Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Rémy Cabella

Ići dole 
+14
Dinko
spira
Admin-Roby
Becej City
Savic
Srki
Thug
toon72
pirLe
milan25
moody
NUFC96
Pedja
RIOT
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptyUto 4 Mar 2014 - 14:37

Sta li sere taj predsednik Monpeljea!Mislim da Newcastle treba da odresi kesu za Kabelu,jer momak je stvarno cudo od igraca! Bio bi to pun pogodak za jos bolji i kreativniji Newcastle.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptyUto 4 Mar 2014 - 15:04

Pedja ::
Sta li sere taj predsednik Monpeljea!Mislim da Newcastle treba da odresi kesu za Kabelu,jer momak je stvarno cudo od igraca! Bio bi to pun pogodak za jos bolji i kreativniji Newcastle.

Bolji je Grenier.

A Nicolin je otišao u ofsajd sa mozgom - davati ovakve izjave u trenutku kada se Montpellier nalazi u izuzetno teškoj finansijskoj situaciji je van svakog okvira normalnog razmišljanja.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptyUto 4 Mar 2014 - 17:17

To ti je škola Zdravko Mamić.
Samo laješ i dižeš cijenu.
Evo pogledajte nas, pa ko još smije pomisliti da će od nas kupiti igrača za siću.
Kvalitetnog naravno:-)
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptyUto 4 Mar 2014 - 19:57

Pa, kupio je PSG od nas Cabaye-a za siću. Platili ga 20 miliona funti a Man U je platio Mata-u 37.1 miliona funti, a Cabaye ima bolji učinak od Mata-e u Premier League.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptyUto 4 Mar 2014 - 21:29

Samo što je Mata došao kao kvalitet, a Cabaye se kod nas pokazao, Mata u Čelziju a Cabaye kod nas, tj. klubu bez ambicija...
Šta nam je falilo da smo zadržali Dembu i doveli ljetos par igrača, koliko bi Cabaye tada vrijedio
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptyUto 4 Mar 2014 - 22:30

ma kladim se da bi bio slucaj kao sa modricem kada je prelazio u totenhem. Sve dogovorio sa nama i totnam uletio sa milion funti vecom cijenom i gotovo. I sad da arsenal ponudi za Kabelu i pred samo potpisivanje da newcastle ponudi 100 000 vise on bi preletio nama. Cisto serendanje, zato sto zna da debeli nece dati tolike pare ni u ludilu
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptyUto 4 Mar 2014 - 23:21

Cabaye jeste dobar ali i 20M je predobro. Traziti preko toga za njega bio kriminal.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptyČet 6 Mar 2014 - 0:00

Kupite Kabelu i sve vam je oprosteno!
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptyČet 6 Mar 2014 - 7:33

Crknite i molite se Bogu da vam oprosti... :-)
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptyČet 6 Mar 2014 - 8:14

Igraci sa potencijalom nece doci kod nas vise...mozemo da se zahvalimo gazdi na tome. Ni jedan fudbaler nece doci za srednje pareu klub bez ambicija, samo da bi posle sezonu ili dve bio prodat. Niko ne zeli selidbu svake ili svake druge sezone...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptyPon 12 Maj 2014 - 11:02

Remy Cabella could be on his way to Newcastle during the summer after confirming he will not be staying at French club Montpellier next season.

http://www1.skysports.com/football/news/11678/9305592/transfer-news-remy-cabella-boost-for-newcastle-united
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptyPon 12 Maj 2014 - 17:15

Moramo ga dovesti ovog leta.Siguran sam da bi postao jedan od najboljih igraca lige.Momak je fantastican fudbaler.Glasam za Cabelu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptyPon 12 Maj 2014 - 21:51

Sta vredi kad ce, ako uopste dodje, da zdimi u januaru. Cemu paljenje...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptyUto 13 Maj 2014 - 2:22

Ne zelim da razmisljam negativno.Morace sunce i nas da obasja!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptyUto 13 Maj 2014 - 16:22

Ne nadati se nicemu.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptySre 14 Maj 2014 - 8:37

Aj sad ja da vas pitam nesto. Da li bi vi da ste igrac sa tedencijom napredovanja dosli u klub koji ima 1 pobedu u 2014? Nista vise. Ja ne bih sgurno. U ovom trenutku trebalo bi cupati klince iz nizih liga i praviti igrace od njih. Npr gledao sam playoff zxa Championship konkretno Leyton Orient- Piterbro. Navodno smo bili zainterezovani za onog malog spica Piterbroa Assombalonga. Dobar je, Mlad je, dao 24 gola ove sezone. U svakom slucaju mislim da je bolji od Ameobi kartela.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptySre 14 Maj 2014 - 14:47

@Thug
Ma mi smo idealan klub za takve, ako se dokaže da je odličan igrač prodajemo ga sigurno. Nije "velika zvjerka" za kojom se otimaju najbogatiji klubovi ali bi to mogao postati...a engleska liga je sigurno bolji izlog i veća je plača nego u Francuskoj...ali da bi trebalo "čupati" i dobre mlade igrače apsolutno stoji...no svi znamo tko nas vodi - daljnja rasprava bespotrebna...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptySre 14 Maj 2014 - 15:17

Pa realno gledajuc zasto ne bi dosao? Mi prvi deo prvenstva odigramo na punom gasu jer je svima u interesu: i gazdi (jer u drugom delu rasprodaje tekme kome treba) i igracima, jer odigraji dobru polusezonu i odlaze u druge klubove
Onda nam ostatak sezone izvuku bracaburazeri Ameobi, upises 2 pobede i opstames, budes deseti. I svima lepo. A igraci da mogu da udju u PL bez Njukasla, usli bi. Ali i njima treba da se negde oprobaju i pokazu i to je to.
Klub zaradjuje prodajom igraca a Debeli prodajom utakmica. I nece tu da se menja nista, ni trener ni uprava, nista. Zato vam kazem ne ocekivati nista!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptySre 14 Maj 2014 - 16:50

Ne zavaravajmo se, klub ne zaradjuje nista...sve ide debelom. Dobili smo 77 m od nagrade za 10 poziciju, da li ce to uci u klub? To je ekipa zaradila za igre, bilo bi pravedno da se ulije u ekipu...Ali svi znamo gde to ide...Kada gledam ovo, i setim se da navijaci partizana stalno pitaju gde su pare od prodaje igraca, ja pitam gde su pare od nagrada ovde. To on nije zaradio...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptySre 14 Maj 2014 - 17:16

Formalno-pravno udje to u klub, zatvorili bi nas inace. Tamo finansijska policija radi svoj posao, za razliku od nase. Klub stoji finansijski dobro. Da li se te pare naknadnim malverzacijama premeste u dzep, to vec ne znam. Ali dsvake sezone mi "padnemo" u formi i nikom nista, ne menja se trener, debeli ne odustaje... Dakle uhodana prica, 3 za 3.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptySre 14 Maj 2014 - 18:46

Da se to desava u srbiji, odavno bi debeli bez glave ostao...ne pricam ja da li to udje u klub, ja tvrdim da to u klubu ne ostane. Da ostane sve ti, bili bi smo kao npr Southampton koji dovede igraca iz rome npr a ne zi 2 francuske lige...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptySre 14 Maj 2014 - 19:00

Ostao bi, kao i ovi nasi sto su ostali bez glave. Nista od toga.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptySre 14 Maj 2014 - 20:22

Debeli mnogo vise para maznjava od ovih nasih...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptySre 14 Maj 2014 - 21:14

Boga mi nisam uopste siguran. Sta se preko partizana do sada ppkralo, a pre svega 90ih pa to je da se ukakis. Sada nema ni takvih transfera a i fiskalizovalo se, njuska se po papirima i kod nas. Debeli je curka, zeku i ekipu sitan dzeparos.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 EmptyČet 15 Maj 2014 - 13:38

Pardew je trazio minimum 5 pojacanja za sl sezonu. Pominju se Shelvey i Cabrella, ali obzirom da Villa ima transfer enbargo (ne znam iz kog razloga) pardew se raspitivao za Delph-a i Weimanna. Ova imena bi definitivno bila pojacanja. Weimann je napadac po Pardeowom ukusu, igra u napadu, ali se stalno vraca nazad. Delph i shelvey bi definitivno bili dobri u sredini, celavi shelvey je slican igrac cabayu. Za dvojac Vile je navodno ponudjeno 15 m. Ja bih pre maznuo Bentekea. Smile Ali sve su ovo nagadjanja. Voleo bih da vidim sveza lica u timu, ali znamo sta cemo dobiti...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rémy Cabella - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rémy Cabella
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Loic Remy
» Loic Remy

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: