Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Amanda Staveley

Ići dole 
+9
Savic
moody
NUFC CRO
Thug
m.c.t.
pirLe
toon72
Djuka
RIOT
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptySub 30 Dec 2017 - 12:25

...o naklapanjima koja se baziraju na Sun-u ne mislim ništa...vjerujem, nadam se, molim, preklinjem, bacam uroke, prinosim žrtve - sve u cilju da ova agonija prestane, na bilo koji način...
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptySre 3 Jan 2018 - 0:09

Evo nešto što bi moglo biti zanimljivo.Još je nepotvrđeno,pa ne treba žuriti sa zaključcima.
Amanda Staveley registrirala je novu tvrtku kakve se obično osnivaju za brzi transfer novca.

https://www.facebook.com/AllNewcastleUnitedFCFans/posts/1751142534951502
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptySre 3 Jan 2018 - 14:40

Samo neka se nešto konacno desi. Toliko smo jadni da cak nismo ni otvorili temu zimski prelazni rok.
Ostale ekipe uveliko trguju
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptySre 3 Jan 2018 - 21:35

Navodno, Ashley odbio Amandine pare za pojačanja u januaru. Ako je to istina, onda smo (ponovo) najebali sa debelim.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptySre 3 Jan 2018 - 22:27

Ne znam ljudi ali ova saga oko prodaje već par mjeseci utiče na sve u i oko kluba a samim tim i na rezultate. Mislim da bi navijači koji dolaze na utakmice trebali pokušati nešto kako bi stavili debelom do znanja da žele da odjebe iz kluba za sva vremena. Znam koliko im znači odlazak na utakmice ali možda je utakmica kupa protiv Lutona prava prilika, najbolje bi bilo da potpuno bojkotuju ovu utakmicu, da ne dođe ni jedan gledalac i tako mu pošalju poruku. Pa ako se ništa ne desi onda da urade isto to i protiv Swansea. Pa kad već toliko želi da jebe u mozak navijače našeg kluba neka onda razmisli kako će dalje ako mu niko ne bude kupovao karte. Malo maštam ali iskreno volio bih kada bi bilo moguće da se desi nešto takvo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptySre 3 Jan 2018 - 23:20

E, moj druze... Da su oni imali tu organizaciju sjebali ni oni njega odavno, i ne samo njega. Vec dugo i mnogo Ashley kiksa: prevario Keegana, sjebao Allerdycea, ispao dva puta u CC, prodao sve igrace koji su igrali i valjali. I, sta? Nikom nista, cuti i mlati salom. Koliko god Benitezu kilavo islo mislim da je on poslednji adut koji on ima, on je vratio publiku i to da ih prate u CC (opet), i sad se lomi i to debelo: ili ces da prodas klub i da Rafa ostane i mirna Backa, idi s milim bogom, ili ces da odjebes Beniteza i da nastavis da drkas. E tada navijaci stvarno treba da ga ili razapnu ili da kazu da ih niko vise nece praviti idiotima i da izbojkotuju doveka. Ali nece se desiti. Ovo nije klub gde navijaci imaju uticaj a to je vec njihov problem.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptyČet 4 Jan 2018 - 21:37

A mislio sam da je Mit o Sizifu apsurd...
Navijači su glasniji na strani, igraci bolje igraju, vise se trude van St Jamesa, vlasnik kluba totalni idiot, prodaje klub a ne zeli gotov novac, najskuplja pojačanja nam greju klupu, jedino Rafa pokazuje ambiciju, a on bi trebalo da omogući taktikom, da sprovede u delo ambiciju loze i igraca, koji se ponašaju kao da igramo namestene tekme...ej kad trener mora da te motivise jer nisi u prime time na Tv...

Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptySub 6 Jan 2018 - 9:41

...jedino što mi daje nadu da će se klub ipak prodati je to što Rafa nije digao ruke od svega...gazda ga jebe u svaku rupicu na tijelu, ignorira svaki njegov vapaj i molbu...trener ovakvog renomea si ne bi dopustio ovoliko patnje, laži i obmana ako čvrsto ne vjeruje u bolje sutra...a vrijeme curi...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptyČet 11 Jan 2018 - 18:54

Vladimir Savic @vsavic1977

Jednoga dana kada @nufc bude prodat i kada dođu sretnija vremena, setite se mene, da sam jednog tmurnog januarskog popodneva preko sajta http://flightradar24.com pratio helikopter gazde Mike Ashleya, da vidim da li sleće u Newcastle.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptyČet 11 Jan 2018 - 21:53

I, sta si saznao?
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptyPet 12 Jan 2018 - 17:53

Ništa.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptyPet 12 Jan 2018 - 22:04

Bio gazda Mike na odmoru u Majamiju a tamo ga umjesto ljetovanja dočekao snijeg. Još da se bar vulkan aktivirao i otvorila zemlja pa ga progutala bilo bi idealno. Danas pišu da su se osim Amande pojavile još neke mušterije ali koliko ja vidim ni Amanda a ni ti arapski šeici nisu neke ozbiljne mušterije jer da jesu davno bi završili ovu sagu oko kupovine i našli se u cijeni negdje na pola sa debelim. Čini mi se da on traži 350 a oni daju 300 miliona, njima ne bi značilo ništa da dodaju još nekih 25 miliona i završe ovo. Ovako će u naklapanju proći januarski prelazni rok bez značajnijih pojačanja i borba za opstanak će postati još neizvjesnija. Ili im je možda cilj da ispadnemo pa da kupe po cijeni ispod 200 miliona ko će ga znati.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptySub 13 Jan 2018 - 9:43

Mozda se debeli zenta da se ne otvore njegovi poslovi koje jradio dok je drzao Nufc... Ko zna sta smo mi i kome prodali, 3 za 3 i slicno bounce
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptyUto 16 Jan 2018 - 20:48

Deal with PCP off. Shocked Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptyUto 16 Jan 2018 - 20:49

....gotovo je izgleda ništa od kupnje kluba...Newcastle United owner Mike Ashley has walked away from talks with PCP Capital Partners and Amanda Staveley...The news has been met with major disappointment from United fans with a statement, broadcast by Sky Sports from a source close to Ashley, reading: “It is only right to let the fans know that there is no deal on the table - or even under discussion - with Amanda Staveley and PCP. “Attempts to reach a deal with Amanda Staveley and PCP have proved exhausting, frustrating and a complete waste of time.”


...ne da debeli...kockar koji jako dobro zna koliko će love tek doći od TV prava i ako kojim čudom opstanemo u PL napuniti će džepove brdom novaca...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptyUto 16 Jan 2018 - 20:57

Neka debeli lepo ugasi svetlo i svima nama poželi laku noć.

Ispratiću Benitezove sledeće korake, ako on ode, odlazim i ja, pa neka debeli zaveže svoje konce iznad onih 52.000 ljudi i neka sa njima upravlja kao sa marionetama.

ŠTO JE DOSTA, DOSTA JE!!! Ja drugi život nemam da bih ga trošio na nečije hirove!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptySre 17 Jan 2018 - 9:06

Računam da će ako ne dobije adekvatna pojačanja u Januaru a sasvim je izvjesno da ih neće dobiti ubrzo otići i Rafael Benitez. E onda se stvarno gase svjetla. Ili su možda građani Newcastle-a stvarno toliki mazohisti pa će i dalje puniti stadion 38 puta godišnje plus par utakmica kupa? Možda debelom i odgovara da ispadnemo jer će onda imati 46 umjesto 38 utakmica godišnje sa 52000 prodatih karata. Ako se sjetite 2016.godine, našeg ispadanja i prodaje najboljih igrača na kojima su uzete lijepe pare a od tih para nije niko doveden prvo u januaru 2017. a onda ni niko značajan prošlog ljeta i neće biti doveden niko bitan ni sada. Znači debeli je akumulirao taj novac, novac od TV prava, novac od osvajanja prvog mjesta u Championshipu a ništa nije vratio da bi nas pojačao i još traži bezobrazne cifre od onih malo potencijalnih kupaca koji iskazuju interes da rizikuju i kupe klub.
Apsolutno su mi nejasni ti ljudi koji iz utakmice u utakmicu idu i gledaju ono i ne šalju nikakvu poruku debelom. Ja bih na njihovom mjestu propratio svaku gostujuću utakmicu sa maksimalnim brojem navijača koji mogu dobiti karte a na domaćim bi bilo samo toliko ljudi da mogu da postave transparente sa porukama debelom ispočetka a poslije ne bi bilo svrhe da se i to radi nego neka stadion zjapi prazan. Drugačije izgleda ne ide ali oni to ne mogu da shvate.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptySre 17 Jan 2018 - 13:58

...pokušajmo trezveno rezimirati dosadašnje dostupne informacije....
PCP je ponudio £250 000 000, debeli traži 50 000 000 više...PCP tvrdi da je sa ponudom gmaz bio upoznat a on tvrdi da nikada nije ponuda bila na stolu...nije teško pogoditi tko tu laže...
...smeće je jučer preko svojih SKY plaćenika proturilo vijest da odustaje od pregovora sa PCP...hmmm...možda samo igra igru i i hitno želi prodati klub pa je na taj način izvršio pritisak na PCP da ili podeblja ponudu ili da odustanu...ujedno se danas pojavljuju vijesti da je klub i dalje na prodaju i da se samo odustalo od "pregovora" sa PCP...smrdljivo govno je jebeni igrač i igra jako opake igre...poziva druge investitore kako bi bolje mogao licitirati...

...po meni mogući scenariji...
1. PCP službeno odustaje
2. PCP daje veću ponudu
3. Pojavljuje se netko treći koji daje veću ponudu
4. Debeli uviđa da mu igra ne uspjeva i ulaže u posljednji trenutak neku lovu u kupnju jer mu se ne isplati pasti ligu niže zbog pada vrijednost kluba i gubitak novaca koji će se vrtjeti od slijedeće sezone...onako kockarski će lupiti crno/crveno, par/nepar pa ako pogodi trljati će ruke...

...pa da vidimo kakav sam analitičar...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptySre 17 Jan 2018 - 16:14

Mislim da ce sve ostati po starom. Dakle rovanje po govnima kao i do sada. Benitez je fanatik i radice kao konj, mozda spasi klub ispadanja, verovatno je na jakom ugoovoru i ni jedna strana mozda nema interes da ga raskine. Dakle Rafa jos max 16 meseci i zdravo dovidjenja. Nazad na drugoligaske trenere pajtose i to je to. Nismo ni zasluzili bolje.
Videce se verujem uskoro sta nas ceka ali kao sto rekoh i ranije blizu sam da orkurcam sve ovo. Nema svrhe i smisla.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptySre 17 Jan 2018 - 22:37

Rafa ima £4M godišnje ali ima gomilu penala da plati debelom ako želi da ode iz kluba. Ashley se i tu osigurao, nije lud.

Mišljenja sam da će Benitez otići iz kluba ili 1. februara ili na kraju sezone bez obzira u kojem ćemo se rangu takmičiti.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptyČet 18 Jan 2018 - 6:43

Pa nek ide. Nama je neki Pardew iki McClaren pravi kalibar. Ovi bolji pojma nemaju.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptyNed 18 Feb 2018 - 11:57

Nisam pratio ovu sagu oko preuzimanja kluba jer san imao loš feeling da će sve propast...
Ima li šanse za nove pregovore na kraju sezone??
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptyČet 1 Mar 2018 - 12:12

Nije jos gotovo, Ashley je cekao objavu podjele novaca za nova TV prava. Ostalo je jos 2 paketa za prodaju pa nije jos definitivno ali ocekuje se da ce prava biti prodana za 5-10% manje nego sto se ocekivalo. Sad ce i on i PCP moci realnije postaviti cijenu i lakse se dogovoriti ako su imali ozbiljne namjere.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptyČet 1 Mar 2018 - 13:01

Tinno,

Nagađaš ili si negde pročitao to?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 EmptyČet 1 Mar 2018 - 14:52

https://www.chroniclelive.co.uk/sport/football/football-news/newcastle-united-takeover-talk-advantage-14296613

Bio je i jedan detaljniji tekst ali ga sad ne mogu naci. Tamo su bile i procjene pada prihoda od 5-10%.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Amanda Staveley - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Amanda Staveley   Amanda Staveley - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Amanda Staveley
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: