Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - WBA

Ići dole 
+6
Srki
Savic
zarkonio
milan25
pirLe
toon72
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptySub 6 Feb 2016 - 10:48

Newcastle - WBA New_wba

Nastavljamo brodolomnu sezonu, dolazi nam WBA, što je iz naše perspektive kao da nam dolazi Barcelona. Trenutno smo prvi u ligi po broju povreda.

Newcastle - WBA Injury

A Steve (outofthisworld) McClaren je opet imao odličnu motivacionu poruku, ovaj put za povređene igrače:

Steve McClaren orders his Newcastle injury victims to get out of the treatment room and help

Naravno roviti igrači će se opet povrediti. A ako foliraju da su povređeni onda bolje da i nisu u timu kad već nemaju želju da igraju za klub.
Takodje jedan lik je dobro komentarisao: Didn't McClaren say when he picked his backroom staff that he would solve the injury situation at the club? Another promise broken by the inept WALLY.

Evo liste povređenih: Colback, Mbemba, Dummett, De Jong, Mbabu, Anita, Haidara, Krul, Obertan, Good.

Koliko sam razumeo, sledeće nedelje igramo protiv Chelsea, a onda imamo pauzu od čak 18 dana! To jest u Februaru ćemo odigrati samo 2 utakmice! Prava prilika da se odmore naše starlete, težak je to posao trčati tamo vamo a lopta nikako do tebe nego se samo ona druga ekipa igra sa njom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptySub 6 Feb 2016 - 12:43

I od ovih strahujem.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptySub 6 Feb 2016 - 13:26

Nastavak mazohizma mene kao navijača...a niti mi je sado niti mazo nešto privlačan u sexu...sve osim pobjede je katastrofa - glupa rečenica toliko puta ovdje izgovorena ali je tako istinita i ovaj put...pa mater im jebem u koju su me depresiju doveli...toliko sam glup da se nekako nadam da ćemo uzeti tri boda bez problema...ne zbog budale koji glumi trenera već zbog nekih pojedinca koji će možda napokon zablistati bar u ovoj utakmici pa onda opet sivilo u par slijedećih...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptySub 6 Feb 2016 - 15:56

Udario sam gg3+. Ne smem ovde da tipujem nista.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptySub 6 Feb 2016 - 15:59

Aarons igra LB a S.Taylor umjesto Mbembe na CB...ostalo očekivano...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptySub 6 Feb 2016 - 16:14

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptySub 6 Feb 2016 - 16:31

Kakvu bombu Tiotea ponistise zbog offside-a koji su naknadno svirali. DJUBRAD!

Au kako je Selvi spojio Mitra i gol! 1-0!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptySub 6 Feb 2016 - 17:00

Pedercine, Tiote ne daje golove, al zato kad ga da, to je GOLCINA Smile Trebali smo vise da vodimo, nadam se da necemo pasti u drugom poluvremenu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptySub 6 Feb 2016 - 17:04

Nase cuveno drugo PV. Nikad ne znas sta mozes od njega da dobijes.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptySub 6 Feb 2016 - 17:06

Vilia vodi, mi se pokazujemo.
Dobro je...
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptySub 6 Feb 2016 - 17:28

Pas mater ako će nas ove prilike na kraju koštati...strah me toga...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptySub 6 Feb 2016 - 17:32

Prestao sam da gledam, stream ostaje bez tona, mrzi me da reloadujem. Valjalo bi da se utera jos jedan jer je WBA jako smrdljiva ekipa. Mada, ponistili su nam cist gol, jebem im mater bas.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptySub 6 Feb 2016 - 17:53

pobeda jebo je ja
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptySub 6 Feb 2016 - 17:56

Uhhh...preskočili smo Norwich...sad treba prekinut prvenstvo...Lisicama naslov nama opstanak...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptySub 6 Feb 2016 - 20:08

Uhhh, oblio me hladan znoj u onoj situaciji pred kraj kad je Janmaat nekako uspio da izbije loptu u aut u njihovom kontra napadu. Tačnije Rondon je bio neprecizan pri dodavanju. Velika sreća jer bi stvarno bilo nezasluženo da su izjednačili. Danas je pobijedila bolja ekipa a mi smo najzad pobijedili jednu utakmicu koju smo morali da dobijemo Very Happy . I ostali rezultati su nam išli na ruku tako da smo poslije dužeg vremena iznad zone ispadanja. Valjda će tako i ostati.


Poslednji izmenio ami8 dana Sub 6 Feb 2016 - 20:30, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptySub 6 Feb 2016 - 20:15

medju ovim bednicima na dnu, spasice se onaj ko veze dve pobede.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptySub 6 Feb 2016 - 22:45

Pobeda I beg iz sut-zone,opustimo se,prijatelji ove prohladne subotnje veceri.
Rezultat nerealan,simtomaticno je koliko ne znamo da overimo pobedu,plasio sam se Vila scenarija,al' sreca prati hrabre.
Nas prvi gol,odnosno,ponisteni gol je ofsajd,jer Mitrovic zaklanja golmana,ali nacin na koji je sudija,danas,neautorativni sudija promenio odluku,mislim,stvarno.Pravda je stigla ubrzo,jedan potez,usudicu se da kazem,igraca koji ima nesto genijalno u sebi,barem zrnce,jedna idealna lopta u niciji proctor I Mitar maltene refleksno koristi besmisleno istrcavanje zamalo spasioca I odlicnog danas Fostera.
Pobeda se pise I treba I steta za tu stativu I par losih suteva.
Ovako unakazena odbrana nije primila gol,ocigledno bez Saylora ne moze,sredina veoma dobra,Tiote zrelo,Townsend zeljan igre,na momente nedisciplinovan,ali ima to nesto,konacno nam igraci menjaju strane,Sisoko sto dalje od aut linije,molim vas,mnogo upotrebljiviji.
Sad,neke sitnice:
-Zasto nismo izvrsili trecu izmenu,zasto Doumbia nije dobio barem aplauz,npr ili Mitar kad izlazi
- Dao bih za onaj start nad Musom crveni,pusti to,start,isao je em na clanak,em klizeci,em sprecena kontra,ok,moje misljenje
-Faul Olsena nad Mitrom,ma udarac u meso,zatim trashtalk,niko od nasih da prileti,malo mi zasmetalo

Sve u svemu,pobeda I vise nego pristojna igra,idemo Nufc
Nazad na vrh Ići dole
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptySub 6 Feb 2016 - 23:23

Apsolutno zaslužena pobeda. Mogli smo ih dobiti i sa komotnih 3:0 ali eto... neke nisu htele da uđu. Trudili smo se i igrali koliko smo mogli. Mislim i da bi mogli malo vežbati te centaršuteve, na svakoj utakmici pola centaršuteva ne završi ni približno blizu tamo gde treba... I da... samo da Kolbeka i dalje ne gledam u timu....
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptyPon 8 Feb 2016 - 13:54

Koliko mi je nedostajao Saylor u odbrani, covek je legenda, cim ga vidim na terenu, ne mogu da se ne nasmejem. Saylor u igri sacuvana mreza. Smile
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptyPon 8 Feb 2016 - 14:40

Saylor realno gledano veze sa životom nema ali i meni je simpatičan. Kad se samo sjetim onih njegovih zajebancija kada izvodimo slobodan udarac pa on pokušava da dekoncentriše golmana šetajući ispred njega. Very Happy
Mreža je sačuvana više što je čitava ekipa odigrala borbeno a ovi iz WBA i nisu neka napadačka ekipa,njima je na svakoj utakmici prvenstveni cilj da sačuvaju mrežu što je i logično kad znamo ko im je menadžer. I nadam se da Mclaren više nikada neće postaviti formaciju sa tri igrača u zadnjoj liniji a i ovo sa Aaronsom nazad mi se ne sviđa ni malo.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptyUto 9 Feb 2016 - 17:07

Imao je i na ovoj utakmici Saylor par situacija Smile Neko mu je vratio loptu a on se nesto okretao sa njom Smile Ali njegov upasani dres do sisa, neprocenjivo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptyČet 11 Feb 2016 - 10:53

@ m.c.t.

Otvaraš temu i protiv Chelsea. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptyČet 11 Feb 2016 - 11:17

Sledecih par utakmica su veoma teske, prvo gostovanje Chelsea-u, pa docekujemo Man City, pa gostujemo na mozda najtezem gostovanju Stoke-u, pa docekujemo Bournemouth. Potajno se nadam makar 4 boda, ali i to ce biti veoma, veoma tesko. Tek sto smo iskocili iz zone ispadanja, po svemu sudeci, brzo cemo se vratiti tamo.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptyČet 11 Feb 2016 - 12:19

Izgleda da moram da otvoram teme pun frustracija i beznađa... što i nije tako teško.

Igramo sad protiv Chelsea a utakmica protiv Manchester City-ija je odložena jer oni igraju u kupu. Mi imamo 18 dana pauze i kako se ne bi smarali u kišovitoj engleskoj mi smo već rezervisali Španiju, toplo vreme, plaže, alkohol, kurve i verovatno neka pripremna utakmica.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA EmptyČet 11 Feb 2016 - 13:06

Da je ovo onaj pravi Newcastle pa i da mislim da će da se pouseravaju od alkohola. Ovi ce više vremena da potroše da se selfače na plažama i da drkaju jedan drugome. Neće se tu ni kurve ovajditi, pored ovih naših fićfirića sa tetkama i zurkama iz vogue-a.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - WBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - WBA   Newcastle - WBA Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - WBA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle v Man Utd
» Newcastle v WBA
» Newcastle v QPR
» Newcastle vs MAN UTD
» Newcastle - QPR 2:2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: