Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Steve McClaren.

Ići dole 
+12
Dinko
Thug
Pedja
Mitro's on fire
NBB96
RIOT
toon72
Srki
milan25
Alistair
Savic
Admin-Roby
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptyNed 12 Jul 2015 - 20:55

Citam sad da de jong kaze da im je potrebno vremena da se priviknu sa pardew-ovog nabijalja i dugih lopti na mcclaren-ovo zadrzavanje lopte i kreiranje akcija. Znaci li ovo da cemo konacno igrati fudbal?
Nazad na vrh Ići dole
Mitro's on fire

Mitro's on fire


Broj poruka : 402
Godina : 26
Localisation : Barajevo
Datum upisa : 05.05.2013

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptyNed 12 Jul 2015 - 21:47

Mislim da ce sve to doci na svoje mesto ako budu slusali Mca, ako ne budemo imali suplju odbranu i ogranicene napadace
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptyNed 12 Jul 2015 - 22:07

Mislim da je došao trenutak da počnemo da igramo fudbal do noge i sa velikim posedom. Nadam se da trener to može preneti na ove naše momke. Gadila mi se igra zadnjih godina, pa bi ovo bilo pravo osveženje.
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptySre 22 Jul 2015 - 3:41

Laki je malo nervozan. Very Happy
Steve McClaren. - Page 2 2h4fjbd
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptyČet 30 Jul 2015 - 13:55

Jedan pametan komentar naseg trenera. Kaze da ne zeli jednog kapitena vec 11. Zeli da gradi timski duh, to nismo imali, ne secam se od kad...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptyČet 30 Jul 2015 - 14:57

Odkad uprava kluba ne pokazuje nikakve ambicije i ne ocekuju se nikakvi rezultati od igraca od tada nema ni timskog duha jer zadnjih godina i nismo tim nego pijaca.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptyNed 20 Sep 2015 - 18:32

Žao mi je što sam bio u pravu i što sam i prije nego je došao bio protiv ove Budale Sa Kišobranom...no dokle seže njegova glupost da se iščitati iz slijedećih njegovih rečenica - mi nemamo pobjede od početka prvenstva a posljednja se sa nama poigrala momčad koja je tek ušla u PL..., svi valjda jedva čekaju igrati protiv nas da si malo podignu samopouzdanje i da se napumpaju pozitivnom energijom a ovaj priča da nema potrebe paničariti:

Like we have said to the boys in the dressing room, it’s not a crisis, it’s not a time to panic – it’s too early, and we’d never do that anyway.
No matter where you are at what stage, we’d never do that, we have too much experience to know that.


I šećer na kraju rečenica koja kao da je preuzeta iz FM ili neke slične igre:

“I know and they know and we know deep down there’s a lot to do, a lot to work on and you don’t do it talking about it, which we can’t do.


...i njega i većinu igrača jednostavno boli ona stvar za klub i navijače...
...da ne treba paničariti ali treba znati prodrmati igrače, jebati im sve po spisku, oduzeti im novac jer ga nisu zaslužili, treba biti trener i frajer i ako su oni ludi biti još luđi od njih - a ovaj to ne može, nesposoban i glup...
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptyPon 21 Sep 2015 - 11:32

Pravo jak trener.

2006-07 engleska znamo kako je proslo
2008-09 twente drugo mjesto
2009-10 twente prvo mjesto
2010-11 wolsburg petnaesta pozicija
2011-12 nottingham forest otkaz nakon katastrofalnih utakmica u drugoj ligi
2012–13 twente nije cijelu sezonu vodio na kraju šesta pozicija
2013 QPR trener
2013-14 derby county 3. mjesto u championshipu
2014-15 derby county 8. mjesto u championshipu
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptySub 5 Mar 2016 - 20:06

Steve McClaren. - Page 2 Ccord_O8_Wo_AATU_d
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptySub 5 Mar 2016 - 20:26

Draga braćo i sestre navijači Newcastle Uniteda, u ovom momentu izjavljujem da onoliko dugo dok ovaj idiot bude trener našeg kluba ja neću gledati utakmice istog. I predlazem i vama isto u cilju očuvanja vašeg mentalnog zdravlja.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptySub 5 Mar 2016 - 21:40

Prema The Telegraphu (Luke Edwards) - mogla bi Budala s kišobranom ipak dobiti nogom u guzicu...možda Moyes...izgleda da je u pregovore debeli uključio svoju desnu ruku tj. PR gurua Keitha Bishopa...pitanje je samo da li Moyes želi preuzeti klub u ovako očajnom stanju i da li će mu se dozvoliti veći utjecaj na dovođenje igrača (to je jedan od njegovih uvjeta)...ako je imalo mozga ostalo u debelog pristati će na sve što ovaj traži jer McBudala nas spasiti neće...teško će i Moyes no vrijedilo bi barem pokušati...
http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/newcastle-united/12184711/David-Moyes-in-the-frame-to-take-over-at-Newcastle-United-as-Steve-McClaren-nears-the-exit-door.html
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptyNed 6 Mar 2016 - 15:20

Već neko vreme pratim komentare Steve McClarena i mislio sam da je možda poludeo pod stare dane, ali ne, ipak je čovek rođena dijabola.

Steve McClaren. - Page 2 Quote_i_don_t_read_the_papers_i_don_t_gamble_i_d

Some of their players are internationals; some play for their national team.
Steve McClaren

We have to reduce our expectations of England and we have the players to do it
Steve McClaren

In football two days is a long time and a week is a very long time.
Steve McClaren

It was difficult in the beginning, in the middle and at the end.
Steve McClaren


Ovaj poslednji citat odlično opisuje njegov učinak u Newcastlu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptyPon 7 Mar 2016 - 22:28

Steve McClaren. - Page 2 Cc-QVOOW0AAIV_h
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptyPon 7 Mar 2016 - 22:44

Disonantni tonovi novinara koji prate NUFC:

Luke Edwards ‏@LukeEdwardsTele 3m3 minutes ago
I don't want to spread panic but I've been told this morning that someone in a key position at SJP doesn't want to sack Steve McClaren #nufc


S druge strane:

Craig Hope ‏@CraigHope_DM 1 t
Exclusive: NUFC board meet in York WITHOUT head coach Steve McClaren. Feeling is he will now be sacked. More to follow @MailSport
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptyUto 8 Mar 2016 - 9:32

U bordu jedino ko je protiv McClaren-ovog otkaza je čovek koji ga je i doveo a njegovo ime i prezime je Lee Charlney.

Navodno, Mike Ashley je prepustio bordu da sam donese odluku. Ha, ha.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptyUto 8 Mar 2016 - 9:55

Da ne uzme on odgovornost. Pizda. A i taj bord nabijem na jednu stvar. Sta tu ima da se mozga, covek je dosao na pocetku sezone, pobedio 6 utakmica, smestio nas na 19 mesto 10 kola pre kraja i oni vecaju. Fasuje se otkaz i za mnooogo manje.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptyUto 8 Mar 2016 - 12:32

Nisu u stanju da ga smene, jer ne mogu da pronadju alternativu. Ubedjen sam da je to u pitanju. Prosto, resenja nema.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptyUto 8 Mar 2016 - 18:29

Ima resenja. Harry Redknapp je preuzeo Tottenham kada je bio na dnu, i nedugo posle toga igrao ligu sampiona sa njima. Zna da igra sa Igracem poput Mitra, zna da iskoristi potencijal igraca, dovodi se u vezu sa nama, i vrlo rado bih mu dao posao.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptyUto 8 Mar 2016 - 18:43

Hari je jedan od omiljenijih menadzera kod novinara,secam se kako su vodili kampanju tekstovima,komentarima da bude selector,mislim da bismo sa njim dobili taj vetar,tu eksploziju,ali mi igraci vise no ikad deluju slabo,drugi I treci B'motov gol,pa to je setnja,kao na malom fudbalu veterana I prijatelja kluba....
naravno,ovaj mora da ode makar doveli trenera iz nekog drugog sporta
Redknap- nije se pokazao na svom poslednjem random mestu,u QPR,nije uspeo da usadi prvoligaski duh u nevesto sklopljenu ekipu,kakva je I nasa na kraju krajeva.Iskusan,harizmatican,problem je da li bi pristao da vodi ekipu samo do krajan sezone,mozda da jos malo saceka pa doceka bolju priliku negde drugde,mada mu sat otkucava
Moyes- mislim da voli da radi natenane,Everton je sporo palio,ne znam koliko bi uspeo da pokrene tim,plus,voli 4-5-1 taktiku,tako da s te strane ne bismo nista menjali,a ne deluje mi ako psiho koji bi pokrenuo igrace u glavi.

Rodgers je po mom ukusu,ali to je tako utopisticki...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptySre 9 Mar 2016 - 1:47

Hari batalio posao da bi se kvalitetno rastao sa zivotom. Taman da riknemo i mi i on, o istom trosku.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptySre 9 Mar 2016 - 9:47

http://www.bbc.com/sport/football/35757646
Kazu odluka o McClarenu u narednih 48h.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptySre 9 Mar 2016 - 9:57

To su rekli još u nedelju a danas već sreda.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptySre 9 Mar 2016 - 14:02

Rikno im kalkulator. 48h od kad su zamenili bateriju na istom.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptySre 9 Mar 2016 - 14:29

To je sa BBC-ja. Ali dokle god su TrioFantastico (Charnley, Carr, Moncur) u poziciji donosenja odluka, tesko da cemo ista postici/opstati. Iako je Carr jedini koji nesto zna o fudbalu tu, na njenu je da cuti i trazi ono sto mu se kaze, a ne ono sto on hoce. Ostala dvojica plus McClaren neka se nose u tri lepe, i ostave nas. U medjuvremenu cemo ponovo dobiti nekog beskicmenjaka koji ce da cuti i radi sta mu se kaze. U prevodu, 90% ispadamo.
Odlozena je redovna konferencija pred svako kolo. Ocekuje se smena.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 EmptySre 9 Mar 2016 - 17:49

Cekaju ljudi da Rafa potvrdi dolazak, pa da smene Stiva. Licno mislim da Stiv ovo nece preziveti, i da je pitanje sata-dana kada ce biti smenjen.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Steve McClaren. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve McClaren.   Steve McClaren. - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Steve McClaren.
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Steve Finnan
» RIP Steve Carney
» Steve Harper-Betmen :D
» Steve Harper u Brighton-u
» Steve Harper odlazi u velikom stilu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: