Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad! Empty
PočaljiNaslov: Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad!   Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad! EmptyPon 26 Okt 2015 - 20:12

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad!   Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad! EmptyPon 26 Okt 2015 - 20:53

Fin text. Samo još da nije pogrešno napisao ime stadiona...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad!   Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad! EmptyUto 27 Okt 2015 - 16:50

Zanimliva prica. Sve je lepo napisano. Citao sam komentare i moram reci da sam razocaran! Mnogo losih ljudi ima na ovom svetu. Pametuju nesto, a ne gledaju sebe. Zamerka!!! Mogli ste da spomenete Nis!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad!   Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad! EmptySre 28 Okt 2015 - 10:05

Uopšte se nisam uzbudio zbog negativnih komentara na našu priču. Pogotove me ne tangiraju debili koji u svaki mogući kontekst ubacuju Partizan, Zvezdu i Vojvodinu. Samo neka oni gledaju njihove pulene u Super Ligi.

To su vam navijači koji su pet puta bili na JNA, Marakani i Karađorđu i to sa dedom ili ocem na zapad ili istok, pa nam preko neta sole pamet šta treba a šta ne treba.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad!   Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad! EmptySre 28 Okt 2015 - 13:17

Odgovorio sam nekom od pametnjakovica da bih ja jako zeleo da dodjem na stadion ali da nema mesta, prepunjeno. Seru, seru a kad dodje subota nikoga pored oranja.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad!   Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad! EmptyPet 6 Nov 2015 - 20:16

Super ste momci!
I ne obraćajte pažnju na one zatucane negativne komentare ,,wanna be'' patriota.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad!   Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mondo s navijačima Njukasla: Crno-beli Novi Sad!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» NIJE SVE TAKO CRNO
» Vlasnik Njukasla ljut na Kigena
» Razgovor Eslija sa navijacima Njukasla
» PARTIZAN KRIV ZA PROPAST NJUKASLA!
» Novi trener?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: