Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Internacionalci

Ići dole 
+6
Srki
Becej City
Admin-Roby
Thug
Savic
RIOT
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptyNed 13 Okt 2013 - 15:22

Možda ga sad krene,pa pocne da rešeta mreže i za Njuku.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptyNed 13 Okt 2013 - 17:27

Valjda ce,jer znamo da moze.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptyNed 7 Sep 2014 - 15:09

Iako je klub tvrdio da je Tiote povređen, ovaj zdrav i prav odigrao juče utakmicu za reprezentaciju.

Probali da ga uvaljaju, nisu uspeli, mazali fanove da je povređen. Tiote će 100% biti u startnoj postavi sledećeg vikenda.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptyNed 7 Sep 2014 - 15:18

Internacionalci - Page 2 639
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptyNed 7 Sep 2014 - 15:31

Debeli i ekipa mu su zajebali Dela Trotera iz cuvenih Mucki. A serija se lepo, i za nas prilicno precizno, zove ONLY FOOLS AND HORSES. Ovaj naslov treba dici na milijarditi stepen pa dobiti upravljacku gamu ovog naseg tuznog kluba.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptyNed 7 Sep 2014 - 21:34

Sisoko, Kabela, Kabaj, Remi... Evo ih na JNA. Da mogu da gledam ove nase i, sto mi je jos grdje, Francuze mozda bih i bio tamo. Kad su za Wales igrali C. Bellany i Garry isao sam na Marakanu.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptyNed 7 Sep 2014 - 22:22

haha tek sam sada video..... jebem mu kako pre nisam primeti da cemo igrati sa francuzima nekako bi i otisao na utakmicu.poceo sam da pratim od kolarovog gola haha
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptyNed 7 Sep 2014 - 22:57

Sta tj koga da gledas? Mrcan fudbal, plasticni igraci, vestacki. Cudno je da Cabella jednako nema pojma ni u repki, kao i u klubu :-)
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptyPon 8 Sep 2014 - 11:35

Baš kao i Sissoko. Drvenda od 190cm ne može da probije po boku. Ne zna da uputi centaršut sa boka. Pas duži od 15 metara je za njega pojam.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptyPon 8 Sep 2014 - 12:18

Stvarno bih nekada ranije svasta dao za ovakvu priliku - da gledam pola Njukasla u Bg-u. Ali ovi me stvarno ne motivisu na tako nesto.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptyPon 8 Sep 2014 - 13:38

Srki ::
Stvarno bih nekada ranije svasta dao za ovakvu priliku - da gledam pola Njukasla u Bg-u. Ali ovi me stvarno ne motivisu na tako nesto.

Upravo tako.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptyPon 8 Sep 2014 - 13:49

Francuska repka se pretvorila u raspali Newcastle United! Sve nasi igraci.Kabaj mi se nesto promenio.Frizura mu se raspala,ili je resio da promeni fazon.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptyPon 8 Sep 2014 - 18:20

Odgledao prvih 5 i poslednjih 10 minuta,toliko.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptyUto 27 Jan 2015 - 22:47

Ispade Senegal, eto nam Papisa....
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptySre 28 Jan 2015 - 2:13

Vraća nam se glavni strelac.Igrao je vrlo malo,pa se nadam da dolazi svež.Drago mi je što će nam uskoro biti na raspolaganju.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptyPet 4 Sep 2015 - 12:33

Internacionalci - Page 2 001
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptySre 1 Jun 2016 - 23:20

Andros Townsend ipak nije uspeo da se ugura u reprezentaciju Engleske za Evropsko prvenstvo. To može biti i dobro jer će biti manje tražen od drugih klubova ili ponude za njege neće biti tako velike. A opet i nije dobro jer žao ti čoveka, trudio se možda i najviše kod nas. Takodje možda će i sam želeti da ode iz Newcastla (kao i ostali potencijalni reprezentativci) jer javnost se odmah digne na noge kad vide da je u nacionalni tim pozvan igrač iz druge lige.

Za razliku od njega Georginio Wijnaldum igra za reprezentaciju i čak daje golove u gostima, pobedili su večeras Poljsku 1:2, on je dao drugi gol.

Edit:
Paul Dummett je takođe ispao sa spiska reprezentacije Velsa.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptyPon 5 Sep 2016 - 8:26

Sinoć Ritchie i Hanley igrali za Škotsku protiv Malte u gostima. Dobili 5:1, Ritchie dvije asistencije.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptySub 12 Nov 2016 - 23:01

Mitros on fireeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee



Sheepshaggers 1 - 1 SRBIJA!!!!!! cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptySub 12 Nov 2016 - 23:26

Dade ga Mitro. Bas danas komentarisem sa drugarima kako imam neki osecaj da ce ga Rafa liferovati. I njega i Shelveya. Tako mi je neki feeling.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptyNed 13 Nov 2016 - 9:15

Ako klub dobije pravu ponudu za Mitra, verujem da će ga Rafa prodati bez pardona

Njegov agent Nenad Jestrović je rekao da Mitar ostaje u klubu do leta, a posle će videti šta i kako.

Napoli ga sada nije tražio. Jeste pre godinu i po, ali sada nije.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptyNed 13 Nov 2016 - 12:13

Mozda gresim ali deluje mi da to 'lozenje' na klub, alaukanje ne pali kod Beniteza. On realno vise nenigra nego sto igra, Gayle je neko koga je Rafa intenzivno jurio celo leto i ovaj mu je to vratio sa 11 komada. Mislim da je to ono sto Rafa hoce, a price o voljenju kluba prolaze ako ima ovoga sto Gayle radi.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptyNed 13 Nov 2016 - 14:44

Pa eto, u zadnje vrijeme ima. Golovi i asistencije u kontinuitetu. Mada iskreno nije Mitar kompletan napadački fudbaler i teško da će
ikada biti. Za šesnesterac je idealan ali za kontre, udarce izvan šesnaesterca i ostalo teško. Mislim da on i Gayle nisu format za
premier ligu ali jebiga, ako je jedan Šola mogao tolike godine igrati kod nas mogli bi i oni, za njega su ipak obojica klasa. A da li Mitar
folira to stvarno ne znam, ali ako folira onda dobro folira ljubav prema našem klubu. Evidentno je da ga navijači gotive tako kako nisu
odavno gotivili nekoga i bilo bi bezveze prodati ga. Drag mi je zbog te borbenosti u kojoj ponekada i pretjera a opet nekada zna stvarno
ispasti glup. I da rezimiram ovaj beskonačno besmisleni post, da se mene pita ja ne bih prodavao
Mitrovića nego bih ga ostavio u klubu do trenutka dok pokazuje želju kakvu sada pokazuje. Jer šta, uzećemo pare za njega i kupiti opet
nekog beskičmenjaka koji će odrađivati posao za platu bez pokazivanja neke posebne privrženosti klubu čekajući ponudu nekoga bogatijeg.
Jok, ja bih radije i dalje slušao "Mitro is on the fire".
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptyNed 13 Nov 2016 - 16:56

Ne verujem da ce Mitar hteti da ode, niti da ce ga Rafa prodati. Pre bi voleo da vidim ledja Ayoze Perezu nego Mitru.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 EmptyNed 13 Nov 2016 - 17:40

Ja samo kazem kakav osecaj imam. Neutemeljeno na bilo kakvoj informaciji jer je i nemam. Samo feeling.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Internacionalci - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Internacionalci   Internacionalci - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Internacionalci
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: International scene-
Skoči na: