Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ex- YU okupljanje

Ići dole 
+14
m.c.t.
Alan Smith17
milan25
Dinko
NUFC96
RIOT
toon72
Srki
mare90
spira
NBB96
NewBoy
Admin-Roby
Savic
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptyPet 5 Dec 2014 - 13:53

Naredna utakmica sa Sunderlandom je 4.4. Subota.

Malo mi je bezveze da odlažemo, ali stvarno je nedelja nezgodna. Bolje onda da se kao ljudi okupimo na proleće, i lepo provedemo dva opuštena dana.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptyPet 5 Dec 2014 - 14:25

Jel smo onda prelomili da čekamo bolju priliku? Ja se slažem sa tim
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptyPet 5 Dec 2014 - 17:05

Hajde skontajte, meni je nedelja 21.12. radni dan pa da ne tražim bezveze slobodan dan ako od ovoga neće biti ništa. Ja i Dinko smo tu, Moody je voljan, raja iz Mostara nije često ovdje pa se još ne izjašnjavaju a ostalih nekoliko su oni koji neće znati do zadnjeg dana. Tako da je sudeći po nekoliko zadnjih komentara ovo najbolje odgoditi za priliku kada se utakmica bude igrala subotom i kada bude toplije vrijeme. Šta god se odluči tu sam, samo bi konkretne informacije trebao imati bar sedam dana ranije ako okupljanja bude.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptyPet 5 Dec 2014 - 18:10

Ja predlažem da napravimo neku generalnu probu. Ako ljudi iz Sr i Hr ne mogu tada, možemo nas par koji smo bliže da se nađe i odgleda utakmicu. Ne mora to biti u ovom terminu nego bilo koja utakmica. E onda da krenemo odmah sa nekim planiranjem za proljeće jer izgleda da od ovog dogovaranog termina neće biti ništa. Meni je glupo da bilo šta govorim jer ja kad sam gladan upalim auto i odem u Sarajevo da jedem ako mi je ćeif tako da neću da to poredim sa dolaskom iz Tuzle, a pogotovo Zagreba ili Novog Sada. Smještaj bih ponudio da mogu da ljudi izbjegnu plaćanje, ali nemam uslova za to. Meni je i radno vrijeme prilično stabilno i uvijek mogu vikendom da se pojavim. Ostali moraju da se dogovore jer im je teže, pogotovo ko ne zna kad radi a kad ne radi.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptySub 6 Dec 2014 - 14:44

Složio bih se. Za sada, koliko mogu da vidim, Dinko, Moody(nije Tuzla toliko daleko) i ja smo sigurni, Mostarci su se nešto ušutili. Naravno da bi bilo super ako bi došlo društvo iz Srbije i Hrvatske, ko može doći više je nego dobro došao.
Recimo da je utakmica protiv Sunderlanda prilika da se upoznamo i družimo i pravimo planove za dalje akcije. Ponavljam se ali bi dobro bilo da se recimo, do iduće subote izjasne oni koji su 100 % sigurni da će doći pa da ja popričam sa vlasnikom Celtic puba oko rezervacije i ostalih detalja, a naročito oni koji bi došli dan ranije i prespavali zbog rezervacije smještaja.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptySub 6 Dec 2014 - 18:25

ja san za al na 1 dan, doc i navecer otic...iako nista nisam jos planirao detaljno..
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptyČet 11 Dec 2014 - 2:29

Tek sad vidim temu, odlicna akcija ali sam ipak previse tesan sa vremenom (zato sad u 2:30 zavrsavam neke radove)... Ali podrzavam sva desavanja! Nadam se Newcastlu u finalu nekog kupa, to bi vredelo gledati u sto vecem drustvu!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptyPet 12 Dec 2014 - 17:21

Ekipa ja sam odmah rekao da sam ZA i ostajem ZA, bez obzira koji je dan, jer mi je Sarajevo 130 km daleko, sa mnom vjerovatno ide ekipa iz Mostara, ako ne mognemo sva četvorica može ko može, sutra se okupljamo u Mostaru pa ćemo vidjeti, ja znam za sebe da samo može neka viša sila pa da ne dođem, poplave ili sličan kurac... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptyČet 18 Dec 2014 - 22:52

Da upitam još jednom hoćemo li se naći u nedjelju bar mi iz Bosne da pojedemo nešto i odgledamo utakmicu. Trebam znati da mogu planirati za vikend nešto ako od ovoga nema ništa. Ako nas bude bar trojica za ja dolazim.
Nazad na vrh Ići dole
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptyPet 19 Dec 2014 - 7:46

Nešto smo se ušutili, ako će ikoga biti mostarci dolaze, trojica ili četvorica sigurno...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptyPet 19 Dec 2014 - 16:04

Nisam uspeo da se organizujem i skupim lovu.Zao mi je,nekom drugom prilikom.Lepo se provedite drugari i izbacite koju sliku.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptyPet 19 Dec 2014 - 16:13

izgleda da odgadjamo za bolju priliku
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptyPet 19 Dec 2014 - 18:53

Sve oko ovoga je do sada bilo totalno aljkavo, ja sam se ponudio kao organizator ali organizacije do sada nije bilo iz razloga jer nije bilo konkretnog interesa bar 5-6 ljudi pa da imam osnova da zovem vlasnika puba u vezi gledanja utakmice a već ranije je bilo jasno da neće doći niko ko će prenoćiti u subotu. Mislio sam da to sve znatno ranije utanačim jer evo danas i sutra imam prilično obaveza zbog porodične slave.
Pošto vidim da ipak ima interesa, što me raduje, a i nedelju koju sam trebao raditi sam ipak uzeo slobodan dan, hajde da uradimo ovako:
1. Da se recimo sutra do 12,00 izjasne svi oni koji dolaze da gledamo utakmicu tako da mogu nazvati vlasnika puba i dogovoriti oko rezervacije mjesta sa kojih možemo gledati utakmicu.
2.U tom slučaju mogli bi se naći recimo možda sat i po do dva prije utakmice da se malo bolje upoznamo i u prijateljskoj atmosferi odgledamo utakmicu.
3. Lokacija gledanja utakmice bi bila https://plus.google.com/104784983500330067979/about?gl=ba&hl=hr a možemo se naći i negdje drugo gdje vam je lakše radi orijentacije pa da malo prošetamo, pojedemo neke ćevape i idemo tamo zajedno ako vam odgovara. Moj telefon je 066/129-389 Milan ako zatreba a možete me kontaktirati i privatnim porukama.
Unutra su malo ružne zastave Very Happy ali šta ćemo, očekujem da ne bi trebalo biti pretjerane gužve u terminu gledanja utakmice, nešto ovako ili ipak malo življe(ovo su ipak rani jutarnji sati) https://youtu.be/y0YZp5DDwuc

Eto tako, hajde brzo da se prebrojimo pa da se stihijski organizujemo. Sve sugestije su više nego dobro došle.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptyPet 19 Dec 2014 - 19:31

P.S. Upravo sam kontaktirao vlasnika puba i sve dogovorio, s tim što mu sutra oko četiri pola pet popodne javljam da li dolazimo ili ne i koliko nas je. To je to, hajde javite mi do sutra ko stiže pa da rezervišemo.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptySub 20 Dec 2014 - 0:16

Ja sam spreman, pa kad samo nas dvojica došli.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptySub 20 Dec 2014 - 16:57

Ima li nas?
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptySub 20 Dec 2014 - 17:14

Spala knjiga na dva slova. Mostarci i zvanično odustali, Dinko čujemo se preko privatnih poruka.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptySub 20 Dec 2014 - 17:38

ne isplati se potezati onda za sarajevo ako nas nema. Imam obaveza ali mogao bi da ih odgodim i prilagodim se. Medjutim sacekati cu drugu priliku
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptyPon 22 Dec 2014 - 23:36

Jel bilo okupljanja drugari? Niko ništa ne javlja.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptyUto 23 Dec 2014 - 15:44

Spalo je na to da se Ami8 i ja nadjemo i gledamo utakmicu. Te smo nas dvojica ipak odustali od takvog "okupljanja". On je pametno otišao na planinu, a ja sam mazohistički gledao već viđenu sramotu što nije ništa novo za NUFC.

Tako da i dalje čekamo prvo internacionalno okupljanje ma gdje ono bilo.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptyUto 23 Dec 2014 - 20:40

Pametno, pametno. Ali sam zato i ja "mazohistički" gledao snimak naknadno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptyČet 22 Okt 2015 - 22:28

Jel bi odgovarao mozda svima Slavonski Brod? Nekako je najblize Zagrebu, Beogradu, Novom Sadu, Sarajevu, Mostaru...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptyPet 23 Okt 2015 - 17:51

Pa meni bi odgovaralo naravno. Ali iz prošlog pokušaja iskustva sam naučio da to teško ide. Ali eto možemo pokušati dogovoriti termin.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptySub 24 Okt 2015 - 9:27

Što kaže Dinko, teško to ide. Al eto i ja sam za Smile
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 EmptyPet 30 Okt 2015 - 22:42

Bilo bi dobro da dogovorimo prvo lokaciju. Termin možemo mijenjati ili dogovoriti dovoljno dugo unaprijed da se svi mogu organizirati. Slavonski Brod je neka geografska sredina svih lokacija ali može biti i neka druga. Nije upitno da ćemo se skupiti kad dođe Newcastle u Zagreb, Beograd ili Sarajevo ali da na vrijeme dogovorimo lokaciju ako se desi da uleti neko finale FA kupa ili utakmica za 4 mjesto u EPL Smile

Da bar krenemo od nekud...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ex- YU okupljanje
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Okupljanje
» Okupljanje!
» okupljanje
» Okupljanje?
» Okupljanje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Kako da poboljšamo naš forum? :: Ideje??-
Skoči na: