Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Swansea 1:1

Ići dole 
+4
toon72
milan25
Alan Smith17
Srki
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptySub 13 Jan 2018 - 11:52

Danas od 16h.

Eto, ima i gorih od nas. Svi znamo da su nam ovakve utakmice obavezne za dobiti jer bas sa ovakvim ekipama cemo se boriti za opstanak. Dakle direktni rivali s time sto su oni trenutno poslednja ekipa na tabeli.

Rec, dve o postavi:

Newcastle pair Rob Elliot and Chancel Mbemba are available after respective thigh and knee injuries.

Aleksandar Mitrovic, Florian Lejeune and Jesus Gamez are still sidelined.

Svi vec sumnjaju u Mitrovicevu povredu. Negde sam citao skoro da sada iskijava svoje gluposti koje je jos u avgustu pravio (laktanja i ostale nepodobstine). Licno mislim da ima toga a ima i toga da ga Benitez stedi da bi ga zdravog prodao po principu ako ne igra ne moze ni da se sjebe.

Perez je kao u nekoj formi, kljakav kakav jeste morao bi i ovima da ga mune.

Licno ocekujem keca, ne zbog naseg kvaliteta vec jednostavno jer se danas mora do bodova.

HTL!


Poslednji izmenio Srki dana Sub 13 Jan 2018 - 18:19, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptySub 13 Jan 2018 - 12:36

Prognoziram X, znači kiks na domaćem terenu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptySub 13 Jan 2018 - 12:41

Dajte malo pozitivizma. Bice vremena za ocajavanje Razz
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptySub 13 Jan 2018 - 15:23

Evo ja ću biti pozitivan mada ne bih trebao jer je Paul Merson prognozirao da ćemo dobiti 1:0. Ali valjda će ovo biti onih 2-3% kada on pogodi.
Ova utakmica nam je jako bitna jer igramo protiv direktnog protivnika za opstanak. Da podsjetim da smo protiv Stoke-a i West Hama osvojili svih 12 bodova na četiri utakmice dok smo protiv svih ostalih osvojili bijednih 10. Ako i ove danas pobijedimo to će biti treći direktni konkurent protiv kojeg uzimamo svih 6 bodova što bi možda na kraju moglo biti i presudno. Malo me brine ovaj njihov novi trener Portugalac koji nam je u prošloj sezoni čini mi se uzeo bodove na našem terenu, još samo da se sjetim koga je vodio Very Happy
Najavljenih prvih jedanaest je danas po mom ukusu jer je samo Perez od španaca na terenu. Evo i sunderland upravo završio izgubivši protiv Cardiffa 0:4 tako da je i to još jedan razlog za optimizam. Howay the lads!!!
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptySub 13 Jan 2018 - 15:55

Samo pobjeda...sve ostalo je sranje i neuspjeh...očekujem laganu utakmicu i visoku pobjedu..,ne znam zašto, jednostavno osječaj....


Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptySub 13 Jan 2018 - 16:07

Ja odigrao 1&2-3. I kec na Cardiff Wink
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptySub 13 Jan 2018 - 18:18

Poceli smo dobro, izgledalo je kao da igraju dvije ekipe iz razlicitih liga. Mi iz prve, a oni iz druge lige. Onda je sve stalo, a onda su jos i oni preuzeli igru. Tek nas je njihov gol probudio, ali vise od iznenadjenja nije moglo. Zao mi je sto ih ne dobismo jer sljedecu sigurno necemo. Ali sta da se radi, ne gine nam borba do zadnjeg kola pa sam ovako nesto i ocekivao. Da smo mi ekipa koja glatko dobija ovo kod kuce ne bi bili tu gdje jesmo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptySub 13 Jan 2018 - 18:20

Jebga. Iskreno sam ocekivao keca... Mora da se kaze hvala i na ovo, mozd da bude presudno.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptySub 13 Jan 2018 - 18:58

Toliko je tu padova... Bitnije sto oni nisu uzeli tri boda. Mitrovića inače loži Jestrović da ide negde gde će igrati.,šatro zbog Svetskog, naravno, nauljeni će ućariti kintu, mafija iz FSS
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptySub 13 Jan 2018 - 20:49

Sve je otvoreno od 9-20 mesta. Svi smo u istoj čorbi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptyNed 14 Jan 2018 - 11:17

“We are no closer to signing anyone, so we must look at the players who are here and who are playing," he said after the game.

Ovo gore je najsvježija Rafina izjava. Znači pojačanja nema i izgleda da ih neće ni biti a juče smo mogli vidjeti u šta i koga bi trebali da se pouzdamo u borbi za opstanak. Izgleda da se možemo pouzdati samo u to da će ovi ispod nas biti još gori nego što su sada inače spasa nam nema.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptyNed 14 Jan 2018 - 12:57

Neki i dalje (ne mislim na ovaj naš forum) prstom upiru na Rafu i na njegovu selekciju tima, a ne vide sa kakvim polovnjacima radi.

Međutim, glavni krivac za neuspehe je Mike Ashley. Preti nam treće ispadanje u devet godina.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptyNed 14 Jan 2018 - 14:10

Svi mi znamo da je debeli mike glavni krivac za sve što se dešava u vezi kluba. Taj lik mi nikako nije jasan, izgleda mi kao da je kupio NUFC samo zato da može da nam skače po živcima. Potpuno je jasno da ćemo sa kadrom koji imamo u narednom periodu skupiti jako malo bodova protiv ekipa koje su znatno bolje od jučerašnjeg protivnika. A on ni da se počeše po guzici toliko ga to sve zanima. Njemu je ovo investicija no kojoj bi trebao da zaradi a ako ovako nastavi biće u velikom gubitku. I neka će. Ako mu ono juče nije bilo otrežnjenje da odriješi kesu za pojačanja ili proda onda se neće nikada ni otrijezniti.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptyNed 14 Jan 2018 - 16:48

Krivim Ashley-ija i Rafu isto.

Ashley je u svom svetu, ne zanima ga ništa, ima ogroman ego + novac + FC Newcastle i neće odstupiti od svega što je zamislio pa makar to bilo teranje Newcastle u 5-u ligu.

Rafa je izjavio da će otići iz kluba ukoliko ne dobije odrešene ruke za transfere, tokom letnjeg prelaznog roka je iz nedelju u nedelju izjavljivao kako je tržište poludelo i da nije pravo vreme da se kupuju igrači. Tek kad je sve krenulo nizbrdo počeo je da govori kako nije dobio novac i to je razlog loših rezultata i to je izjavio na način da osramoti/demotiviše sve trenutne igrače koje imamo. I da ne pričam o lažima u vezi Mitrovića.

Jedino sve mogu da opravdam jeste ako su svi zajedno (Mike + Rafa + Amanda) napravili neki dogovor da sve ovo rade namerno kako bi svi mislili da je klub u krizi i ako pridjemo nekom igraču da mu ne napumpaju cenu na x20. Ali sve to ćemo videti na kraju ovog zimskog transfer perioda, da li su genijalci ili glupaci.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptyNed 14 Jan 2018 - 17:02

Prošle zime Rafa tražio tri igrača, pre svih Townsenda, kako bi obezbedio sigurnu promociju, Ashley zavrnuo slavinu.

Ovog leta Rafa gledao kako mu glavne mete (Abraham, Semedo, Loftus- Cheek) odlaze u druge klubove i onda je morao da dovede Joselua za svega 5 jebenih miliona funti.

Ove zime Rafa ne zna ni koliki budžet ima a ne koga će dovesti.

Rafa kriv? Važi.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptyNed 14 Jan 2018 - 17:18

Dakle Rafin ultimatum da će otići iz kluba ukoliko se te stvari dese su obična laž? Ashley-Rafa kooperacija. Ne zna se ko je gori od koga.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptyNed 14 Jan 2018 - 17:26

Jedina krivica što se tiče transfera je što Rafa posegne za španskim tržištem kad je ograničen. Problem je što je doveo najgoreg golmana, levog beka i napadača u novijoj istoriji, najdebljeg štopera, te je svaki transfer fifti/fifti... S druge strane, njegovi prvi pikovi su se odlično pokazali.Daj te mu barem za plate igračima! Čovek ne može da se posveti poslu od intriga i ludila vlasnika, kao i od bezobrazluka novinara. Ne znam, meni ekipa uopšte ne deluje solidarno i uklopljeno i pojedinci valjda nisu svesni da jedino u ovom haosu i zahvaljujući slučaju, igraju PL.
Kapiram i hvalospeve i kritike, ali ću duuugo pamtiti onu bruku od utakmice protiv Brajtona... Baš me upucala. Kako može protiv Sitija da se trči ili Stouka... Ti psihološki padovi počinju u svlačionici. Veliki je jaz izmedju fotelje-klupe-terena. Igrače treba opominjati da otpozdrave navijačima... Ej,jbm ti i kapitena i zamenike i gordost...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptyNed 14 Jan 2018 - 18:32

Ashley - Rafa kooperacija?

Videli se poslednji put kad je Rafa osvojio pehar Championshipa još tamo polovinom 2017. godine.

Poslednji put su se čuli kad je Lajka umrla u svemiru.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptyNed 14 Jan 2018 - 19:15

Mislim na kooperaciju sličnosti. Obojica su tvrdoglava i misle da je Newcastle njihovo igralište.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptyNed 14 Jan 2018 - 21:56

NUFC je Ashleyu jedno veliko igralište. Kupio ga je prvenstveno da bi preko njega reklamirao svoju Sports Direct firmu i da bi iz njega isisao i poslednju funtu. Jednog dana kada ga proda, a nadam se da je taj dan veoma blizu i tada će za njega dobiti duplo koliko je uložio u njega.

Benitez je došao u Newcastle jer je uvideo potencijal fudbalskog kluba. Video je da ceo grad navija za taj klub i da je svake druge subote stadion od 52.000 dupke pun.

Benitez je mogao da spakuje kofere kad smo u poslednjem kolu PL zgazili Tottenham rezultatom 5-1 a već smo bili ispali. Ne, Benitez je ostao iako mu je pamet govorila da ode, ali mu je srce govorilo da ostane.

Svi merodavniji novinari tvrde da ovih pregovora između Ashleya i Amande ne bi ni bilo da nema Beniteza i oni čak tvrde da je Benitez karika, možda čak i ključna karika u prodaji kluba.

Lično mislim i nadam se da Benitez zna da će do prodaje doći veoma brzo i da zna da Ashley neće dati ni funte u ovom prelaznom roku, ali da zna da je Ashleyev kraj u NUFC-u na vidiku i da će zato ostati u klubu dok ne ode.

Benitez želi da ovaj klub postavi na čvrste i stabilne noge i baš zbog toga se nadam da ćemo sa njim na čelu i sa novim vlasnicima i sledeće sezone igrati u Premier League.

Molim vas, nemojte stavljati znak jednakosti između Ashleya i Beniteza, jer time vređate svakog iskrenog navijača Newcastle Uniteda, time vređate sve Svrake kojima je taj klub deo života, kojima je taj klub najveća ljubav!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptyNed 14 Jan 2018 - 23:14

Srce mu je reklo da ostane u drugoj ligi i činjenica da je i dalje bio jedan od najplaćenijih menadžera u svetu... iako je u drugoj ligi. I ima 52,000 navijača koji prave pobunu samo kad ... kad ... hm.. kad ? ... nikad...

I siguran sam da Ashley neće dati otkaz Rafi, to će učiniti Amanda ili prvi sledeći vlasnik (živ bio i brzo došao).

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptyPon 15 Jan 2018 - 6:55

Ne radi za kikiriki svakako. Ali da ga jebem ali meni taj covek znaci. Ne znam da li bih uopste vise i pratio posle svega da nije Rafa tu. Koga da gledam. Hughesa na primer? Hvala ali ne hvala. Imamo menadzera top ali sve treba podrzati, ispratiti. Ashley to uspesno ne radi, samo prosipa nase zivce.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptyPon 15 Jan 2018 - 15:53

Dolazak Rafe u Newcastle je za mene bio kao da smo npr doveli Cristiano Ronalda. Toliko je Rafa veliko ime u trenerskom svetu. Kad je Rafa došao moj komentar na forumu je bio:

Ja sam isto oduševljen dolaskom Beniteza! Uvek sam sa strahom razmišljao kako je Newcastle samo veliko ime u mojoj glavi a ustvari je na nivou Hull-a, Swansea, Bournemoutha, Watforda... Ali ne verujem da bi Benitez pristao da vodi Watford iako su bolji na tabeli od nas. Mi smo uspavani gigant i samo da mu daju ovlašćenja da funkcioniše normalno i onda stvarno imamo čemu da se nadamo. U poslednjih par klubova koje je vodio (Real, Napoli, Chelsea, Inter...) je imao tenziju da svaku utakmicu vodi kao da je život ili smrt. I nama je sad takva situacija ali generalno će imati opušteniji život i sa te strane veću slobodu da vodi klub bez toga da mu dželat stalno visi nad glavom. Jer kakve smo "menadžere/trenere" trpeli on je 10 nivoa iznad. Da je Newcastle igrica prešli smo sa Novice level-a na Professional i treba mu dati vremena da sprovede svoje ideje u delo. Takođe mi se sviđa što je to ipak španska škola fudbala koja je u ovom trenutku odmakla ispred svih ostalih. Vamos Benitez olá!

Navijam svaku utakmicu za njega, ako on pobedi pobedio je i Newcastle. Ali njegova tvrdoglavost, laži, i još neke stvari koje je radio... Poprilično me je razočarao. I kao čovek i kao stručnjak.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptyPon 15 Jan 2018 - 16:05

Mene jos nije. Uradio je sve sto je do sada radio: vratio nas odmah u PL, za sada traje borba za opstanak bas kao sto su nam prognozirali. Videcemo na kraju da li je uspelo ili ne. Za sada je ispunio trazeno.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 EmptyPon 15 Jan 2018 - 18:16

@m.c.t. - ja ću to postaviti malo drugačije...jedino gdje se mogu (možemo) dvoumiti je da li pljuvati Rafu zato što nije pred kraj prijelaznog roka (ljetnog) poslao debelog i klub u tri p.... materine, riskirao gubitak nekoliko milijuna eura (kojih mu sigurno ne nedostaje) ili mu zbog toga biti zahvalan jer vjeruje u ovaj klub i grad...isto je i sada - pola prijelaznog roka prošlo a gazda ne daje novce - da li čovjeku zahvaliti što mazohistički pokušava ostati i dalje ko budala (kao i mi) vjeruje u bolje sutra ili ga pljuvati što je toliki slabić i "gladan novaca" pa "trpi" svo ovo sranje i jebanje i narušava svoj godinama građen ugled...ja pravi odgovor ne znam...ni odlazak ni ostanak nisu dobri ni za njega ni za klub - svi mi znamo gdje treba pokazati prstom i koga treba optužiti ali taj je nedodirljiv...taj neće otići i prodati klub sve dok na utakmici ne bude 0 navijača i dok klub ne počne generirati gubitke...ili ga proda po svojoj zamišljenoj cijeni (koja je sigurno puno veća od tržišne i ponuđene) - ili da mu počne SportDirect propadati pa da bude prisiljen prodati kako bi "zakrpao rupe"....sranje kako kod okrenemo...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Swansea 1:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Swansea 1:1
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Swansea VS Newcastle
» Newcastle - Swansea
» Newcastle-Swansea
» SWANSEA - NEWCASTLE - 0 -1
» Swansea-Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: