Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Rafael Benitez

Ići dole 
+16
NUFC CRO
NBB96
RIOT
Mitro's on fire
Becej City
Admin-Roby
Alan Smith17
Pedja
Djuka
Dinko
m.c.t.
Thug
NewBoy
toon72
Srki
milan25
20 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptySub 12 Mar 2016 - 13:17



Rafa Benitez first interview as Newcastle United manager
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptySub 12 Mar 2016 - 14:02

Mudro zbori, nadam se da će sa ovim što ima uspjeti ostati u ligi a dalje će onda sigurno biti bolje nego prije. Nisam baš neki njegov fan ali od onih što su nabrajani kao naši novi menadžeri on je svakako najbolji izbor.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptySub 12 Mar 2016 - 16:10

Rekao je da želi odmah da počne sa treninzima, zato je i zakazao trening. Posle potpisivanja za Newcastle, pričao je sa legendama kluba Shearerom i Beardsleyem.

Postoji klauzula u ugovoru u slučaju ispadanja, ali to je u ovakvim situacijama normalno.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptySub 12 Mar 2016 - 17:23

Fanatik je, nema sta. Veliki respekt za konsultacije sa velikim legendama kluba. Ako nas ovaj ne iscupa kontam da nece niko. Neka makar to bude uteha.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptySub 12 Mar 2016 - 18:22

Ne volim ga, ne volim njegovu filozofiju nogometa, malo je toga pozitivnoga što bih mogao o njemu reći...a ovo je najbolji potez kluba od kada je debeli vlasnik...slažem se da je on trenutno jedan od najboljih koji su se mogli naći slobodni na tržištu i ima apsolutno svu podršku mene kao navijača...vjerujem da je on osoba koja bi mogla ovaj klub izvuči iz blata po kojem godinama puzi i trpi poniženja...ma da smo bilo koga i s ulice doveli umjesto one budaletine ja bih bio sretan a ovaj potez mi izgleda kao SF...zbiti redove i ako treba poginuti neka to bude muški i sa uzdignutom glavom...
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptySub 12 Mar 2016 - 18:27

Sad sam negdje procito da je ipak samo Head coach a ne manager jer do kraja sezone svakako nema nikakvih transfera.
Ne znam sta ce bit ako ostanemo u ligi jel i dalje ostaje head coach ili ce bit prebacen na managera
EDIT:
He said:
“That is a question I was expecting. The main thing is we have 10 games, it doesn’t matter if I am the manager, the best manager or worst manager, or the head coach or whatever.

“We have 10 games and I have to concentrate on that. After the 10 games I will be the manager.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptySub 12 Mar 2016 - 18:50

Ne zelim da ga branim ili velicam, svoje odusevljenje sam izneo, ali ne znam kako ima malo tiga pozitivnog sto se moze o njemu reci? Za pocetak klubovi koje je vodi, rezultati koje je ostvario (trofeji). To je ono sto stoji. Fudbal koji igra i forsira nije lep ali je doneo sta treba. Licno bi me bilo briga kada bismo cele sezone igrali od 0-2 i dokopali se Evrope i tamo nesto pokazali, a ne bili mete za trpanje. Meni deluje da ovaj lik to sebi ne bi dozvolio i licno verujem u njegovu odluku da uzme klub i njegov instinkt. Kontam ako zajebe sebe, neka zajebe i mene, sta cu.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptySub 12 Mar 2016 - 21:06

Pa, rekao sam vam moju filozofiju fudbala, kad smo razmontirali Norwich sa 6-2 i ceo grad mi je govorio, eto, krenulo vas je, biće sve ok. Tada sam im rekao, da bi bilo bolje da smo šest utakmica pobedili rezultatom 1-0 jer je to 18 bodova, nego što smo jednu dobili a narednih pet utakmica izgubili i od mogućih 18 smo uzeli samo tri boda.

Sličnu filozofiju ima i Rafael Benitez.

Evo njegove konferencije za štampu. Traje preko 15 minuta.

http://www.itv.com/news/tyne-tees/update/2016-03-12/watch-benitezs-first-nufc-press-conference-in-full/



Rafa Benitez Arrives At Newcastle

Rafael Benitez CdXXEoEWwAA-AG4
Sissoko stoji kao da ga je neko naterao da dođe na trening. On treba da stoji mirno kad Rafa objašnjava a ne ovako. Na leto, ako ostanemo, prvo Sissokoa najuriti iz kluba. Govedo.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptyNed 13 Mar 2016 - 8:49

Kakav vi fudbal ocekujete? Ne volite njegovu filozofiju? Ne volim je ni ja, gnusam se defanzivnog fudbala. Ali jos mi je odvratnije sve sto smo u prethodnih nekoliko godina uradili. Pricate o coveku koji ima trofeje iza sebe, prvenstva, kupove, evropske trofeje. Sta tu ima da se ne voli? On je najbolje sto imamo od Bobby-ja. Iskreno me ne zanima i da dobijemo 15 utakmica sa 1:0 ili davimo kao zmija, ako dobijamo bodove ja sam srecan. Ja ovde vidim osnovu. Dodje Benitez, prvo bih voleo/ocekujem da nas izvuce iz govana, pa nakon par sezona neki kup i evropu da igramo, e onda kada budemo imali zdravu osnovu, mozemo pricati o nekome ko igra lep fudba,. Nismo mi klub koji je interesantan trenerima koji forsiraju lep fudbal. Trenutno me najvise bole rezultati. Ako se to promeni, ako krenemo sa pobedama, ne zanima me nacin na koji cemo to uraditi. Treba nam sok terapija, on je i vise nego to. Prvo poznat je po tome da forsira treninge, ovi iz napolija su pevali kada je otisao. To ovima i treba. Treba im koja samarcina, treba im mucenje. Treba im pokazati da je njihov posao da ginu, da se znoje, da budu umorni. Za to ste placeni. Dosta su ih svi razmazivali. U situaciji u kojoj smo, sa igracima i nacinom na koji su vodjeni, samo Benitez nam treba. Isto je i sa Murinjom. Niko ga ne voli, ali mu rezultate nikako ne mozete osporiti. Stoga je ovo pravi trenutak za Beniteza. Voleo bih ja da nas Pep uzme, ali to mozda u nekim ludim snovima.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptyNed 13 Mar 2016 - 8:51

Ja sam isto oduševljen dolaskom Beniteza! Uvek sam sa strahom razmišljao kako je Newcastle samo veliko ime u mojoj glavi a ustvari je na nivou Hull-a, Swansea, Bournemoutha, Watforda... Ali ne verujem da bi Benitez pristao da vodi Watford iako su bolji na tabeli od nas. Mi smo uspavani gigant i samo da mu daju ovlašćenja da funkcioniše normalno i onda stvarno imamo čemu da se nadamo. U poslednjih par klubova koje je vodio (Real, Napoli, Chelsea, Inter...) je imao tenziju da svaku utakmicu vodi kao da je život ili smrt. I nama je sad takva situacija ali generalno će imati opušteniji život i sa te strane veću slobodu da vodi klub bez toga da mu dželat stalno visi nad glavom. Jer kakve smo "menadžere/trenere" trpeli on je 10 nivoa iznad. Da je Newcastle igrica prešli smo sa Novice level-a na Professional i treba mu dati vremena da sprovede svoje ideje u delo. Takođe mi se sviđa što je to ipak španska škola fudbala koja je u ovom trenutku odmakla ispred svih ostalih. Vamos Benitez olá! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptyNed 13 Mar 2016 - 11:18

Iako ga nisam nikada volio, sada ga volim jer je naš Smile
Što neko reče, kako godine prolazimo sve nas je manje koji smatramo Newcastle velikim klubom. Promijenilo se dosta toga u fudbalu i neki drugi klubovi imaju zvučnija imena, a mi smo zaostali u vremenu. Međutim Rafa sigurno nije bio u situaciji da mora nas da preuzme jer ne može da pronađe posao nego je dovoljno poznavao fudbal i ima vjere da može od nas nešto da se napravi. Godinama ne možemo da dovedemo dobre igrače iz razloga što trenutno aktivni igrači od 20 i koju godinu nikada u životu nisu doživjeli da je Newcastle neki bitan klub. Sa dovođnjem managera Benitezove reputacije to bi se, nadam se, mogo promijeniti. Nisam bio ovako uzbuđen i jedva čekao utakmicu još od kad smo vratili Kegana. Sa ispadanjem sam se već bio pomirio, a sad sam ubijeđen da ostajemo. I da sljedeće godine počinje građenje stabilnog tima koji će kasnije moći da se transformiše i u napadački i u bilo kakav ukoliko dođe neki novi trener ovakve klase kao Benitez. U nekim velikim klubovima se smjenjuju vizije igre u zavisnosti od managera ali klub ostaje manje-više uspješan. Šansu za to vidim u dovođenju Beniteza. Pa mi igramo možda i najružnije i najnezanimljiviji fudbal ove sezone, šta nam se ima nesviđati Benitezov fudbal??? On bar ima viziju kako igrati i kako fudbalski klub treba izgledati a to nemamo najmanje deceniju. Jedva čekam ponedjeljak.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptyNed 13 Mar 2016 - 11:36

Sutra protiv Leicester-a treba da igramo bez grča, opušteno, bez pritiska, pa, ako uzmemo bod, odlično. Mene iskreno ne bi iznenadilo ni da ih tresnemo na sred King Power stadiona.

Mi smo tu utakmicu, dok je McClaren bio trener u glavi davno izgubili. Sada je Rafa tu. Sada je druga priča.

Zato će sledeće nedelje pred sunderland St James' Park da gori. Biće pakao. Goreće crne mačke na lomači.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptyNed 13 Mar 2016 - 11:48

Od preostalih 10 utakmica 5 igramo sa konkurentima. Iako su Palace i Swansea 9 bodova iznad, nije to daleko. Tako da igramo kuci sa macicima, pa je tu norwich u gostima, swansea kuci, palace kuci i villa u gostima. To su nam utakmice od 6 bodova. Tri koja pobednik dobije i tri koja se protivniku oduzmu. To su utakmice koje moramo da dobijemo. Citam da su se dva igraca momentalno oporavila kako je dosao Benitez. U petak su bili povredjeni, u subotu nisu. To govori o postovanju prema McClarenu. Okrenuli si mu ledja. Laziraju povrede. Nije navedeno ko je u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptyNed 13 Mar 2016 - 14:49

Mister Benites,dobrodosao...hvala ti
Prijatelji dosta toga ste napisali u prethodnim postovima,ne bih ponavljao,iskreno,dolazi nam menadzer veoma poljuljane reputacije,priznajem,dobio sam opkladu kada je dobio otkaz u Realu,prosto sam znao da nece ovu sezonu zavrsiti na celu strucnog staba pomenutog kluba.
Posrnulo veliko trenersko ime na klupi posrnulog velikog engleskog kluba,tako bih nazvao ovu martovsku,ipak,dobru vest.
Neka nam je srecno....
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptyNed 13 Mar 2016 - 16:19

Ja sam prezadovoljan izborom Rafe za trenera. Mislim da je ovo najbolji potez kluba u ne znam koliko zadnjih godina. Rafa bi trebao da postavi ovaj klub na stabilne noge, a u budućnosti da napravi i neki veliki rezultat. Trenutno je najvažnije da ostanemo u lugi i da budemo uz ekipu do kraja. Mislio sam da ispadamo iz lige, ali sada čvrsto verujem u pozitivan ishod. Vamos Rafa!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptyNed 13 Mar 2016 - 19:24

Sretno Rafa!!!
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptyNed 13 Mar 2016 - 20:16

Thug ::
Kakav vi fudbal ocekujete? Ne volite njegovu filozofiju?
A što se ti pjeniš bezveze? Svi smo izrazili svoje mišljenje i svi smo se složili da bolje od njega u ovom trenutku nismo mogli ni dobiti i oduševljeni smo njegovim dolaskom...svi ga gledamo ko nekog Mesiju koji će nas uz pomoć čuda izbaviti iz ovog čemera i jada...ma samo bi totalna budala bila protiv njegovog dolaska u ovom momentu...nitko nigdje nije napisao da ga ne želi ni da ga ne može smisliti...ma Dinko je najbolje napisao - sad je naš i svi stojimo iza njega...i to je to...i ja vjerujem da možemo sutra pobjediti lisice samo zato jer imamo napokon trenera...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptyNed 13 Mar 2016 - 22:19

Opusteno ljudi, nema ovde penjenja, ovde je chill totalni. Samo opustena razmena misljenja.

Samo bih dodao jos nesto, na komentare da kakve smo imali trenere on je super. On je covek top class trener, uzeo nas ili ne, svakako jedan od vrhunskih danas. To stoji iza njega.

Moj drugar, kum, igrao je fudbal sa nama na Adi, veliki ljubitelj Valensije, kaze da je klub pod njim uglavnom primao 0 ali da su trpali protivnike samo tako. Bitno je i sa kim radis, od toga ce zavisiti i fudbal. Najlakse je igrati napadacki,to zna svaka budala-zatvori gol, to je muka. Mislim da je shvatio sta se u PL trazi, da ce formirati ekipu(ako mu se dozvoli) koja se dobro brani i dobro trpa. Mozda se zaludjujem ali videcemo.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptyPon 14 Mar 2016 - 8:20

Nije mi cilj bio da izazovem bilo kakvu tenziju, samo ne mozemo pricati o newcastle i tika taki(u kontekstu lepog/ruznog fudbala).
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptyPon 14 Mar 2016 - 9:36

Thug ::
Nije mi cilj bio da izazovem bilo kakvu tenziju, samo ne mozemo pricati o newcastle i tika taki(u kontekstu lepog/ruznog fudbala).
...ma sve o.k. - znam ja puno onih kojima se ne sviđa tika-taka i smatraju ju čistim dosadnim egzibicionizmom...samo sam se osvrnuo na početak tvog posta koji mi nije bio baš jasan jer sam dobio dojam da "kritiziraš" bilo kakav stav koji nije u korist NAŠEG OMILJENOG KONOBARA...mislim da smo se svi složili oko toga da je on najbolje što nam se dogodilo nakon jakoooo duuuugoooo vremena....čak me malo "strah" da su naša očekivanja i vjerojatan pritisak na njega i prevelika - no Rafa se sigurno naučio nositi s tim pa mu beskrajno vjerujem(o)...HOWAY...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptyPon 14 Mar 2016 - 14:12

http://www.skysports.com/football/news/11095/10204810/rafa-benitezs-opening-game-successes-in-previous-managerial-stints?

Prvih 10 utakmica u svim klubovima koje je vodio Benitez.

VALENCIA : First 10 league games: W4 D6 L0 (18 points out of 30)

LIVERPOOL : First 10 league games: W5 D2 L3 (17 points out of 30)

INTER: First 10 league games: W5 D4 L1 (19 points out of 30)

CHELSEA: First 10 league games: W5 D3 L2 (18 points out of 30)

NAPOLI: First 10 league games: W8 D1 L1 (25 points out of 30)

REAL MADRID: First 10 league games: W7 D3 L2 (24 points out of 30)
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptyČet 24 Mar 2016 - 16:58

Konacno neko koga mozemo nazvati trenerom.

I da se nadovezem na Savica-i ja bih voleo da vidim ledja Sisoku.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptySub 26 Mar 2016 - 23:38

Rafael Benitez Manager_table_3_2763337a

U lepo društvo je Benitez uleteo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptySub 26 Mar 2016 - 23:51

jel neko primetio da je na listi JOSE ENRIQUE?? Jose Jose Jose Joseeeeeeeeee Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez EmptyNed 27 Mar 2016 - 9:18

I ja dva puta citam i vidim Jose pa mi nesto cudno. Daleko dogura nas bivsi bek.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rafael Benitez Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Benitez   Rafael Benitez Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rafael Benitez
Nazad na vrh 
Strana 1 od 11Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» RIP Christian Benitez

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: