Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Connor Wickham

Ići dole 
+11
Philips
moody
Dinko
NUFC CRO
spira
Srki
Thug
NUFC_LO
Admin-Roby
Alan Smith17
RIOT
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Connor Wickham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Connor Wickham   Connor Wickham - Page 3 EmptyPon 4 Avg 2014 - 20:48

doveli smo vec jednog jadnog scuma. jos nam fali on....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Connor Wickham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Connor Wickham   Connor Wickham - Page 3 EmptyPon 4 Avg 2014 - 20:58

Daj, manite se tih izraza scum. Isti ti scums su prikupili 7.200 funti, kada su dva naša navijača poginula u avionskoj nesreći.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Connor Wickham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Connor Wickham   Connor Wickham - Page 3 EmptyPon 4 Avg 2014 - 20:59

onaj jos i kaze za sebe da je nas navijac od malih nogu, pa ce imati kredit par utakmica, a ovaj? Sta ce nam? Nije kvalitet. Propali talenat, imali smo toga dosta...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Connor Wickham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Connor Wickham   Connor Wickham - Page 3 EmptyPon 4 Avg 2014 - 21:01

Wickham je tek na kraju prošle sezone dobio pravu šansu u Sunderlandu, i igrao je odlično. Po meni, itekako vredi šest miliona funti.

Od same pomisli da ćemo u napadu imati pravu konkurenciju, a ne rotaciju Cisse-Shola mi kreću bale na usta.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Connor Wickham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Connor Wickham   Connor Wickham - Page 3 EmptyPon 4 Avg 2014 - 21:01

Savic ::
Daj, manite se tih izraza scum. Isti ti scums su prikupili 7.200 funti, kada su dva naša navijača poginula u avionskoj nesreći.
Ok, svaka cast, ali to ne znaci da ja treba sad da ih volim.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Connor Wickham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Connor Wickham   Connor Wickham - Page 3 EmptyPon 4 Avg 2014 - 21:03

Nisam rekao da treba da ih volimo, rekao sam samo da ne upotrebljavamo pogrdne izraze scum, bastard...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Mitro's on fire

Mitro's on fire


Broj poruka : 402
Godina : 26
Localisation : Barajevo
Datum upisa : 05.05.2013

Connor Wickham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Connor Wickham   Connor Wickham - Page 3 EmptyPon 4 Avg 2014 - 21:24

Savic je apsolutno u pravu.. Mislim da je tek sada poceo da igra, dao je kljucne golove za Sunderland pred kraj sezone koji su im osigurali opstanak.. Colback nije jadan, decko je malo zatrokirao protiv Schalkea ali je prethodne utakmice odigrao dobro, bolje nego Tiote dobrim delom prosle sezone.. Nek se trudi kao Perez, Daje golove kao Riviere i bice dobar Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Connor Wickham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Connor Wickham   Connor Wickham - Page 3 EmptyUto 5 Avg 2014 - 13:14

Pa i ja sam protiv vređanja S'landa,barem da se izbegavaju neke teške reči...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Connor Wickham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Connor Wickham   Connor Wickham - Page 3 EmptyUto 5 Avg 2014 - 15:40

Tesko ce se ta terminologija istrebiti. A i navijaci, pogotovo kad protiv odredjene ekipe rezultat bude los, poznati po toleranciji.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Connor Wickham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Connor Wickham   Connor Wickham - Page 3 EmptyUto 5 Avg 2014 - 16:00

Gledao sam ovog Wickhama prosle godine nekoliko puta.Pri kraju sezone je postigao kljucne golove za opstanak i ostavio dobar utisak.Prilicno smo popunjeni sa igracima,pa se ne treba zaletati. Pardi izjavljuje da zeli proverenog napadaca i pouzdanog golgetera.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Connor Wickham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Connor Wickham   Connor Wickham - Page 3 EmptyČet 7 Avg 2014 - 21:57

ma koji wickham ljudi,pa taj je krenuo da igra fudbal u poslednjim utakmicama u sezoni. Propali talenat,taj je za stoke ili wba.....Lacazete-a bi voleo da dovedemo,to je pravi napadac,podseca na sturridge-a.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Sponsored content





Connor Wickham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Connor Wickham   Connor Wickham - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Connor Wickham
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: