradjen kopanjem, a ne fudbalom.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptySub 3 Nov 2018 - 21:32

Moj post se odnosio na toda su svi skocili posle par Mitrovih golova i Fulhamovih pobeda i odmah nas proglasili za govna i djubrad jer kako se Rafa odrekao Mitra, koji je bar za Barselonu. Najmanje. Rafa je za svakog ama bas svakog trenera u Engleskoj doktor. Ako je sutnuo 'progresivnog strelca' valjda zna zasto je to uradio. Aj da vidimo pa da kazemo, opet.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptySub 3 Nov 2018 - 21:57

Ubacujete mi reči koje nisam napisao.
Šta je bolje ili gore nikad nisam merio.
Svaki Mitrovićev neuspeh nije Rafin uspeh.

On je samo igrač. Jokanović je neiskusan trener za ovaj nivo, spucao je sav novac u napad i ofanzivne vezne, a odbrana je na nivou donjeg foma Championshipa. Voleo bih da Fulam ispadne,da se razumemo.

Kad sam rekao da je Mitrović za Barselonu?
Po čemu, Srki, ceniš strelca, ako ne po golovima?
Reci ko je dao od početka godine najviše golova... Ili sezone...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptySub 3 Nov 2018 - 23:17

Jokan je promenio pola ekipe, dao silne pare za pojačanja koja moraju da mu igraju, samim tim je narušio onaj pobednički tim od prošle sezone.

Kad smo Mitrovića prodali, ja sam bio srećan, jer je klub dobro zaradio od njegovog transfera. Bolje i za njega što je otišao, jer realno, kod nas bi opet bio četvrta opcija. Želim mu puno sreće u daljoj karijeri.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptyNed 4 Nov 2018 - 4:11

Nisam rekao da si ti rekao Smile Vise je bio osvrt na celu damu oko njega, sto na forumu a sto u novinama. Kao eto Rafa ne zna sta radi, odjebao Mitra itd. Rafa je prosle godine spasio ekipu a to se meri pre svega.
Slazem se da se napadac meri i po golovima sli sta vredi 3 data na 4 primljena.
Nemam nista protiv Mitra, neka igra i daje golove samo mislim da treba biti objektivan oko njega. On moze da trpa ako ga neko hrani loptama non stop, takvik ekipa ima par i koliko sam shvatio nisu zainteresovane za istog. Ekipe u kojima on moze da igra trebaju bas to sto Benitez radi, takticku igru i tu nema levo desno. A on takticki da igra nece ili ne ume, svejedno. O Jokanu si sve rekao, vadice oni sarane pre nas.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptySre 14 Nov 2018 - 19:16

Jokan ispao som. Dobio je otkaz.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptyČet 15 Nov 2018 - 7:58

11 golova dali 31 primili, 5 bodova do sada... ne moze taj fudbal sa Fulhamom da se igra, jepga.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 EmptySub 17 Nov 2018 - 19:46



Lovio sam šarane,
ispraćao brodove,
i snivao divne snove daleke...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Southampton - Newcastle 0:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle 0:0   Southampton - Newcastle 0:0 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Southampton - Newcastle 0:0
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle - Southampton
» Newcastle -Southampton 3:0
» Newcastle vs Southampton
» Southampton - Newcastle
» Southampton-Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: