Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 FIFA ili PES ? :)

Ići dole 
+9
Admin-Roby
toon72
m.c.t.
Pedja
mare90
Dinko
moody
Alan Smith17
Becej City
13 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptyNed 18 Avg 2013 - 20:48

Igra li neko FIFU ili PES ovde i,naravno koja vam je igra bolja?
Ja sam igrao PES,pa sam probao FIFU i odusevila me.Jbt u PES-u niti licence NUFC-a niti naseg prelepog stadiona,a bitno da imaju stadione od nekih spanskih sela...jos jace nema ni Borusije Dortmund ni njihovog najveceg stadiona u Nemackoj...FIFA mi je bolja po mnogim parametrima,ali ima i kod PES-a necega sto mi se vise svidja.
Kod FIFA-e recimo:bolji sprint,bolji skok dueli,mnogo bolja fizika lopte,bolji su stadioni,osvetljenje,navijaci,zvuk i sam dozivljaj utakmice,komentatori koji izgovaraju ime svakog tima i svakog igraca,mnogo vise liga i klubova,mada bi moglo i vise reprezentacija(+ za PES) i tako to...
Kod PES-a:lakse igraca posaljem da trci na loptu(da pritisne nekog igraca...)...
Uglavnom kod mene FIFA ima ogromnu prednost,iako imam obe igre,ali FIFA dominira!!!
Konami bi mogao malo i da se potrudi s' obzirom da su 12 i 13 gotovo iste.Ocekivao sam bar vise klubova...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptyNed 18 Avg 2013 - 23:03

Newcastle se zove Tyneside ja mislim, dresovi su crni bar kad sam ja igrao prije 2-3god

Fifu nisam igrao zadnja je bila Fifa 2006. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptyPon 19 Avg 2013 - 17:18

Alan Smith17 ::
Newcastle se zove Tyneside ja mislim, dresovi su crni bar kad sam ja igrao prije 2-3god

Fifu nisam igrao zadnja je bila Fifa 2006. Very Happy
E,pa vidis od kada si poslednji put igrao PES nista se nije promenilo,a FIFA je mnoogo napredovala.
Obozavam FIFU jer ima St.James' Park i Signal Iduna Park!!!Takva 2 stadiona bi trebalo da budu u PES-u...
Plus ima i navijackih pesama(vise nego u PES-u),mada na St.James' Parku i nisam cuo nikakvu pesmu.Ne kontam sta oni pevaju na utakmicama,one navijacke pesme kao recimo ,,Comeing home Newcastle'' tesko da mogu da se pevaju na utakmicama...oni valjda samo vicu Toon army,Newcastle i tako to...
Moze neko objasnjenje? Smile
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptyPon 19 Avg 2013 - 17:41

Fifa voli sminku i uvijek je na tome insistirala. Iskreno nisam je igrao tamo od 2007 mozda. Fizika i kontrola igre je uvijek zaostajala za PES-om. To su nadoknadjivali time sto su cak ubacivali i ekipe drugih liga.

Po meni jedina mana PES-a je sto nema nikakvu licencu. Pa zatim njemacke lige nema nikako (jos od PES 5, sto je jedan od boljih PES-ova bio po meni), stadioni takodje nedostaju, komentatori takodje slabi. Sistemi takmicenja se malo popravljaju, ali daleko je to od onog pravog.

PES je uvijek imao ono nesto, mnogo je igriviji od FIFE. Sama igra je bolja a ostalo se mora popravljati, moraju vise ekipa ubacit, vise stadiona, vise licenci kupiti.

To je moje misljenje, mada moram priznati da se nisam naigrao sokera zadnju godinu-dvije.


Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptyPon 19 Avg 2013 - 17:45

Fifu sam prekrizio cim sam je prvi pu odigrao. Nekako mi nije imala dusu. Pes igram i dan danas uz sveopste odusevljene moje zene i stalne pohvale na racun moje zrelosti i ozbiljnosti. Very Happy Very Happy Very Happy 
Ja kazem: To ti je k'o prije kad matori igraju šaha ili remija ili bilijara. Samo novo vrijeme donosi novu zabavu.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptyUto 20 Avg 2013 - 0:51

Kazu da PC verzije i FIFE i PES-a zaostaju za verzijama na konzolama,mada ja nisam probao.
Kazu da ce FIFA 14 biti next-gen igra za konzole jer vecina racunara nece moci da je podrzi.
Iskreno bih voleo da PES mnogo toga popravi,ovako zaostaje po prilicno za FIFA-om,ali oni verovatno vise gledaju konzole nego racunare...
Ja iskreno sada vise volim FIFU jer se vidi da se ulozilo truda u nju,msm PES je do pre koju godinu bio mama i tata,pa je EA malo zasukla rukave i napravila igracinu i po,dok Konami vec par godina razocarava svojom lenjoscu jer ne donosi nista novo.Bili su bolji pa ih je bolelo uvo da unapredjuju igru,al' su se zajebali...
Za mene je iskreno prava simulacija FIFA gde ima SJP i Westfallen,pravi stadioni a ne tamo neka spanska sela sto stavljaju ovi iz PES-a.
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptyUto 20 Avg 2013 - 17:14

Po meni pes je zakon.Mnogo je realnija.Samo mi je krivo sto nikad da dobiju licencu za premijer ligu.Fifa nije nesto posebno
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptySre 21 Avg 2013 - 1:44

Bas dugo nisam igrao ni jedno,ni drugo.U sustini sam naviknut na Pes, i mislim da je napravljen gotovo do savrsenstva.Ima mozda par nekih sitnica koje treba ispraviti,ali nista drasticno.Uvek igram sa Njukom,sa kojom dosegnem nevidjene visine,i osvojim sve sto se moze osvojiti.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptySre 21 Avg 2013 - 10:11

joj moram vam pokazat jednu formaciju newcastla sa kojom sam derao sve redom.

------------Given-------------
--Moore---Taylor--Bramble----
-------Butt---Carr------------
Solano-----------------------
------------------------Emre-
------Owen---Martins---------
Duff---------------------------


Jedna nesimetricna formacija, sa tri stopera, dva defanzivna vezna. Solano kao krilo koje se vraca na beka. Emre lijevo krilo. Owen i Martins napadaci i Duff u korneru (bukvalno). I samo cijepas po desnoj strani i nabacujes unutra ova dvojica ce sve kupiti i gurati u go. Tako je otprilike izgledalo tih godina. Naravno upadali su tu jos razni igraci.
Peter Ramage (ko se njeg sjeca), Dyer, Nzogbia, Milner, Parker, Luque, Onyewu. Eh kad se sjetim tih PES-ova.

Dobra stara vremena
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptySre 21 Avg 2013 - 16:08

E pa to ti je super.Napravi nesto i za Njukasl sa sadasnjim igracima pa javi Pardioli Smile
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptyČet 22 Avg 2013 - 11:43

Ja samo igram SWOS. Vec sam pisao ovde o toj igri. Iz 1992 je godine, grafika nije nista posebno ali je igrivost neverovatna. I ne moze da se igra preko interneta vec pravimo turnire po celoj evropi gde se okupi oko 100 igraca i onda to postane festival alkohola i fudbala. Igra se sa verzijom iz 96 godine pa je Newcastle neverovatno jak u igri. Takodje za razliku od FIFE i PES-a, ne moras da pamtis 1000 kombinacija sa dugmicima. Igra se samo sa levo+desno+gore+dole+pucanje. Ali sa raznim kombinacijama dobije se bezbroj mogucnosti. Cak i posle vise od 20 godina pojavljuju se novi igraci sa novim potezima i golovima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptyČet 22 Avg 2013 - 14:05

Ma ja ne koristim mnogo kombinacija u obe igre,mislim na finte...Nego lepo zalomis igraca i predjes ga u jednom potezu,dupli pas,lopta preko odbrane,kontra i tako to Smile
Bez komplikacije bounce bounce bounce 
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptyČet 17 Okt 2013 - 12:16

Konacno sam nasao krek za Fifu 14 i odigrao sam koju.
Za sada mi izgleda kao da je Fifa 13 bolja,jer su ovu pokusali da naprave mnogo realnijom.
I u tome su uspeli,ali igra je ipak igra...Igra je ovde mnogo sporija jer je zaista dosta realna,igraci ne dele precizne i super lopte igracima koje ne vide itd...ali najvise su zajebali prijem lopte jer to u najvecoj meri usporava igru.Meni je brzina igre 13-ice bila sasvim super,ali su se mnogi zalili na gamespeed,kako kazu,i sada je EA usporila igru do zla qrca...Iznenadio me je Njukasl,kako su oslabili neke igrace
Npr: HBA bio u 13-ici 84,sada 79,Honas bio isto tako 84,sada 78-9 i tako...Tu su pogresili,jer Njukasl ima potencijal,ali ga ne pokazuje...
PES 14 nisam probao,ali kazu da je promasaj,kao i par prethodnih.
(tj. da je ostao isti),ali cu i to da proba.
Pa to je to ukratko,javljam se sa nekim novim bitnijim impresijama Smile
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptyČet 17 Okt 2013 - 12:35

Da,da rezimiram,glavni problem je kilavost igraca!
A i balans tela je strasno los,igraci kao da klizaju po terenu...
Dakle kilavost igraca+los balans tela=jaako spora igra i protivnik ima dosta vremena da ti uzme loptu...
Sve ostalo je OK.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptyČet 17 Okt 2013 - 16:17

Ja Fifu 14 igram na telefonu.Volim kad mi je dosadno, i kad hocu da se malo opustim,opicim koju partiju.Meni se licno igrica svidja.Nisam je igrao na kompu,pa ne znam kako tamo to izgleda,ali je na telefonu vrlo dobro iskustvo.Najveca zamerka je sto ne mogu da koristim sve mogucnosti,ali me to ne sprecava da igram sa Njukom,i da pobedjujem Liverpul, kao uvertira za derbi koji sledi.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptyČet 17 Okt 2013 - 18:20

Ma super je Fifa,samo je mnogo spora za moj ukus Smile
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptyNed 20 Okt 2013 - 14:09

FIFA ili PES ? :) 1380369_585460891516845_1370447521_n

Pogledajte ovaj video ako vam je nejasno Smile
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptyPet 21 Mar 2014 - 11:51

igra li neko FM 2014 ? ima li kakvih patchova? pogotovo za nase lige
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptyPet 21 Mar 2014 - 12:32

moody ::
igra li neko FM 2014 ? ima li kakvih patchova? pogotovo za nase lige
...igram ja redovito ali original igra pa ne volim baš puno da mudrujem ako nije službeno...a ionako ne volim igrati ove naše balkanske lige...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptyPet 21 Mar 2014 - 15:27

ja krenuo da igram FM 07. Sibierski i Martins neverovatan napad. Sibierski mi u dve sezone dao oko 50 golova. LOL
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptyPet 22 Avg 2014 - 21:16

Ja gotivim FM 2005, ali razmisljam se da probam neki drugi, ali gledam da ne probam neki koji je nastao posle 10/11 sezone.. Koji je FM po vama najbolji?
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptyPet 22 Avg 2014 - 21:24

ja lagano derem PES5 Very Happy
nedavno ga instalirao i bacim po neku master lige
Nazad na vrh Ići dole
Mitro's on fire

Mitro's on fire


Broj poruka : 402
Godina : 26
Localisation : Barajevo
Datum upisa : 05.05.2013

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptyPet 22 Avg 2014 - 21:25

FM 2008 a posle nje FM 2007
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptyPet 22 Avg 2014 - 21:38

moody ::
ja lagano derem PES5   Very Happy
nedavno ga instalirao i bacim po neku master lige

hahahaha obozavam PES 5 i PES 6 a pored njih i pes 2009, to su prave igrice Very Happy
ali pes 5 je jedini pes gde moze da kombinujes dresove (bez instalacije peceva)
bas sam pre neki dan gledao neke klipove iz PES 5 i 6 Very Happy
Poslednji put sam igrao pes 5 tokom proslog zimskog raspusta.

https://www.youtube.com/watch?v=uOahz2adrx8
Lik je krenuo master ligu sa liverpulom, i svaku utakmicu snima i stavlja na yt.

Legendarne pesmice Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=yIGIoCGsE5w
https://www.youtube.com/watch?v=zolb4y3XE1o
https://www.youtube.com/watch?v=ABVLFqlhGos

coloccini ::
FM 2008 a posle nje FM 2007

Znaci skinucu FM 2008 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) EmptySub 23 Avg 2014 - 0:57

Meni je komp slab,pa fifu igram na telefonu.Dobra zabava,mada veliki ekran je mnogo visi nivo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





FIFA ili PES ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FIFA ili PES ? :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» FIFA 08
» Why Buy FIFA 20 Coins?
» FIFA zabranila Chelsea-ju sve transfere do 2011!!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: