Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?

Ići dole 
+8
milan25
moody
NUFC96
Dinko
Srki
RIOT
Savic
Admin-Roby
12 posters

Dali Pardew treba da dobije otkaz?
Da
Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? Vote_lcap38%Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? Vote_rcap
 38% [ 5 ]
Ne
Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? Vote_lcap62%Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? Vote_rcap
 62% [ 8 ]
Ukupno Glasova : 13
 

AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? Empty
PočaljiNaslov: Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?   Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? EmptyPon 3 Mar 2014 - 15:21

Bas me zanima misljenje svih,dali Pardew treba da dobije otkaz,ne samo zbog onog incidenta nego sve ukupno.....sta vi mislite?

Ja sam glasao za NE, posto i kad bi dosao drugi trener,sa ovim istim vlasnikom, nista se nebi promenilo.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?   Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? EmptyPon 3 Mar 2014 - 15:55

Ne.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?   Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? EmptyPon 3 Mar 2014 - 15:58

Da.

Ali samo iz razloga što se osećam katatonično kada pogledam njegovu taktiku i ne vidim nikakvo poboljšanje godinama.

Jednostavno, ovaj klub zaslužuje boljeg trenera. Što ne znači da bi se to najurivanjem Pardewa i desilo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?   Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? EmptyPon 3 Mar 2014 - 16:03

Jok ja.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?   Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? EmptyPon 3 Mar 2014 - 16:05

Uopste nije upitno da nama nema napretka dok je ovaj vlasnik. Ali ipak treba da dodje teski idiot pa da ispadnes sa ovim timom pored toliko losijih. A nama jedina ambicija i jeste da ne ispadnemo. Mislim da bi sada, posto je sezona zavrsena za nas, bilo idealno da promijenimo managera i dovedemo nekoga ko malo bolje poznaje taktiku i motivaciju. Pardew je svoj maximum vec prosao i mislim da moze samo gore, a nikako bolje. Jedina mu je vrlina strast, ali to imamo i mi sa foruma pa nismo na njegovom mjestu.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?   Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? EmptyPon 3 Mar 2014 - 17:20

Da. Nije bitno što nam niko bolji neće doći, bar ne moram da gledam ovog idiota više. Taj novi se možda ne bi tukao sa igračima, psovao kolege i gurao sudije
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?   Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? EmptyPon 3 Mar 2014 - 17:54

ja ga ne bi mjenjao, daj da ga trpimo. Znam da bolji od njega nece doci. Daj da vidim da odradi ugovor, ko zna mozda i bude trener od njega za jos 3-4 godine. Jos malo pa ce biti medju najduze zaposlenim trenerima u ligi. Za sada znam jedino da je wenger duze od njega u jednom klubu, u kontinuitetu naravno.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?   Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? EmptyPon 3 Mar 2014 - 18:01

Ko moze da nam dodje? Neka dijabola tipa Mark Hjuz, Alan Kurbisli i tako ti pacijenti koji su treneri za Stoke, Norwich, WBA i tako te ekipe. Licno mi se jebe hoce li ga na kraju odjebati ili ne jer znam da ovaj klub ne zeli bolje od ovoga ali da ne bude na kraju "Pardi vrati se, sve ti je oprosteno".
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?   Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? EmptyPon 3 Mar 2014 - 18:11

Nije problem otpustiti Pardewa(mada vlasniku i jeste zbog višegodišnjeg ugovora), problem je ko će ga zamijeniti. Iskreno ne znam, glasao sam za da, nije mi Pardew nešto simpatičan ali opet u kakvim uslovima radi još je i dobar. Da je kako treba već bi postojao dogovor sa nekim jakim stručnjakom za preuzimanje menadžerskog mjesta a Pardewa otpustiti na kraju sezone, odvojene pare za pojačanja i neka vizija za dalje, ali kad se sjetim epizode sa Kinnearom onda je jasno da od toga nema ništa i da će isto ako ne i gore stanje biti i u narednoj sezoni.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?   Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? EmptyPon 3 Mar 2014 - 19:10

I ja glasam za ne.Ima Pardi svojih mana,ali i dobrih strana.Proglašen je bio za menadzera godine,vodio nas u evropu,imao je velikih pobeda protiv Mančestera,Čelzija,Liverpula.Zameram mu ove incidente,bolne poraze protiv Sanderlenda,Totenhema,Liverpula,čudne izmene igrača...Treba da nastavi da radi,i da pojača ekipu sa još nekoliko dobrih igrača.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?   Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? EmptyPon 3 Mar 2014 - 20:30

Imamo li mi uoste kvorum da smijenimo covjeka  Very Happy 
Sta je ovo samo 10 ljudi glasalo.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?   Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? EmptyPon 3 Mar 2014 - 20:56

Ma neka ostane, svejedno mi je ko ce biti na klupi, sad kada sam konačno shvatio politiku kluba....
Klubu bez ambicija nema pomoći...
Pa zar se prodaju najbolji igrači tek tako, ne znam kako vi vidite, ali Cabaye je poslije Shearera najbolji igrač u zadnjih 20 godina.
I mi ga prodamo za usranih 20 miliona....
Serem se ja na takvu politiku....
I onda kao prodqju mudu pod bubrege, kao oni će kazniti Pardiolu, jer je pokvario ugled kluba, ma trebao mu je zube polomiti...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?   Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? EmptyPon 3 Mar 2014 - 20:57

Pa, kontam da nas ima 20-25 aktivnih članova, dakle, izlaznost nije loša. Još nekoliko glasača i biće to 50% od aktivnih članova, što nije loše.  Very Happy

Roby, pravilno se piše da li a ne dali. Ispravi to u naslovu, molim te.  Smile 
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?   Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? EmptyPon 3 Mar 2014 - 22:19

Ne! Otkaz je trebao da dobije nakon što su nas govnari iz susjedstva ponizili na našem stadionu...a sada da dobije otkaz zbog ovoga? No koliko debilnog gazdu imamo ni to me ne bi začudilo...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?   Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? EmptyPon 3 Mar 2014 - 22:44

Kurbisli, Hjuz, Pulis, Meklaren... Mika Mekarti. To je ponuda polovnjaka.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?   Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? EmptyPon 3 Mar 2014 - 23:49

Ne,ima većih krivaca od Alana za trenutnu situaciju.
Ne znam zašto,ali meni on nije toliko iritantan(valjda zato što je on mala maca u poređenju sa gazdom i bivšim nam ,,sportskim direktorom'').
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?   Dali Alan  Pardew treba da dobije otkaz? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Alan Pardew
» Alan Pardew godinu dana u Newcastle-u
» Pardew hoce da bude selektor Engleske
» Tony Jiminez dao otkaz! Ko ce nas kupiti?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: