Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Man City - Newcastle 3:1

Ići dole 
+2
NewBoy
Srki
6 posters
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Man City - Newcastle 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Man City - Newcastle 3:1   Man City - Newcastle 3:1 EmptySub 20 Jan 2018 - 15:31

Ne znam da li nas je sve obuzela apatija ili smo mozda malo lenji ali niko ne otvara temu pa moram ja, iako krajnje depresivan i revoltiran dogadjajima oko prodaje.

Dakle danas od 18:30 h gostujemo City-ju. Ovako razocaran ocekujem jedno dobro punjenje mada negde mislim da ce Benitez da stegne koliko god moze, da se bar ne izblamiramo kada smo vec jadni.

Sto se prodaje tice ja sam totalno digao ruke od nas. Dok je Rafica tu, tu sam i ja a nakon toga sve ostavljam mladjim i poletnijim.

Jedini zrak optimizma mi daje to sto je Benitez izjavio da je cuo da od prodaje nema nista u januaru. Mozda to govori da ce je iak biti?

Ne znam, videcemo. Licno zelja i volja mi je vec opala a sta ce biti, videcemo.

Elem nek je sa srecom danas!


Poslednji izmenio Srki dana Ned 21 Jan 2018 - 9:03, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Man City - Newcastle 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Man City - Newcastle 3:1   Man City - Newcastle 3:1 EmptySub 20 Jan 2018 - 19:55

Razumijem da je mnogima Rafa bog i batina pa me zanima postoji li osoba na forumu koja smatra da je upravu što Joselu konstantno igra ?
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Man City - Newcastle 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Man City - Newcastle 3:1   Man City - Newcastle 3:1 EmptySub 20 Jan 2018 - 20:31

Čini mi se da ashley polako ali sigurno uništava naš klub a zajedno sa njim i ovaj naš forum. Znam da nas je sve zahvatila apatija ali ovakva neaktivnost na temi o jednoj prvenstvenoj utakmici je nezapamćena. I još nešto, ako debelom poslije ove utakmice nije kristalno jasno da su nam pojačanja hitno potrebna onda mu nikada neće ni biti jasno.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Man City - Newcastle 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Man City - Newcastle 3:1   Man City - Newcastle 3:1 EmptySub 20 Jan 2018 - 20:42

Marfi je veoma napredovao, prijatno me iznenadio Damet. Mankiljo je igrač manje. Kod našeg pogotka se videlo da su momci budni i da vrebaju.
Sigurno dovodimo barem tri igrača.
Joselu će igrati još četiri tekme, minimum, od starta, jer je formula za njega gol=5 utakmice nagradno...
Ponestalo nam snage, Gvardiola tako postavlja igru da nam igrači trče kratke distance u svim pravcima, to najviše snage oduzme...
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Man City - Newcastle 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Man City - Newcastle 3:1   Man City - Newcastle 3:1 EmptySub 20 Jan 2018 - 22:55

Jos jedna u nizu izgubljena utakmica.Pa dokle vise.Razumem da je jak protivnika ali ipak...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Man City - Newcastle 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Man City - Newcastle 3:1   Man City - Newcastle 3:1 EmptySub 20 Jan 2018 - 22:56

Nisam gledao, bio napolju. Jebi ga ocekivano.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Man City - Newcastle 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Man City - Newcastle 3:1   Man City - Newcastle 3:1 EmptyNed 21 Jan 2018 - 19:15

Posle 24 utakmice imamo 23 boda i nalazimo se na 15. mestu na tabeli Premier League sa samo bodom više od Southamptona koji je prvi ispod crte. Dobro, realno na ovom meču nismo imali šta da tražimo. Mi našu nadu u opstanak u Premier Legue moramo tražiti u pobedama nad timovima koji su ispod i oko nas. Ostalo je još 14 kola do kraja prvenstva i možda bi nam četiri pobede i dva-tri remija garantovale opstanak. Biće vraški teško, ali mi i dalje verujemo da Rafael Benitez može da izvuče maksimum iz ove ekipe i da nas zadrži u elitnom rangu takmičenja.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Man City - Newcastle 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Man City - Newcastle 3:1   Man City - Newcastle 3:1 EmptyNed 21 Jan 2018 - 20:28

Pola lige je u istom čabru. Da smo nekim slučajem dobili Swansea prošli vikend sada bi bili na diobi 10-12. pozicije sa Watfordom i West Hamom. Može se reći da se dvanaest ekipa, počevši od Evertona na 9.mjestu, bori za opstanak. Nećemo valjda biti baš mi među te tri koje ispadaju, do Rafe i fudbalera je još uvijek, mada što se mene tiče, ako debeli ostane vlasnik tačno bi mi bilo drago da završimo tamo odakle smo se vratili u maju prošle godine. Samo ovaj put neće imati 4-5 fudbalera koje će prodati za 10-30 miliona kao što je urađeno u ljeto 2016.godine, ovaj put će krenuti iz minusa. Dosadilo mi je, a vjerujem i svima vama, iz godine u godinu gledati borbu za goli opstanak, dovođenje fudbalera za 2-3 miliona i onda prodaja istih za petostruko čim pokažu da nešto znaju. Doduše to se sada ne dešava kao u eri Pardewa jer Rafa dovodi uglavnom anonimuse i špance koji veze sa životom nemaju.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Man City - Newcastle 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Man City - Newcastle 3:1   Man City - Newcastle 3:1 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Man City - Newcastle 3:1
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Newcastle vs Man City
» Newcastle v Man City
» Newcastle - Man City 2:2
» M.City-Newcastle
» city - newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: