Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 France United

Ići dole 
+6
Dinko
m.c.t.
Srki
Savic
Pedja
RIOT
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

France United Empty
PočaljiNaslov: France United   France United EmptyČet 31 Jan 2013 - 17:08

Najavljeni timovi za utakmicu protiv Nemačke za 6. februar:

Keepers: Mickael Landreau (Lille), Hugo Lloris (Tottenham), Steve Mandanda (Marseille)

Defenders: Gael Clichy (Manchester City), Patrice Evra (Manchester United), Mathieu Debuchy (Newcastle), Laurent Koscielny (Arsenal), Adil Rami (Valencia), Mamadou Sakho (Paris St Germain), Bacary Sagna (Arsenal), Raphael Varane (Real Madrid)

Midfielders: Yohan Cabaye (Newcastle), Etienne Capoue (Toulouse), Maxime Gonalons (Lyon), Blaise Matuidi (Paris St Germain), Moussa Sissoko (Newcastle), Mathieu Valbuena (Marseille); Romain Alessandrini (Rennes),

Forwards: Karim Benzema (Real Madrid), Olivier Giroud (Arsenal), Bafetimbi Gomis (Lyon), Jeremy Menez (Paris St Germain), Franck Ribery (Bayern Munich)
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptyPet 1 Feb 2013 - 16:05

Mbiwa i Ben Arfa bi isto po kvaliteti trebali bit u repki...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptyPon 18 Mar 2013 - 12:11

Ja ništa ne razumem.

Ujutru je javljeno da je Debuchy povređen, i da će van terena biti najmanje dve nedelje, a Pardew u podne potvrđuje da je on otišao na pripreme reprezentacije???

"We will send him to France (for this week's international duty) for them to assess him but we think he will be on his way back."
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptyPon 18 Mar 2013 - 20:28

Moraju da ga pošalju u Francusku, kako bi njihovi lekari procenili stanje njegove povrede, da vide da li ih Newcastle levati ili ne, kako se ne bi ponovila situacija sa Cisse-om, koji je čini mi se dobio zabranu igranja od jedne utakmice, jer se Fudbalski savez Senegala žalio nemam pojma kome, da Newcastle i Cisse lažiraju povredu, kako ovaj ne bi morao da igra za Senegal.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptyUto 19 Mar 2013 - 8:34

Savic ::
Moraju da ga pošalju u Francusku, kako bi njihovi lekari procenili stanje njegove povrede, da vide da li ih Newcastle levati ili ne, kako se ne bi ponovila situacija sa Cisse-om, koji je čini mi se dobio zabranu igranja od jedne utakmice, jer se Fudbalski savez Senegala žalio nemam pojma kome, da Newcastle i Cisse lažiraju povredu, kako ovaj ne bi morao da igra za Senegal.

Da, kasnije sam se raspitao.

Nisam ispratio da je slanje povređenih igrača lekarima reprezentacije sada obaveza svakog kluba.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptyPet 11 Okt 2013 - 21:34

Cabaye dao gol Australiji Very Happy
edit:
Debuchy isto gol Laughing 
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptySub 12 Okt 2013 - 0:32

I Remy iz blizine pucao u kajsije. Oljustili Australiju. Nista im kao repki ne pomaze: ko se rodi ko kurton umre ko kondom.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptySub 12 Okt 2013 - 0:55

Srki ::
I Remy iz blizine pucao u kajsije. Oljustili Australiju. Nista im kao repki ne pomaze: ko se rodi ko kurton umre ko kondom.
France United Newcastle-United-v-Braga-Pre-Season-Friendly-2149809
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptySub 12 Okt 2013 - 2:14

Odlicna poslovica Srki!
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptySub 12 Okt 2013 - 2:24

To mu je i Remi rekao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptySub 16 Nov 2013 - 12:25

Ukrajina - Francuska 2 - 0

Sissoko, Debuchy i Remy igrali...
teško ce ukrajina ispustit ovo...
jbg Francuska Shocked 
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptySub 16 Nov 2013 - 13:01

Alan Smith17 ::
Ukrajina - Francuska 2 - 0

Sissoko, Debuchy i Remy igrali...
teško ce ukrajina ispustit ovo...
jbg Francuska Shocked 
raspaline teske, i oni i englezi. Iz godine u godinu sve gori
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptySub 16 Nov 2013 - 14:36

Za mene je ovo veliko iznenadjenje.Francuska je u zadnje vreme pocela da dize formu,da pobedjuje ubedljivo,tako da su me neprijatno iznenadili.Mislim da su peceni...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptySub 16 Nov 2013 - 15:25

Ako se Francuska ne kvalifikuje za Svetsko prvenstvo, to vrlo lako može da se odrazi i na igru "naših" Francuza u Newcastle-u. Motivacija!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptySub 16 Nov 2013 - 18:10

Pedja ::
Za mene je ovo veliko iznenadjenje.Francuska je u zadnje vreme pocela da dize formu,da pobedjuje ubedljivo,tako da su me neprijatno iznenadili.Mislim da su peceni...
Digli su formu. ali i Ukraini odlicno ide. Imaju 8 utakmica bez primljenog gola i 12 bez poraza. Impresivno
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptySub 16 Nov 2013 - 19:09

Ni ovako nisam primetio da su nesto silno motivisani (pricam o Francuzima u NUFC-u) tako da ispadanje Francuske moze da im bude samo olaksanje, ne moraju da se foliraju da im je stalo.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptyNed 17 Nov 2013 - 1:05

Francuzi su tolika legija stranaca da bi imali vise motivacije kad bi promenili ime u Africa United. Zalosno je gledati tako velika imena koja su u tom dresu samo zato sto moraju. Verovatno ce Platini dozvoliti u revansu da igraju i rukama kao sto je Anri protiv Irske. A Englezi su odavno otpisali svoje igrace iz premier lige. Voleo bih da se vrati pravilo sa maksimalno 2-3 strana igraca u klubu i pravilo protiv promene drzavljanstva zbog sporta.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptyNed 17 Nov 2013 - 1:20

m.c.t. ::
Francuzi su tolika legija stranaca da bi imali vise motivacije kad bi promenili ime u Africa United. Zalosno je gledati tako velika imena koja su u tom dresu samo zato sto moraju. Verovatno ce Platini dozvoliti u revansu da igraju i rukama kao sto je Anri protiv Irske. A Englezi su odavno otpisali svoje igrace iz premier lige. Voleo bih da se vrati pravilo sa maksimalno 2-3 strana igraca u klubu i pravilo protiv promene drzavljanstva zbog sporta.
ko bi placao silne milijarde da gleda limitirane i loše engleze, liga bi bila na razini championshipa da samo igraju englezi....
stranci dolaze u Premier League ali radi njih je to najbolja liga na svijetu i radi njih cijeli svijet gleda ligu što donosi milijarde, evo zadnji ugovor potpisan samo Newcastleu povecava prihode za DODATNIH cca 25milijuna funti na godinu od tv prava
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptyNed 17 Nov 2013 - 1:53

Da, bas je to ono sto ne zelim da gledam u fudbalu. Sve je u milijardama, milionima... ne takmice se vise igraci nego milijarderi... Ne svidja mi se ni kako Newcastle kupuje igrace tipa "daj mi 10 kila francuza, nekog afrikanca i ubaci jos neke priloge". Koji ce nam vise akademija za mlade igrace? Sve bi bilo mnogo uzbudljivije da ti (klub) moras da proizvedes od nule svog igraca i da ga pratis kroz mladje kategorije i onda da taj klinac zna da ce dobiti sansu i u prvom timu. Onda bi klub vise ulagao da proizvede igrace koji ce da valjaju. A ne da pare odlaze skautima i sumnjivim menadzerima. Mislim da nekad kupujemo igrace na silu, samo zato sto navijaci traze pojacanja i BUY BUY BUY kao u shopping naletu... I onda dobijemo placenike kojima je Newcastle usputna stanica, danas ljube grb a sutra odbijaju da igraju jer nisu presli u Arsenal. Razumem ja igrace, i ja bih da sam na njihovom mestu isto tako. Razumem i klubove, svi igraju prema pravilima koja su postavljena. Ali ne volim bas ovaj danasnji (robotizovano - placenicki) fudbal.

edit.. hahahaa Alane, imamo isti broj poruka Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptyNed 17 Nov 2013 - 9:59

m.c.t. ::
Francuzi su tolika legija stranaca da bi imali vise motivacije kad bi promenili ime u Africa United. Zalosno je gledati tako velika imena koja su u tom dresu samo zato sto moraju. Verovatno ce Platini dozvoliti u revansu da igraju i rukama kao sto je Anri protiv Irske. A Englezi su odavno otpisali svoje igrace iz premier lige. Voleo bih da se vrati pravilo sa maksimalno 2-3 strana igraca u klubu i pravilo protiv promene drzavljanstva zbog sporta.
slažem se. 3 stranca i da te vidim. Jebeš ovo ostalo. To bi ih i natjeralo da ulažu u juniore. A sto se tice ovih drzavljanstava pun mi je kurac stranaca koji igraju za reprezentacije. Evo gledam i BiH reprezentacija pa ne znam ima li 5 igraca da zna bosanski kako treba. Sve zapinje i lomi jezik. 2 igraca da su igrali domacu ligu : Džeko i treći golman-Avdukić iz Borca.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptyNed 17 Nov 2013 - 12:29

"Evo gledam i BiH reprezentacija pa ne znam ima li 5 igraca da zna bosanski kako treba. Sve zapinje i lomi jezik"

Postoje objektivni razlozi zasto je vecina te djece odrasla negdje drugo.

A cinjenica je da su imali ogromnu prednost u smislu fudbalskog razvoja nad ovima koji su igrali po nasim fudbalskim pravilima tipa: Domacin pobjedjuje osim ako proda utakmicu.

U vremenima kad je vecina igraca zivilo oko stadiona i kada su igrali lokalci moglo se desiti da i najjadniji klub stvori generaciju sjajnih igraca i da osvoji sve, medjutim da se to sve poklopi trebaju proci godine. I ako djeca nemaju talenta opet se nista. Tada je Velez mogao da rastura u konkurenciji sa Partizanom i ostalim tada velikim klubovima ali samo par godina, jer nece svaka generacija biti odlicna. Mi svi volimo gledati vrhunski fudbal, a to moze samo ako se vrhunski igraci sakupe u nekoliko klubova. A to opet zahtijeva puno para. I zato je danas toliko tih miliona i milijardi u fudbalu, jer mi to trazimo.

Da li neko gleda utakmice domacih liga???

Da Real i Barcelona ispadnu u trecu ligu ko bi to gledao osim onih njihovih najvjernijih igraca. Ja bi tada gledao derby Man City i Monako jer bi tu bili najbolji igraci i treneri i najbolji fudbal i ja zelim u svojoj neradnoj suboti da se odmorim gledajuci najbolji fudbal. A to samo ti milioni placaju. Svima kao smetaju milioni u fudbalu ali uporedite utamice sa svjetskih prvenstava (znaci u tom periodu vrhunski igraci i ekipe) od prije 20 godina i danas i vidjecete da bi ih vecina danasnjih ekipa rasturilo. Fudbal je uznapredovao uz pomoc para, naravno uz te pare su dosli i nezeljeni efekti ali ako bih morao gledati dvije prosjecne ekipe sa po jednim sjajnim igracem ili dvije ekipe sa vecinom sjajnim igracima znam sta bih gledao.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptyNed 17 Nov 2013 - 13:12

dinko nije uopste problem pare. Ja samo hocu da kazem kako bi neki klubovi imali mnogo vise para da ne posluju ovako kako posluju. Dugorocna strategija nije potrosit 50 miliona na pojacanja. Sada da jednom klubu daš tih 50 miliona u BH premier ligi. Taj klub za 10 godina bi opet bio onaj stari. Treba te pare uloziti u rad sa djecom. Kvalitetan trening i skauting. U treniranje i promovisanje svojih igraca i .....(opet se vracam na novac) na kraju te momke dobro unovciti. Tako stvarati sebi novac i omogucavati poslovanje u buducnosti. Nikako nisam za samo bacanje para kao što to rade PSG, Monaci, City i ruski klubovi. Pitam se kada ce samo englezi to shvatiti. Jednim malim ulaganjem mogu poboljšati svoju ligu i reperzentaciju i da im se to višestruko novcano vrati.

Sto se tice BH reprezentacije, tuzno je sto kroz 5 godina necemo imati vise igrace iz francuske i njemacke. Tih ratnih generacija vise nece biti. Sve je na veoma niskim granama. Nema fabrike mladih igraca. Ove i možda još jedne se kvalifikuju i to je to. Jedini primjer za mene je Dinamo. Ko god sta pricao jedini koji rade posao na balkanu. Nesto kao mali Porto. Kupuju strance ili domace i od njih prave igrace i zaradjuju na njima, dobro zaradjuju. Preko 50 % reprezentacije je izašlo iz Dinama (prebrojao sam 14 igraca od 25 koji su trenutno u reprezentaciji su nekada bili u Dinamu). Veliki novci se ulažu ali i dobijaju. Da ih nema, katastrofalna reprezentacija bi bila.

Opšti problem novca su posrednici i to je u svakom segmentu društva. Menadžeri i pizde materine. Ne možemo se boriti protiv toga. Treba znati iskoristiti takvo tržište. Naši klubovi to rade katastrofalno.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptyNed 17 Nov 2013 - 13:58

može engleski klub stavit u igru svoje domaće produkte i 2-3 stranca, al onda ce ispast iz lige i izgubit 60-70m prihoda...
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptyNed 17 Nov 2013 - 14:36

Bundesliga je dobar primer kako može da se igra lep i atraktivan fudbal bez mnogo bahaćenja.
Ovo što ste rekli za omladinske škole,to se već par godina uspešno primenjuje u Nemačkoj.
I zato danas ima mnogo mladih i talentovanih Nemaca.
I da,izuzetak u ovoj priči je Bajern koji ima beskonačno veliki budžet...
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United EmptyNed 17 Nov 2013 - 15:30

Becej City ::
Bundesliga je dobar primer kako može da se igra lep i atraktivan fudbal bez mnogo bahaćenja.
Ovo što ste rekli za omladinske škole,to se već par godina uspešno primenjuje u Nemačkoj.
I zato danas ima mnogo mladih i talentovanih Nemaca.
I da,izuzetak u ovoj priči je Bajern koji ima beskonačno veliki budžet...
njemci su sproveli svoj program, koji su zapoceli jos tamo dvije hiljade i neke godine kada su shvatili da ne mogu da se oslanjaju na pojedince poput Balaka. Bila je emisija o tome. Na podrucju cijele njemacke su radili na napretku i promovisanju mladih igraca. I danas 10 godina poslije imaju šta da pokažu. Veliki plan su imali i dosta novca. Na kraju su uspjeli. Sada beru plodove rada.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





France United Empty
PočaljiNaslov: Re: France United   France United Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
France United
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Manchester United-Newcastle United highlights download
» Prijateljska - Carlisle United 0 Newcastle United 3
» West Ham United - Newcastle United
» Leeds United - Newcastle United 0:2
» Newcastle United - Manchester United

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: International scene-
Skoči na: