Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle United - West Ham United

Ići dole 
+6
mare90
milan25
NUFC96
Becej City
moody
m.c.t.
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptySub 24 Avg 2013 - 9:53

Newcastle United - West Ham United 3tg8

Prva utakmica na St. James Parku ove sezone. Protivnik nam je ekipa koja je imala slicnu sudbinu kao i mi. Ispali su u drugu ligu, odmah se vratili, i imali ok proslu sezonu. Za razliku od nas mislim da je West Ham stabilniji klub i nece dozvoliti farsu ove sezone. Alan Pardew jos odlucuje da li ce vratiti Cabaye-a u postavu nakon sto je izostao protiv Man. City-ija zbog "nepristojne" ponude Arsenala tik pred utakmicu. Sad ljigavi Arsen Wenger prica kako je to totalno OK sto je uradio to jer je "transfer window" jos uvek otvoren. A kukao je na sav glas kad smo doveli 5-6 igraca u zimskom prelaznom roku i kako to treba ukinuti! Tipican prevrtljivi francuz, a ekipa nam je puna takvih.

U svakom slucaju, S.Taylor je suspendovan, Tiote ce jos ici na kontrolu da se vidi da li je spreman, Gutierrez i Loic Remy definitivno nece igrati. Za West Ham nece nastupiti Andy Carroll i George McCartney zbog povreda. Za njih debituje Razvan Rat a prvi start za ekipu ce imati Stewart Downing.

Newcastle United - West Ham United Lpc
Najava za postave prema Yahoo-u, sto verovatno nije tacno al ajde.

Moje misljenje je da udaramo na ekipu koja je slicna nama, ali ce Sam Allardyce napraviti neku taktiku koju Pardew nece znati da procita. Cenio sam Alana, bio je odlican motivator, ali sad je uplivao u vode gde se ne snalazi i nema tu prilagodljivost situaciji. Trebalo bi bar sa trunkom dostojanstva da ode. Nece doci niko bolji ali bar neka promena da se desi. Takodje me zanima koji ce nas danas igraci sabotirati. Osim ako se ne desi neki veliki preokret, ocekujem poraz, ili nereseno ako se ni oni ne snadju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptySub 24 Avg 2013 - 16:20

sta je ovo, niko ne komantarise nista. Ja ocekujem pobjedu i nista manje od toga. Ne znam koji kurac Pardew ne ubacuje Cabaye-a (jedino ako ga cuva za prodaju). A ako je on u glavi vec u Arsenalu ko ga jebe, prodaj govno.

nazad na utakmicu, Ameobi u prvoj postavi Crying or Very sad 
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptySub 24 Avg 2013 - 16:51

Poluvreme.
9 udaraca na gol,ni jedan u okvir
Kilavi u napadu,bezidejni,grese u odbrani...
Ajmo tranzicija i presing u 2. poluvremenu i uradite bre nesto sa tom loptom kada imate vise poseda
Ben Arfa nas malo gura ali nece ga...
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptySub 24 Avg 2013 - 17:06

Imamo isti problem kao i na prošloj utakmici - igrači nemaju pojma šta treba da igraju, pa zbog toga ništa ni ne igraju. A Hatem za sada je dobar u snabdevanju tribina loptama, ne vidim šta je sem toga uradio
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptySub 24 Avg 2013 - 17:26

To su te izmene Pardewa, jos jedan Ameobi
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptySub 24 Avg 2013 - 19:11

E,drugo poluvreme je odlicno,samo tako da nastave!!!
Jbg,nismo imali srece da damo gol,ali tako se igra,hrabro i visoki presing,jako sam zadovoljan!!!
Sise je bio ocajan...
Pa posle krompira,sada imamo bod,pa bi red bio da sledece kolo dobijemo 3 boda Smile
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptySub 24 Avg 2013 - 19:24

Ovo djeluje još gore nego kraj prošle sezone kada smo spasavali premierligaški status. Što se realno i moglo očekivati s obzirom da je Pardew ostao menadžer, nismo doveli ni jedno pojačanje(ako ne računamo Joe Kinneara Very Happy ) i prodali 4-5 igrača koji su doduše i bili većinom za prodaju.
Ako se nešto hitno ne promijeni(a ne znam šta bi moglo sa politikom sadašnjeg vlasnika) čini mi se da ne samo da nam gine borba za opstanak nego su nam u toj borbi vrlo male šanse.
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptySub 24 Avg 2013 - 19:35

Podhitno treb da se vrese velike promen.Ovo ne vodi nicemu.Toliku bezvoljnu igru nisam video.Oni ne znaju sta ce sa loptom.Sutne je pa gde ode ode.Uzas.Ali ipak bod je bod
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptySub 24 Avg 2013 - 21:19

Pa nije 2. poluvreme bilo tako lose,ja sam zadovoljan.
Mnogo je bolje nego protiv Sitija(koji je doduse bio mnogo jaci protivnik) al' ajde
Pa pritiskali su ih,trcali su,nije igrao svako za sebe,samo da postanu precizniji i da stvore jos koju sansu vise i da pocnu od pocetka tako Smile Hocu da kazem da su se trudili
Mozda i krenu da igraju bolje,ja verujem da moze,a nadam se da hoce Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptySub 24 Avg 2013 - 21:44

Pardew je apsolutno trener za niže rangove.Čovek je ostao u klubu iako mu drugi kupuju i prodaju igrače, daje kretenske izjave i ne postoji u svlačionici.On je senka.
Ovo je igra koja je ista kao i prošle sezone.Jalovo, bezidejno, na momente nisam mogao ni da gledam tekmu od muke.
Mučna sezona.Još jedna u nizu.Cabaye ide sigurno, a na zimu i više njih.Ma nek idu, sve su to plaćenici.Još se onaj Gouffran i najviše trudi.Debuchy je glavom ko zna gde, kao i pola tima.
Nek igra sa Vučkićem, Fergusonom, Campbellom pa iako ispadnemo neće mi biti krivo.
Pardew bi svojim taktičkim moćima mogao uništiti i Bayern, čini mi se.Razumem ja, turbulencije nisu potrebne, ali skoro je tri sezone ovde i uspeo je na prepad da uzme to peto mesto kad je pola lige bilo u kurcu i van forme.Gledam Liv i Villu, jebote tekma puna ritma, Villa piči bez straha, ide na sve ili ništa.
Ma, najebali smo.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptySub 24 Avg 2013 - 21:52

Cabaye odbio da igra!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptySub 24 Avg 2013 - 21:53

Marš iz kluba!
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptyNed 25 Avg 2013 - 0:06

Ali ne bas za 10 milki...a skrtica Venger neka odresi kesu...
Neka se resavaju vecine Francuza,a mogao bi i Sise da leti(nekako mi deluje bezvoljno kad' igra-mislim on posebno)
A sto se Pardjua tice,covek je stvarno bojazljiv,nema karakter za jedan ovakav klub...kad' god ga vidim,stalno mi deluje uplaseno.
Sacuvati Krula,moze cela odbrana(mogla bi zamena za Debusija),Arfa i Honas obavezno da ostanu,Tiote i Anita su ajde OK,ni Marvo mi nije los,treba mu dati priliku,a napad bi mogao nov...
i da ne pazare vise Francuza-eto,samo prodaju 3-4 igraca i nabave nove+neki menadzer sa karakterom,koji ce znati koga treba terati,koga treba kupiti,a koga forsirati!
U pravu ste ljudi,mozda sam malo previse optimistican...ali ako ovako budemo igrali,ostacemo u ligi sigurica,mada jedan ovakav klub zasluzuje i moze vise-mislim treba da zasluzi Smile
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptyNed 25 Avg 2013 - 9:28

magpies FtW ::
Ali ne bas za 10 milki...a skrtica Venger neka odresi kesu...
Neka se resavaju vecine Francuza,a mogao bi i Sise da leti(nekako mi deluje bezvoljno kad' igra-mislim on posebno)
A sto se Pardjua tice,covek je stvarno bojazljiv,nema karakter za jedan ovakav klub...kad' god ga vidim,stalno mi deluje uplaseno.
Sacuvati Krula,moze cela odbrana(mogla bi zamena za Debusija),Arfa i Honas obavezno da ostanu,Tiote i Anita su ajde OK,ni Marvo mi nije los,treba mu dati priliku,a napad bi mogao nov...
i da ne pazare vise Francuza-eto,samo prodaju 3-4 igraca i nabave nove+neki menadzer sa karakterom,koji ce znati koga treba terati,koga treba kupiti,a koga forsirati!
U pravu ste ljudi,mozda sam malo previse optimistican...ali ako ovako budemo igrali,ostacemo u ligi sigurica,mada jedan ovakav klub zasluzuje i moze vise-mislim treba da zasluzi Smile
I sve to da urade za 5-6 dana koliko je ostalo do kraja prelaznog roka Very Happy . A u ligi teško mogu ostati ovakvi kakvi su sada bezvoljni i anemični, gledajući utakmice ostalih timova ne vidim koga mogu pobijediti osim možda Kristal palas. Haj' vidjećemo slijedi li nova blamaža protiv trećeligaša u kupu u srijedu...
P.S. Po meni Sami Ameobi bio najbolji onih 20-tak minuta što je igrao, bar se trudio ako ništa, a ostali ne zaslužuju ni ocjenu za svoju bezvoljnost.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptyNed 25 Avg 2013 - 20:44

Potpuno mi je nejasno cemu ovolika kritika,i zasto ste svi toliko razocarani nasom partijom.Moja jedina zamerka je sto nismo uspeli da dobijemo.Momci su zeleli kao nikad do sad,borili su se,igrali tecno i relativno brzo.Juce smo slabi bili u zavrsnici,zapravo je nismo ni imali.Sise i Ameobi nisu se sastavili sa loptom,HBA je pokusavao,ali ga i on siluje do maksimuma.Ostali su bili solidni.Sledece nedelje igramo sa Fulamom.Ocekujem preslikanu,tvrdu utakmicu,i verovatno malo golova.Ako budemo dominirali posedom i uputimo vise suteva u okvir gola,verujem da pobeda nece izostati.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptyNed 25 Avg 2013 - 22:54

Trudili su se i bili su bolji,ali ajmo jos bolje i da dobijemo 3 boda...
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptyPon 26 Avg 2013 - 0:50

Pedja ::
Potpuno mi je nejasno cemu ovolika kritika,i zasto ste svi toliko razocarani nasom partijom.Moja jedina zamerka je sto nismo uspeli da dobijemo.Momci su zeleli kao nikad do sad,borili su se,igrali tecno i relativno brzo.Juce smo slabi bili u zavrsnici,zapravo je nismo ni imali.Sise i Ameobi nisu se sastavili sa loptom,HBA je pokusavao,ali ga i on siluje do maksimuma.Ostali su bili solidni.Sledece nedelje igramo sa Fulamom.Ocekujem preslikanu,tvrdu utakmicu,i verovatno malo golova.Ako budemo dominirali posedom i uputimo vise suteva u okvir gola,verujem da pobeda nece izostati.
Jel ti pričaš o Njukaslu? Rolling Eyes 
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptyPon 26 Avg 2013 - 1:56

Pa verovatno Very Happy
Jesu oni bili bolji i trudili se,ali mora bolje(s' obzirom da smo igrali sa Vest Hemom...)
Mada uz malo srece mozemo da dobijamo ,,male utakmice'',ako one uopste postoje za nas Shocked 
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptyPon 26 Avg 2013 - 11:54

Prosle nedelje sam bio napolju, od poslednjih 20-ak minuta sam odgledao 5-10, sada sam bio na vikendici, pogledao sam rezultat tek kasnije. Nesto me uopste vise bole djoka za doticne. Uopste me ne zanimaju.

Ajde, neka sutne Pardiolu. Dolazi nam neko iz League One. Ne bolji od toga. Paz'te sta sam rekao.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptyPon 26 Avg 2013 - 14:16

Naravno da pricam o Newcastlu,i stojim iza svake svoje reci.Nije mi samo jasno,sta sam to netacno napisao,pa ima ovoliko negativnih reakcija!? Svi zelimo da Njuka igra ofanzinvo,a u ovoj utakmici smo imali maksimalno napadacki orijentisan tim.Igrali su i Marvo i HBA na boku,igrali smo sa dva spica,igrali smo sa malo dodira.Odavno nisam video vecu zelju za pobedom.Momci su hteli,borili se,pokusavali na razne nacine.Prosto mi nije jasno kako to niste prepoznali,i zasto vas nepovoljan rezultat prosto zaslepi.Za mene je nereseno sa "cekicarima" nepovoljan rezultat,ali to nije razlog da pisem nesto kako nije bilo,a sve zbog moje frustracije i nezadovoljstva postignutim rezultatom.Da nije bilo zelje i borbe za pobedom,prvi bi osuo paljbu i kritikovao na sve strane.Zakazali jesmo,ali u napadu.Nismo imali taj zavrsni pas,taj zadnji udarac u okvir gola.Na tome treba raditi,pa ce i golovi doci.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptyPon 26 Avg 2013 - 14:50

Nisu dali gol na domacem terenu jos od Benfike.Enough said.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptyPon 26 Avg 2013 - 14:58

Pa to sam i ja rekao da nisam video dugo ovakav ofanzivni fudbal,kakav presing je bio,Kolo na polivini nasrce na igraca!!!E tako da igraju,hrabro,ofanzivno,sa presingom i bez respekta!!!
Ali ono sto sam rekao da mora bolje,to je valjda ta zavrsnica...a bice bolje!
Ako moze Kardif da dobije Siti,red bi bio da i mi malo punimo mreze protivnicima!U ovom klubu ima potencijala,samo malo truda da se ulozi i bice nesto!
A za ,,male utakmice'' sam jos kanda pod utiskom prosle sezone,e pa ne vise!Sada gledamo ovu sezonu!
Moze i mora bolje! Smile
Ajmo Pardiola i svrake samo hrabro,gazite sve!
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptyPon 26 Avg 2013 - 15:02

spira ::
Nisu dali gol na domacem terenu jos od Benfike.Enough said.
Nije nam se dalo protiv Vest Hema...Ali ako nastave ovako hrabro,ima da im se posreci ako nista drugo.
Jeste primetili razliku izmedju 2 poluvremena,to su bila 2 Njukasla,prvi onaj stari i ocajni iz prosle sezone,a drugi pocinje da lici na veliki klub kakav jeste NUFC.
Pedja mi ulio neki optimizam Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptyPon 26 Avg 2013 - 19:33

Samo sam napisao sta se desavalo na terenu.Spira je dobro primetio da nismo postigli pogodak kuci vec 4 utakmice.Moram priznati da mi je taj podatak promakao,ali da je to cinjenica,a za mene gotovo nestvaran podatak.To zapravo pokazuje da nam u napadu opasno skripi,i da bez dobrih pojacanja nema ni nekog napretka.Sve u svemu,nismo na pravom putu.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United EmptyPon 26 Avg 2013 - 20:53

Mislim da bi trebala zamena za Sisea,on se uopste nije trudio,nikakva vajda od njega...
Al' ajde da sacekamo jos koje kolo pa cemo videti gde tacno skripi,a trebala bi i uprava!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle United - West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham United   Newcastle United - West Ham United Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle United - West Ham United
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» West Ham - NEWCASTLE UNITED - 2 - 0
» West Ham - Newcastle United 2:3
» Newcastle United - West Ham United 2:2
» West Ham United - Newcastle United
» Newcastle United v West Ham United

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: