Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Izvinjenje Pardewu

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Mitro's on fire

Mitro's on fire


Broj poruka : 402
Godina : 26
Localisation : Barajevo
Datum upisa : 05.05.2013

Izvinjenje Pardewu Empty
PočaljiNaslov: Izvinjenje Pardewu   Izvinjenje Pardewu EmptyNed 18 Jan 2015 - 12:58

Mozda je malo prerano komentarisati rezultate Palasa i Pardija jer je tek dosao dole ali mi je vec dokazao da sam pogresio... Covek sa ekipom u kojoj su 80% polovnjaci uspeva da dokaze da nije kriv za ona blamiranja u nasem klubu, prozivke, vredjanja i ostalo... Dovodi pojacanja a ne igrace kao Vilijamson. Vise ni Karvera ne krivim za ovo rasulo vec samo Eslija. Nadam se da ima imalo razumevanja i da cemo s uskoro. Toliko od mene, jos jednom se izvinjavam
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Izvinjenje Pardewu Empty
PočaljiNaslov: Re: Izvinjenje Pardewu   Izvinjenje Pardewu EmptyNed 18 Jan 2015 - 13:57

Samo ga sere,sad ce Palas da gubi sve redom,iako su preokrenuli poslednje dve utakmice sa 2-0 na 2-3....Pardew je izjavio kako je hteo da dovede Wilfred Zahu 2 puta,ali nije uspeo....pitam se zasto ....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Izvinjenje Pardewu Empty
PočaljiNaslov: Re: Izvinjenje Pardewu   Izvinjenje Pardewu EmptyNed 18 Jan 2015 - 14:06

Licno, mislim da nije toliki, ili nije uopste, pavijan. Limitiran jeste, nije vrhunski trener nikad bio. Ali kad das podrsku coveku onda moze. Mi smo govna (kao klub, ne mislim na ekipu sa foruma).
Da je debeli trgovac hteo da podrzi Big Fat Sam-a, da mu ne dira ekipu, dovede neka pojacanja itd., danas bismo bili ozbiljan klub. Ali, nije 'teo.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Izvinjenje Pardewu Empty
PočaljiNaslov: Re: Izvinjenje Pardewu   Izvinjenje Pardewu EmptyNed 18 Jan 2015 - 19:32

Dusa me boli za Pardia Exclamation Mozda se nas trener nekada i vrati i povrati slavu ovog uspavanog giganta.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Izvinjenje Pardewu Empty
PočaljiNaslov: Re: Izvinjenje Pardewu   Izvinjenje Pardewu EmptyNed 18 Jan 2015 - 21:40

Pravićemo mi Pardew-a od blata...samo što niko neće hteti da prlja ruke.

Vezao je tri pobede (dve u Premier League i jednu u FA Cup-u) ali to vam je šok terapija u fudbalu. Promenite trenera, ekipa se trgne iz letargije i počne da igra bolje u narednih nekoliko utakmica.

Zatim, opet sve krene po starom, red poraza, red razočarenja i opet smena trenera. To vam je začarani krug sa ekipama iz donjeg dela tabele.

Pa, pogledajte sunderland.


Poslednji izmenio Savic dana Ned 18 Jan 2015 - 22:30, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Izvinjenje Pardewu Empty
PočaljiNaslov: Re: Izvinjenje Pardewu   Izvinjenje Pardewu EmptyNed 18 Jan 2015 - 22:20

Za Palace i nije realno da suri sve sto dohvati, zar ne? Mislim da nije toliki retard koliko su ga napusavali. Ruku na srce kurac smo ekipa. Kad je imao nekakve igrace nesto je i uspevao da uradi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Izvinjenje Pardewu Empty
PočaljiNaslov: Re: Izvinjenje Pardewu   Izvinjenje Pardewu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Izvinjenje Pardewu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: