Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Emmanuel Rivière

Ići dole 
+5
Savic
Pedja
Thug
Alistair
Mitro's on fire
9 posters
AutorPoruka
Mitro's on fire

Mitro's on fire


Broj poruka : 402
Godina : 26
Localisation : Barajevo
Datum upisa : 05.05.2013

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptyNed 13 Jul 2014 - 14:05

Newcastle are closing on a £6million deal for Monaco striker Emmanuel Riviere ahead of competition from West Bromwich Albion.

Riviere, 24, has represented France at all levels but is yet to be capped for the full side.

The powerful striker has scored 45 times and assisted a further 30 in 158 Ligue appearances

Nazad na vrh Ići dole
Alistair

Alistair


Broj poruka : 153
Datum upisa : 24.05.2014

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptyNed 13 Jul 2014 - 16:42

Al' mu je statistika, jebalo mesečinu. Gde kopamo ove likove?
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptyNed 13 Jul 2014 - 17:29

Dobar je mali. Pored Falkaa, Berbatova, rodrigeza, lacine traorea je prosle sezone dao 14 golova. inace pogledajte wikipediju. http://en.wikipedia.org/wiki/Emmanuel_Rivi%C3%A8re
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptyNed 13 Jul 2014 - 19:56

Nisam pratio Monaco,pa mi ovaj nije nesto ni poznat.Kamo srece da pogodimo sa njim.
Nazad na vrh Ići dole
Alistair

Alistair


Broj poruka : 153
Datum upisa : 24.05.2014

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptyPon 14 Jul 2014 - 2:52

Ne znam na koju foru je lik od metar osamdeset i 76 kila "powerful striker", al nema veze. Svejedno, bilo bi lepo da dođe, da naša deca Armstrong i Kembel dobiju makar nekoga da igra s njima. Kontam sledeće sezone Kembel ozbiljna rezerva, a Armstrong na klupi, pa nek uđe koji put.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptyPon 14 Jul 2014 - 8:18

Campbell je u pregovorima sa Swidonom oko pozajmice.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptyUto 15 Jul 2014 - 21:48

DONE DEAL: AS Monaco have reached an agreement for the transfer of Emmanuel Rivière to Newcastle for €8m. More to follow. #ASM #NUFC.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptyUto 15 Jul 2014 - 22:37

Nesto meni tu smrdi. Za ovoga 8, za onog drugog francuscica 12M. Samo za njih 2 20 milki. Debeli dao te pare? Ne bih rekao. Da ne pumpa malo cifre preko svojih novinara kojima je otvorio racun u pabu, da sljokaju i seru sta im se kaze.
Jednostavno ne verujem da on daje te pare.


Poslednji put izmenio Srki dana Uto 15 Jul 2014 - 23:15, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptyUto 15 Jul 2014 - 23:04

Navodno sutra potpisuju on i JAnmat ili kako vec Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptyUto 15 Jul 2014 - 23:15

Smrdi ko noge posle maratona!
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptySre 16 Jul 2014 - 2:43

Prilicno velika suma.Nadam se da je dobar golgeter i da moze poboljsati nasu kriminalnu realizaciju.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptySre 16 Jul 2014 - 8:12

Moze li gore od posle januarskog perioda?
Monaco striker Emmanuel Riviere to have Newcastle medical
http://www1.skysports.com/football/news/12040/9383515/transfer-news-monaco-striker-emmanuel-riviere-to-have-newcastle-medical
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptySre 16 Jul 2014 - 14:07

Emmanuel Rivière Bspq-QKCMAANP5S
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptySre 16 Jul 2014 - 15:29

Ja sam prezadovoljan! Do kraja roka treba dovesti jos jednog igraca.Ni sam nisam siguran da li nam je potrebniji jos jedan vrsan centarfor ili stoper.Ja bih se pre odlucio za centarfora,ali ko sam ja da se bilo sta pitam.Vazno je da smo svi zadovoljni, i da smo ponovo vratili veru u ovaj nas voljeni klub.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptySre 16 Jul 2014 - 16:22

Sve zavisi ko će ostati u klubu. Verujem da ćemo prodati Ben Arfa-u, Yanga M'Biva-u i Marveaux-a. Ja bih prodao i Obertan-a.

Videćemo šta će još biti sa Krul-om i Tiote-om i Sissoko-m. Nadam se da za njih neće biti ponuda, posebno ne poslednjeg dana prelaznog roka, kada svi polude.

Treba nam još jedan napadač i još jedan štoper.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptySre 16 Jul 2014 - 20:10

Savic ::
Sve zavisi ko će ostati u klubu. Verujem da ćemo prodati Ben Arfa-u, Yanga M'Biva-u i Marveaux-a. Ja bih prodao i Obertan-a.

Videćemo šta će još biti sa Krul-om i Tiote-om i Sissoko-m. Nadam se da za njih neće biti ponuda, posebno ne poslednjeg dana prelaznog roka, kada svi polude.

Treba nam još jedan napadač i još jedan štoper.

Krul, Tiote i Sissoko su osnova i njih ne bi trebalo prodati ni u ludilu, Yanga M'Biva-u također ne smijemo prodati niti posuditi već mu dati napokon šansu da odigra nekoliko utakmica u kontinuitetu na svojoj prirodnoj poziciji a to nije RB...za Obertanom nitko ne bi suzu pustio. Ben Arfa sada s obzirom na izgled i zalaganje može odigrati zadnih 5 min utakmice koju vodimo 2 razlike...prema Marvu nemam nikakve osjećaje - dobar backup igrač ništa više od toga nije pokazao...da bismo se borili za Ligu prvaka slažem se s tobom treba nam odličan CB i jako jako dobar i dokazan napadač..
...da mi je nakon kraja sezone netko rekao da ćemo ovakve razgovore ovdje voditi mislio bih da veze s vezom nema...Cashley po svom običaju nastavlja iznenađivati i šokirati sve...
....odlična su mi dva komentara (mislim da iz Croniclea) čitatelja o dosadašnjim potezima i razlozima ovih kupnji:
1. Aslhey je ušao u krizu srednjih godina i zato je toliko potrošio do sada
2. Klub je previše novaca zaradio pa sad troši kako ne bi platio prevelik porez - ovo drugo možda i nije daleko od istine...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptySre 16 Jul 2014 - 20:38

@ toon 72,

Drago mi je što nam se poklapaju mišljenja oko dovođenja napadača i centralnog defanzivca. Još kad bi nas Ashley čuo.  Very Happy

Emmanuel Rivière BsrOmLzCIAAy9to
Emmanuel Rivière na St James' Park-u.

Nikada neću naučiti kako se pravilno piše ovo Riviere. Ustvari, hoću. Kad sam svojevremeno naučio kako se piše Allardyce, onda je Riviere pesma.  Smile 
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptyČet 17 Jul 2014 - 2:25

Najbolje igrace ne smemo prodati.Lepo smo se pojacali,pa treba iskoristiti tu situaciju.Nisam gledao ovog Riviera,ali mi izgleda opako.Imam osecaj da ce nas oduseviti i busiti mreze! Srecno.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptyČet 17 Jul 2014 - 11:13

Najbolje igrace ne smemo prodati...

E, moj Peki, jos ces se ti izrazocarati. Pa nije ovaj doveo ovu konjicu da ih hrani do penzije. Odose oni cim padne cifra za njih.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptyČet 17 Jul 2014 - 16:05

Verovatno si u pravu Srle,ali sta cu kad volim da mastam!
Nazad na vrh Ići dole
Mitro's on fire

Mitro's on fire


Broj poruka : 402
Godina : 26
Localisation : Barajevo
Datum upisa : 05.05.2013

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptyPon 21 Jul 2014 - 0:24

Pola covek pola zver, ime mu je Rivier :-D
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptyPon 21 Jul 2014 - 18:48

Ahahahahahahahaha dobar!!!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptyPon 21 Jul 2014 - 19:10

coloccini ::
Pola covek pola zver, ime mu je Rivier :-D

fazon je za Drogbu (DIDIER)
Nazad na vrh Ići dole
Mitro's on fire

Mitro's on fire


Broj poruka : 402
Godina : 26
Localisation : Barajevo
Datum upisa : 05.05.2013

Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière EmptyPon 21 Jul 2014 - 19:13

Znam ali se meni vise svidja ovako
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Emmanuel Rivière Empty
PočaljiNaslov: Re: Emmanuel Rivière   Emmanuel Rivière Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Emmanuel Rivière
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Emmanuel Rivière

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: