Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 sto s' menj'o:)

Ići dole 
+3
m.c.t.
Admin-Roby
Srki
7 posters
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

sto s' menj'o:) Empty
PočaljiNaslov: sto s' menj'o:)   sto s' menj'o:) EmptySub 13 Okt 2007 - 13:01

Jebes me ako ja sad ovde mogu da se snadjem... Nista mi sad nije jasno. Sto si menjao????
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

sto s' menj'o:) Empty
PočaljiNaslov: Re: sto s' menj'o:)   sto s' menj'o:) EmptySub 13 Okt 2007 - 14:24

ma jednostavno je...pise ti sve Wink sad je mnogo bolje,nemoramo sve da pisemo samo u jednoj sekciji,sad imas Igrace,Match Discussion, i tako to....nije sve pomesano kao pre... pre je bilo npr: Savic otvori temu o Manchester City-u - Newcastlu,pa posle ja otvorim o Shay Givenu... to je glupo,sve je bilo pomesano....pa sam odlucio nek Shay Given bude u Igracima,a Manchester City-Newcastle u Match Discussion...razumes ?Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

sto s' menj'o:) Empty
PočaljiNaslov: Re: sto s' menj'o:)   sto s' menj'o:) EmptySub 13 Okt 2007 - 16:07

MA kontam nego sam se taman bio navikao. A i iznenadio sam se kad sam danas posetio forum, vidim cudno mi. A sta bi sa dosadasnjim prepiskama!?
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

sto s' menj'o:) Empty
PočaljiNaslov: Re: sto s' menj'o:)   sto s' menj'o:) EmptyČet 18 Okt 2007 - 9:39

Uh da dosle su izmene... bilo bi dobro da se nekako vrate stare poruke ako je moguce... Kad dodje neko nov mislice da mi nista ne pisemo pirat
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

sto s' menj'o:) Empty
PočaljiNaslov: Citat   sto s' menj'o:) EmptyČet 23 Okt 2008 - 8:32

Kada citirate nekog ne mogu da pročitam. Sve je sivo. Shocked

Preporučujem da promenite boju slova citiranog teksta. Idea
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

sto s' menj'o:) Empty
PočaljiNaslov: Re: sto s' menj'o:)   sto s' menj'o:) EmptySre 18 Mar 2009 - 13:06

Kakav je ovo forum???
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

sto s' menj'o:) Empty
PočaljiNaslov: Re: sto s' menj'o:)   sto s' menj'o:) EmptySre 18 Mar 2009 - 19:39

kako mislis kakav?
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

sto s' menj'o:) Empty
PočaljiNaslov: Re: sto s' menj'o:)   sto s' menj'o:) EmptySre 18 Mar 2009 - 21:13

Sad je uredu, ali sinoč i jutros je sve bilo spojenu u jedno, sve je bilo pomješano...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

sto s' menj'o:) Empty
PočaljiNaslov: Re: sto s' menj'o:)   sto s' menj'o:) EmptySre 18 Mar 2009 - 21:23

znam,desava se...nisam ja kriv,to je do "njih" problem Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

sto s' menj'o:) Empty
PočaljiNaslov: Re: sto s' menj'o:)   sto s' menj'o:) EmptyČet 19 Mar 2009 - 10:07

Uuuuuuprava napolje! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Southern Comfort

Southern Comfort


Broj poruka : 54
Localisation : Beograd Metropola
Datum upisa : 29.06.2008

sto s' menj'o:) Empty
PočaljiNaslov: Re: sto s' menj'o:)   sto s' menj'o:) EmptyNed 9 Avg 2009 - 10:28

Navratio sam opet do foruma posle nekog vremena Cool i ono što prvo primećujem je da i dalje postoji milion nepotrebnih podkategorija. Mene to na forumima (zbog gubljenja vremena) generalno zrači više nego reklame, ogromni avatari i potpisi, trolovanja itd.

Moje je mišljenje da je ovaj forum zreo za temeljno pregrupisavanje/spajanje tema. U principu sve to može mnogo prostije da se organizuje. Tako je i ljudima lakše da prate šta se piše, ne postavljaju se duple teme, ne vode duple ili triple diskusije.

Eto, vratio se čovek i odmah krenuo da sere... He he Pozdrav agilnim administratorima.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

sto s' menj'o:) Empty
PočaljiNaslov: Re: sto s' menj'o:)   sto s' menj'o:) EmptyPon 10 Avg 2009 - 13:43

ma jednostavno treba neko da bude zadužen za to otvaranje tema, i da malo pazimo gdje šta pišemo. Jbm ga kad god neki irgac ode mi otvorimo po tri teme. Ne morate odma navaljivat da budete prvi koji ce otvori temu. I ako je tema Xisco, ne moramo pisat o upravi na toj temi. Ovo se odnosi na sve nas, cak i ja to radim.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





sto s' menj'o:) Empty
PočaljiNaslov: Re: sto s' menj'o:)   sto s' menj'o:) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
sto s' menj'o:)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Kako da poboljšamo naš forum? :: Vaše mišljenje o forumu?-
Skoči na: