Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Aleksandar Mitrovic

Ići dole 
+18
milan25
m.c.t.
Alistair
Djuka
RIOT
NewBoy
NUFC CRO
Srki
Alan Smith17
toon72
Thug
Pedja
Admin-Roby
Becej City
NBB96
Dinko
Savic
tinno
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptySub 24 Mar 2018 - 10:19

Teško mi je priznati ali Savić je u pravu. Glava je problem kod njega. Želja postoji mogućnost ima glava ko u propalog Ballotelija.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptySub 24 Mar 2018 - 12:34

To se znalo odavno. Nije on fudbalski bogalj ali je dijabola i to kod Beniteza ne prolazi. Dzaba pajtosanje sa navijacima i neka navodna srcanost, ako ne postujes taktiku mozes da se pozdravis.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptySub 24 Mar 2018 - 12:37

Sa svakom stavkom se slazem al onda mi na pamet padne Shelvey .. Nije on nista bistriji od Mitra bio
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptySub 24 Mar 2018 - 12:38

Ocigledno da je nesto bitniji od njega. A verujem da ce i njega nogirati ako se steknu uslovi. Sada se radi sa onim sto se ima.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptySub 24 Mar 2018 - 14:54

Ma sve to stoji, Mitrovic da nije budala ne bi ni bio u Newcastle-u. Ali sto kaze Srki radi se sa onim sto se ima, a Mitrovica smo imali. Ja razumijem da je Rafa mislio da ce Joselu biti bolji nego sto se pokazalo ali ne razumijem kako nakon par mjeseci nije uvidio da on ne moze biti bolji i onda bar pomalo davao sansu Mitrovicu. Ali nista to nije bitno, samo da mi ostanemo.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptySub 24 Mar 2018 - 17:47

Kako da mu da šansu kad ne može da se osloni na njega? Dobije priliku protiv West Hama i uvali lakat Lanciniju i dobije tri meča suspenzije.

Kako da mu da šansu kad se ovaj zajebava i ne zalaže na treninzima? Nije u redu prema ostalim igračima u klubu koji se maksimalno zalažu kako na treninzima, tako i na utakmicama.

Pogledajte kako je prošao Colback koji se drznuo da nešto soli Benitezu. Dobio je hlađene, pa šut u guz u Forest.

Rekao sam šta je idealan scenario. Da Fulham uđe u PL a da mi ostanemo u istoj i da im uvalimo Mitra za 20 milki funti i svi srećni i zadovoljni.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptyNed 25 Mar 2018 - 1:11

Ni Joselu ni Mitar ni Slimani a verovatno ni Gejl ne bi bili u klubu da je gmaz dao kintu, sve ovo je krpljenje... Ali od ove četvorice pomenutih Mitar sigurno nije najgori igrač. Jbga, ako postoji fleksibilnost u odnosu na Šelvija koji se po nedisciplini i vucaranju više puta ogrešio o klub, ne znam zašto nije ovde učinjen ustupak, čekala se prva greška i rez... Mora da Mankiljo preorava teren na treninzima, čim je toliko igrao. Mitar nas nije direktno koštao bodova ove sezone za razliku od Joselu.
Mitar je propustio priliku da mu karijeru digne na viši nivo vrhunski menadžer, to je njegova kazna,a naš baksuz. Volja očigledno nije bila obostrana u istom momentu. Kenedy je objasnio svima šta znači moderan igrač, alfa u zadatom sistemu. Moj prijatelj mi je rekao da je između Rafe i Mitrovića puklo posle Oxforda, svakakve reči su pale u autobusu...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptyNed 25 Mar 2018 - 9:35

Meni je situacija jasna: zna se ko je sef. Tako je na svakom poslu pa i u ovom, ne radi se samo o teranju lopte vec je slika sira.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptyNed 25 Mar 2018 - 10:31

Pazi ovaj scenario
Mitar postiže golove za Fulam, Jokanović postane trener Čelzija na leto i trampi Kenedija za Mitrovića...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptyNed 25 Mar 2018 - 10:58

Scenarija u ovom današnjem sintetičkom fudbalu može biti milion, bitne su samo pare. A što se tiče Mitra i Rafe rekao bih da prvi ima predispozicije da bude dobar centarfor ali je budala i izgleda mi da će budala ostati do kraja karijere dok je Rafa previše tvrdoglav da bi onda kada pravi greške to i priznao. Po meni je njegova greška što trenutno nemamo u ekipi adekvatnog centarfora a ako se već doveo u takvu situaciju pa raspolaže time čime raspolaže onda je zadnja stvar koju treba da uradi to da Mitra pošalje na pozajmicu a ostavi Joselua i nejakog Gayla kao jedine opcije u napadu. Mislim da je Mitar bolji od ove dvojice a Rafa je taj koji treba da ga uklopi kako zna i umije pa i po cijenu da promijeni formaciju. U ovoj sezoni su čini mi se više golova dali odbrambeni igrači nego napadači i to nešto govori.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptyNed 25 Mar 2018 - 15:00

U Oxfordu smo izgubili 3-0, Mitrović je promašio penal i još nekoliko izglednih prilika. Ko je kriv za poraz? Rafa ili Mitar?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptyNed 25 Mar 2018 - 15:19

O tome i pričam,Mitrović je neprofesionalno odreagovao na opravdanu kritiku, nije tajna da se od tada ne podnose. Rafa je čak i letos pokušao.
Svi se ovde slažemo da je momak, blago rečeno, psihički labilan
Samo se ne slažemo da je Joselu rešenje. I kondicija ekipe je upitna, nevezano za debelog. Tri šprinta sa promenom pravca nam izvuče dah.
Ovo je najgora grupa igrača koju je Rafa vodio, zato ne možeš očekivati pristup kao u Lpulu, Realu, Interu... Neko je ćorav, neko ćopav, neko brz a glup, neko maši zicer, neko ima salo, neko je spor, neko je slab,sve to treba zamaskirati, nema se vremena da im menja fudbalsku dnk. Zato se i prilagodila igra kroz sredinu, ali zato imamo višak krila.
Daj Bože da se Islam oporavi, barem za tih 15 minuta.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptyNed 25 Mar 2018 - 17:23

Savic ::
U Oxfordu smo izgubili 3-0, Mitrović je promašio penal i još nekoliko izglednih prilika. Ko je kriv za poraz? Rafa ili Mitar?

To je valjda jedina utakmica koju je Mitrović odigrao čitavu u sezoni. Za razliku od njega Joselu ih je odigrao puno više i ako se dobro sjećam promašivao je i prilike i penale na puno bitnijim utakmicama, na onima u kojima smo gubili vrijedne bodove u borbi za opstanak. Ne želim da branim Mitrovića, samo hoću da kažem da je realno bolji od svih napadača koje imamo(konkurencija mu i nije neka) a faktički nije ni dobio šansu da odigra bar par utakmica u nizu iako su ih drugi dobijali i nisu pokazali skoro ništa. Svakako bih rađe gledao recimo Lewandowskog kao vođu našeg napada nego Mitrovića ali u konkurenciji Joselua nema sumnje da bi rađe da vidim Mitrovića. Da dodam da mi se sviđa scenario da recimo Fulham uđe u premier ligu pa nam isplati čitavih 20 miliona funti za Mitrovića a da mi onda za te pare kupimo nekog dobrog i psihički stabilnog centarfora. Samo mislim da bi najvjerovatnije te pare završile u džepu debelog a mi bi i dalje gledali Joselua i slične.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptyNed 25 Mar 2018 - 20:48

Nije igrao jer je verovatno na treninzima pokazivao da i ne treba da igra. Moze biti da je Benitez tvrdoglav ali on ti je sef pa ne mozes i ti da se tvdoglavis i qcis nego cuti i slusaj i dobices sansu. Jga to je nas mentalitet prokleti.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptySre 28 Mar 2018 - 9:48

Dečko o kojem vodimo debatu je sinoć postigao dva gola za reprezentaciju protiv Nigerije. Ustvari tri ali jedan nije priznat iako je čini mi se bio regularan. Znači od kako smo ga se "riješili", odnosno u nepuna dva mjeseca dao je čini mi se za Fulham 7 i za reprezentaciju dva gola. Nije loše za jednu dijabolu koja se zajebava na treninzima. Sada jedino ne znam kako će prisustvovati pripremama reprezentacije za SP jer ako Fulham uđe u baraž klupske obaveze mogle bi mu se protegnuti skoro do samog početka svjetskog prvenstva.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptySub 31 Mar 2018 - 1:16

U pravu si Milane, sad je 257 minuta na terenu za osam dana, tri utakmice,sve na strani,  iznuđeni faulovi, golovi, iznuđeni korneri,tako da priče o trutu padaju u vodu.
Rafa zna da Mitar poseduje kvalitet,malo je igrača njegovih godina koji su dali golove u svim reprezentativnim selekcijama, ligi šampiona i evrope, derbiju beogradskom, belgijskom, zveknuo je gol shiterlendu, plus u derbiju reprezentacija, zato ga nije prodao konkurentima, nego je Rafa ziceraš i pošto ne može da mu kontroliše temperament, ne može pred svojim principima da garantuje za njega. A principi su nas doveli dotle da efikasnost tima zavisi od volje ćudi Šelvija, Jonjo ukoliko igra, ukoliko mu se igra, igra  i Nufc.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptySub 31 Mar 2018 - 7:18

Ja razumijem kad Chelsea skartira Diego Kostu jer je seronja ali mi se za slamke hvatamo, da je nama nekoga ko dadne 3 gola u 3 utakmice mi bi bili sretni. A siguran sam da je to Mitrovic mogao da ga se pustilo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptySub 31 Mar 2018 - 11:42

Mislim da je tu odmeravanje stete i eventualne koristi. Da moze da daje golove to se znalo ali pitanje sta sve spada u njegove bubice i kako se to odrazava na ekipu. Stoje njegovi golovi ali opet kazem gde i ga dati. Lepo on igra drugu ligu, u prvoj nije bio cak ni na klupi. Dakle ni klupu nije pusio. Mozemo ovako do u nedogled ali za Beniteza se zna i ko je i sta je tako da ako je resio da nekoga stakrtira pored svega navedenog onda sam jebi ga sklon da mu verujem da zna sta radi.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptySre 4 Apr 2018 - 14:27

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Mitro-motm-m3

Kad je Mitar prešao u sunderland?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptySub 7 Apr 2018 - 14:11

Mitro was also asked about his relationship with Rafa Benitez and added:

“Benitez is a good person but in the formation he played, I didn’t feel good with his tactics.

“Tactically and defensively he is one of the best coaches I’ve seen, but offensively it wasn’t a style that was good for me.

“I respected his decisions, I didn’t make a problem, I am thankful he let me go and I wish Newcastle all the best.”


Eto, Mitar je sam rekao što mi ovde drvimo dva i po meseca. Taktika, formacija.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptySub 7 Apr 2018 - 16:01

Eto, Mitar je sam rekao što mi ovde drvimo dva i po meseca. Taktika, formacija.
I postovanje iste i uklapanje. Svakako da nama sada igraju invalidi ali rade, prilagodjavaju se. To sto bi Mitar da igra ima u drugoj ligi i zato i krka golove. E, ako udju u baraz pa bude trebalo da se igra defanzivno i takticki onda cemo da vidimo. I njega i Jokana.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptySub 7 Apr 2018 - 18:33

E sad baš da ga puštaju da daje golove Srki
Evo i danas mu dozvolili da postigne jedini na utakmici.
Ovo je očigledan primer one izreke o vuku i ovcama...Svi zadovoljni, prosto cveta ljubav, samo da se ne gledaju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptyNed 8 Apr 2018 - 12:05

Nisam rekao da ga pustaju, to nikako. Druga liga back. Video si juce da Perez blokira centarsut kod naseg 16erca u skoro 90'. Te zahteve Mitar nikad nije ispunjavao. Drago mi je da ubacuje ali imajte u vidy da je druga liga druga liga a da Rafa u Njuki od invalida pravi igrace. Sto od njega nije mogao to je pitanje za Mitroglua.
Hristos vaskrese!
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptyNed 8 Apr 2018 - 18:19

Vaistinu vaskrs, Srki le, a lee
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 EmptyPet 27 Apr 2018 - 20:53

Veceras ima priliku da pocasti govna. Fulham-sunderland od 20:45 a Mitrovic u postavi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Aleksandar Mitrovic
Nazad na vrh 
Strana 9 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Aleksandar Mitrovic

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: