Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 uzivo na st. James Park-u

Ići dole 
+7
m.c.t.
Toon4life
Admin-Roby
Srki
Pedja
RIOT
kicho83
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
kicho83




Broj poruka : 3
Datum upisa : 01.04.2013

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptyPon 1 Apr 2013 - 20:06

Zdravo,

Prvi put pisem na forumu zato sto sam iz fan kluba iz Makedonije.
Nisam mogo da nagjem topic gde mozda razmenujete iskustva od posete Newcastle i st. James Parku.
Ja idem ovog meseca 27-mog na mec sa Liverpool-om pa mi bilo kakva informacija od gradu, stadionu, barova za utakmice, hotela, mesta za setnju i sve ostalo bilo bi mi od velike pomoci.

Hvala vam

HWTL !!!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptyUto 2 Apr 2013 - 7:34

Pozdrav Kicho.

Sticajem okolnosti, na isti meč idemo i Robi i ja, sa ovog foruma.

Lako ćeš za kafane i zajebanciju, ceo grad diše za utakmicu, tako da nema šanse da zalutaš u "neprijateljski" pab. Ono što znamo je da je Sam Jacks najpopularniji klub (http://www.samjacks.co.uk/), a da je Shearer-ov bar preskup za nas sirotinju.

Za hotele ne znam, pošto ćemo mi spavati kod prijatelja. Ono što sam gledao od hostela i prenoćišta, i nisu baš jeftini, a hotele nisam smeo ni da gledam.

Uglavnom, sve je skupo.

Ništa konkretnije ne znamo, i nama je prvi put da idemo da gledamo tekmu na St. James'-u.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptySre 3 Apr 2013 - 15:40

Kakva vam je marsuta puta i koliko ste platili karte?Bas lepo sto ce neko sa foruma ici u Newcastle i uzivati u spektaklu.Ocekujem neki video zapis i neke dobre slike.
Nazad na vrh Ići dole
kicho83




Broj poruka : 3
Datum upisa : 01.04.2013

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptySre 3 Apr 2013 - 17:05

Interesantno da se pogagjamo zajedno RIOT Smile. Mozda se vidimo i upoznamo tamo Smile
Reci mi sta radite za karte za utakmicu?
Ja sam member kluba pa se nadam da cu da kupim kad izagju online, ali tebami 2 a moguce je da moze samo jedna da se kupi.

Kako se vi snalazite za to?
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptySre 3 Apr 2013 - 17:43

Pedja ::
Kakva vam je marsuta puta i koliko ste platili karte?Bas lepo sto ce neko sa foruma ici u Newcastle i uzivati u spektaklu.Ocekujem neki video zapis i neke dobre slike.

Idemo iz Budimpešte, povratna karta Ryanair-om košta 75 evra. Bićemo dva noćenja u Londonu, pa hvatamo bus za Newcastle, gde ćemo biti od srede do subote kasno uveče. Onda se hvata bus za London i nazad. Karte još nisu izašle, ali koštaće oko 40 funti.

kicho83 ::
Interesantno da se pogagjamo zajedno RIOT Smile. Mozda se vidimo i upoznamo tamo Smile
Reci mi sta radite za karte za utakmicu?
Ja sam member kluba pa se nadam da cu da kupim kad izagju online, ali tebami 2 a moguce je da moze samo jedna da se kupi.

Kako se vi snalazite za to?

Nama će karte kupiti Serbian Lassy sa foruma, ona živi tamo. Biće karata najverovatnije i u slobodnoj prodaji, nije obavezno biti member, tako da ćeš verovatno naći još tu jednu koja ti treba. Sad za Sunderland je pogibija doći do karata, za L'Pool će biti već opuštenije.

Potraži zastavu Newcastle Serbia i naći ćeš nas Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptySre 3 Apr 2013 - 23:49

Ovo sto ste isplanirali zaista zvuci fenomenalno.Zezanje po Londonu,pa uzivanje u Newcastlu,i gledanje tako velike utakmice. Vi ste srecni ljudi! Da imam trenutno neku ustedjevinu,poso bi sa vama,ali cu to morati ostaviti za neku drugu priliku.Stvarno ste me odusevili,svaka vam cast momci.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptyČet 4 Apr 2013 - 8:34

Pedja ::
Ovo sto ste isplanirali zaista zvuci fenomenalno.Zezanje po Londonu,pa uzivanje u Newcastlu,i gledanje tako velike utakmice. Vi ste srecni ljudi! Da imam trenutno neku ustedjevinu,poso bi sa vama,ali cu to morati ostaviti za neku drugu priliku.Stvarno ste me odusevili,svaka vam cast momci.

Biće prilike, Peđa, opušteno Smile
Nazad na vrh Ići dole
kicho83




Broj poruka : 3
Datum upisa : 01.04.2013

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptyČet 4 Apr 2013 - 11:35

ja da dopunim, idem i nedelju dana kasnie u londonu na West Ham - Newcastle utakmicu.
Planirao sam godinama ovo i eto konacno da vidi Newcastla u zivo i to na 2 utakmice redom
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptyČet 4 Apr 2013 - 15:28

Koliko se vozi od londona do njukasla autobusom ?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptyČet 4 Apr 2013 - 15:49

Ima dosta. Znam da sam ja gledao kada sm bio u Londonu.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptyČet 4 Apr 2013 - 17:48

NewBoy ::
Koliko se vozi od londona do njukasla autobusom ?

Oko 7 sati.

Vozom se može stići za manje od 3 i po sata, ali je razlika u ceni ogromna.

Voz je 30 funti u jednom pravcu, a autobus 11 funti, što je smešno (oko 1400 dinara).
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptyČet 4 Apr 2013 - 18:50

taman da spavamo u busu,oporavljanje od pijanke u londonu i setnje do Bakingem palate hahaha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptyČet 4 Apr 2013 - 18:56

Engleska je skupa zemlja,pa treba ustedeti na svakom polju.Kljucno je da se lepo provedete, i vratite puni lepih utisaka.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptyČet 4 Apr 2013 - 18:57

Admin-Roby ::
taman da spavamo u busu,oporavljanje od pijanke u londonu i setnje do Bakingem palate hahaha Very Happy

E sad ti javno obećavam da Bakingemsku palatu nećeš videti.

Turisto. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptyČet 4 Apr 2013 - 19:08

obecaj to Bodzi ako smes Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptyČet 4 Apr 2013 - 19:59

Admin-Roby ::
obecaj to Bodzi ako smes Very Happy Very Happy Very Happy

Ma njega, Tarzana, ćemo pustiti da sam traži ako hoće.

Ima da završi kao kućni rob sa dildoom u bulji u Istočnom Jorkširu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptyČet 4 Apr 2013 - 21:51

Bolje odvedite doticnog u Soho. Ima da fasuje pravo meso, ne dildo Smile)))

Roby ne diraj labudove po parkovima, jebace ti nanu naninu. To to je kao da si napao Her Royal Majesty Wink
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptyČet 4 Apr 2013 - 23:21

Kada se već priča o odlascima na tekme u Newcastle htio bih reći da sam uspio kupiti kartu protiv Sunderlanda.
I ja namjeravam ići busom od Londona do Newcastle-a. Vozi po noći i put traje cca 6,5 sati.
Šteta za tekmu protiv Liverpool-a.
Mislio sam i na nju ići, ali ću se istrošiti za Sunderland.
Bilo bi dobro piti pivu prije i poslije tekme s nekim s ovih prostora.
Inače bio sam prošle godine na Liverpool-u kada smo ih dobili 2:0.
Neka ovaj put bude pola od toga i biti će super.
Uživajte.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptyPet 5 Apr 2013 - 0:08

gde pola,necu da gledam samo jedan gol. Bar 5-0 Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptySub 6 Apr 2013 - 19:49

Razumijem te. Smile
Bio sam na tekmi kada smo razbili Sunderland 5:1. cheers
Iduci tjedan bih prihvatio i pola od toga.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptySub 6 Apr 2013 - 20:11

Toon4life, okači neke slike sa te utakmice ako možeš.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptySre 10 Apr 2013 - 10:34

Svaka cast na odluci i zelji! Plan putovanja vam je odlican, ne sumnjam da ce tu biti dozivljaja za ceo zivot da se pamti! Very Happy Naravno da ocekujemo slike i neki izvestaj! Pozdravite Serbian lassy i sve dobre ljude tamo, Sever i Svrake! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptyPet 3 Maj 2013 - 22:58

Ajde pricajte nesto vise! Kakva je atmosfera pre utakmice? Jel dolaze gostujuci navijaci? Jel se cuju oni na stadionu? Kako navija St. James? Jel puno ljudi odlazi kad rezultat nije kako treba? Cije ime se najvise skandira? Sta ljudi misle o Pardew-u? Kakve su cene u Newcastlu? Jel su puno skuplji od Srbije? Kakvo je vreme? Jel tipicno englesko sa puno kise?

Od Swippera sam otprilike cuo kakav je stadion, sta sve moze da se vidi, kakva im je prodavnica i sve to ostalo...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptySub 4 Maj 2013 - 18:01

Nije baš ova utakmica najbolji reper za priču o stadionu, budući da domaći navijači maltene nisu ni navijali, pošto smo za 10-15 minuta primili dva komada.

Mnogo je sve agresivnije nego što izgleda na TV-u - kada je pao prvi gol, navijači Liverpool-a (koji su bili tačno iznad nas) su počeli da bacaju staklene flaše na naše navijače. Masa je bila užasno besna, što zbog rezultata, što zbog opšte beznadežnosti, tako da, osim sočnih psovki, maltene nije ni bilo nakog jačeg navijanja. Jedino su klinci u ćošku celu utakmicu skakali i pevali "We are shit" i tako to. Stadion se praktično ispraznio već u 65. minutu, ali mi smo, naravno, ostali do kraja.

Cene su katastrofa - ali kad se otputuje već, ne treba ni porediti sa srpskim cenama. Vre,e je još gore - nenormalno je hladno, vetar je uvek jak i hladan, ali lokalci opušteno idu u majicama kratkih rukava na mršavih +5 stepeni. I dalje ne znam da li im zaista nije hladno.

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u EmptySub 4 Maj 2013 - 18:20

Engleska je bruka skupa, deracina teska. Tek je London cepanje po novcaniku. Dobro, bili ste malo, videli.. Planirate li ponovo?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





uzivo na st. James Park-u Empty
PočaljiNaslov: Re: uzivo na st. James Park-u   uzivo na st. James Park-u Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
uzivo na st. James Park-u
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Peticija protiv preimenovanja stadiona St. James Park
» Newcastle United attracting stars to St James' Park
» James Trosi
» Liverpool@St Jame's' Park, 13.45h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: