Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Martin Dubravka

Ići dole 
+3
Dinko
Djuka
milan25
7 posters
AutorPoruka
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Martin Dubravka Empty
PočaljiNaslov: Martin Dubravka   Martin Dubravka EmptyPon 12 Feb 2018 - 20:03

Iako je kod nas trenutno samo na pozajmici nakon Martinovog jučerašnjeg izdanja protiv Manchester Uniteda jednostavno sam morao otvoriti njegovu temu na našem forumu. Možda pretjerujem ali za mene je on već legenda kluba Very Happy .

https://www.shieldsgazette.com/sport/football/newcastle-united/martin-dubravka-reveals-what-he-really-wants-out-of-newcastle-loan-1-9006319
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Martin Dubravka Empty
PočaljiNaslov: Re: Martin Dubravka   Martin Dubravka EmptyPon 12 Feb 2018 - 21:12

Bez preterivanja ili euforije, Martin je pokazao klasu, sad videćemo šta dalje. Osim dobrih ispucavanja i izletanja, konačno se čuo glas golmana. Urlao je prilikom svakog centaršuta, ukazivao na igrače iz drugog plana, nije dozvoljavao štoperima da mu mahinalno uđu u krilo.
Ne znam da li ste primetili, u prvom poluvremenu, posle njihove druge akcije, Dubravka gestikulira da se suzi odbrana, da nas ne izvlače i stvaraju prostor za uletanja, posle toga ni jedan naš igrač nije izletao za igračem bez lopte. Oni su i stvorili prilike bacajući loptu između Francuza i Lascela, kad su ovi bili na "ničijoj teritoriji"... E to je golman koji čita igru,provali protivnikov plan b.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Martin Dubravka Empty
PočaljiNaslov: Re: Martin Dubravka   Martin Dubravka EmptyPon 12 Feb 2018 - 22:07

Koliko su neke zemlje hendikepirane. Covjek sprdio 29 godina, a tek sad dobio priliku da se pokaze. I pokazao u jednoj utakmici da zna. Engleski igraci koji ne znaju kopacke svezati dobiju 100 puta vise prilika i mora se bas dokazati da ne znaju da bi ih se otjeralo u drugu-trecu ligu. Heeeej pa Nile Ranger je odigrao 26 premierligaskih utakmica.
Ja sam prezadovoljan pokazanim od covjeka koji je odradio 3 treninga sa ekipom prije utakmice. Zelim mu srecu i da ostane sa nama u premier ligi, a ako ne bude debeli htio da plati da ga dovedemo onda da nadje neki klub koji hoce.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Martin Dubravka Empty
PočaljiNaslov: Re: Martin Dubravka   Martin Dubravka EmptyUto 13 Feb 2018 - 6:50

To je golman kakvog je Rafa trazio. Odlicno je shvatio i prihvatio svoju ulogu.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Martin Dubravka Empty
PočaljiNaslov: Re: Martin Dubravka   Martin Dubravka EmptyUto 13 Feb 2018 - 9:21

Na nekom forumu sam pročitao da postoji opcija da ga otkupimo na kraju sezone i da je cijena fiksna - 4 miliona. Nisam siguran eura ili funti, mislim eura a ne znam ni da li je informacija tačna. Ako je to tačno cijena je sitnica(osim za ashleya) a 29 godina i nisu baš strašne godine za golmana, može on uspješno braniti još 4-5 godina.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Martin Dubravka Empty
PočaljiNaslov: Re: Martin Dubravka   Martin Dubravka EmptyUto 13 Feb 2018 - 12:45

The 29-year-old joins the Magpies on a temporary basis from Czech side Sparta Prague, with the option to turn the move into a permanent one at the end of the campaign.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Martin Dubravka Empty
PočaljiNaslov: Re: Martin Dubravka   Martin Dubravka EmptyUto 13 Feb 2018 - 17:37

Ono sto je pokazao u nedelju govori da ume posao i da ima muda onolika. Debi protiv MU, gotovo nas je svako otpisao a eventualni poraz je skoro pa pozdravljanje sa pl. I momcina stane na gol i em odbrani zajebane suteve em iskomanduje i upegla odbranu kao da to radi vec 10 godina. Sto se mene tice evo ti sine ugovor.
Samo da ih ovaj sut u dupe iznese u jos par utakmicai i to je to. Odbrana je mnogo dobila sa njim na celu, kao da su poceli da shvataju sta treba da rade a kad i ne odbrane neku situaciju onda on skine. Najlepsi moguci debi sto se mene tice!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Martin Dubravka Empty
PočaljiNaslov: Re: Martin Dubravka   Martin Dubravka EmptyUto 13 Feb 2018 - 17:46

Na današnjem tržištu tih 4m odštete je sitnica, jer što je prije 8 godina bilo 750 000 funti ~ cca (1m eura) ( Simpson plaćen Man Utdu toliko) to je danas 4m, jer je danas 5 puta više novca u opticaju nego prije 15-20 godina..
Nekad nedavno je najveća plaća u ligi bila 140k tjedno a danas Alexis Sanches ima 500k tjedno....
INFLACIJA!!, tako da je ova cifra kikiriki za Dubravku...

Ostanemo li u ligi treba ga kupit!!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Martin Dubravka Empty
PočaljiNaslov: Re: Martin Dubravka   Martin Dubravka EmptyUto 13 Feb 2018 - 20:28

Treba ga kupiti svakako.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Martin Dubravka Empty
PočaljiNaslov: Re: Martin Dubravka   Martin Dubravka EmptySre 30 Maj 2018 - 20:44

I službeno je naš...potpisao do 2022...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Martin Dubravka Empty
PočaljiNaslov: Re: Martin Dubravka   Martin Dubravka EmptySre 30 Maj 2018 - 21:16

Odlicna vijest. Znamo da nece doci neki poznati igraci ali Dubravka je dovoljno pokazao da ostane.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Martin Dubravka Empty
PočaljiNaslov: Re: Martin Dubravka   Martin Dubravka EmptySre 30 Maj 2018 - 22:04

Svaka cast i dobro dosao. Doveden je pred jako tezak mec, pokazao se i jako mi je drago da mu je ponudjen ugovor i da ga je prihvatio.
Takodje se nadam da to znaci da ce i Benitez biti sa nama jos neko vreme.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Martin Dubravka Empty
PočaljiNaslov: Re: Martin Dubravka   Martin Dubravka Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Martin Dubravka
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Martin Laurence - analiza igre Newcastle-a
» Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez??

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: