Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Jose Enrique

Ići dole 
+12
Philips
NewBoy
Serbian lassy
moody
Savic
Admin-Roby
Dinko
Thug
spira
Srki
Alan Smith17
RIOT
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptySre 3 Avg 2011 - 17:04

Gledao sam BBC i Skysports ali nisam nasao vest da je Enrique off.

Ma da se jebe debela gmazina odvratna GLUPA! Boli me rcq, neka ispadne sada lepo, ko mu jebe mater!

I dalje ne mogu da nadjem vesti oko Josea. Neki link?
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptySre 3 Avg 2011 - 18:33

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptySre 3 Avg 2011 - 18:35

Hvala! Iskopao sam i ja u medjuvremenu, preko nufcblog-a...

Sta vise da se kaze, ocekivano. Nek se jebe i debeli i njukasl zajedno sa njim.

Edit:

Lisam BBC i Sky i i daje nema nista o Joseu i Liverpoolu. Sto ne anci da nije vec tamo vec me cudi uspavanost doticnih medija.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptyČet 4 Avg 2011 - 14:41

Ni danas nema vesti da je Enrique presao u Liverpool. Ni BBC, ni nufc.com, sky nesto ne mogud a otvorim...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptyČet 4 Avg 2011 - 15:37

Nije Enrique još uvek prešao u Liverpool, jer oni čekaju 31. avgust da potpišu sa njim.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptyČet 4 Avg 2011 - 16:07

A mi (uprava) ce da se iznenadi jer nije spremila zamenu. Vidjeno.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptyČet 11 Avg 2011 - 14:12

Jose Enrique je u Liverpool-u, gde obavlja medicinske testove, kako bi finalizirao prelazak u Liverpool FC. Iako zvanično, visina transfera nije objavljena, ona se kreće oko 6 miliona funti. Ovu vest objavili su zvanični site-ovi i Newcastle United-a i Liverpool-a.


Poslednji izmenio Savic dana Čet 11 Avg 2011 - 15:09, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptyČet 11 Avg 2011 - 14:25

Bolje i da igra neko iz omladinskog pogona (ali da ima zelju), nego neko ko nije srecan i zeli da ide.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptyČet 11 Avg 2011 - 16:39

mislim da ce mali fergi poceti...nadam se da ce sa bartonom sve dobro da se zavrsi! Sad
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptyČet 11 Avg 2011 - 17:42

Jose Enrique - Page 6 120815543
Jose Enrique na medicinskim pregledima

@thug, Ferguson je povređen.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptyČet 11 Avg 2011 - 17:47

Pu,bre!Kad ga vidim u ovom dresu...buuuuuuuuuu buuuuuuuuuuuu.Mrš!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptyČet 11 Avg 2011 - 19:18

clown dok vode klub ovi ljudi samo da ostanemo u ligi...na to je newcastle spao...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptyPet 12 Avg 2011 - 13:49

Majmuncina! Oduvek je hteo da ode u Liverpool! Najsrecniji dan u zivotu..... to su njegove izjave! Majku ti jebem
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptyPet 12 Avg 2011 - 19:27

Neka mu je sa srećom,

dabogda i njima davao onakve bizarne autogolove kao i nama (također protiv liverpula)....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptySub 13 Avg 2011 - 9:39

Hej šta vam je svima sada dečko kriv, ovim potezom je pokazao da je pametan, sa jedne strane imate Njukasl_ tim koji ne želi da ulaže, prodaje najbolje igrače a te pare odlazi u džep pretsednika koji neće da da ni 5 milki za nekog igrača. A sa druge livepul- tim koj je spreman dati i 50 milki samo da dovede nekog ozbiljnog, da bi što dalje dogurali.
Zaključak: Samo potpun de*il bi ostau u Njukaselu.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptySub 13 Avg 2011 - 11:27

nije to problem, vece je problem kako svi kenjaju!!! on je rekao da ne ide nigde osim u barselonu...kao vole klub i prvom prilikom zapale! sto niko nije stoke napustio? svi ostaju, evo igraju i ligu evrope...samo kod nas svi odlaaze...doduse najveci udeo u tome ima debela krmaca! i ne znam kako nikom ne pukne i ne rekne svinju?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptySub 27 Avg 2011 - 22:09

Pa ocigledno da se njim aNjuka kao takav dopadne, ali kada malo osete sta znaci biti zaposlen u tom klubu onda im se ne dopadne. Stoke je, na zalost, organizovaniji i stabilniji od nas. Zato se i ne pali tako rado. A i imaju polovnjake koje malo ko i hoce da kupi.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptyPet 30 Mar 2012 - 10:07

Jose Enrique Twitter quote, July 25th 2011:

"The club is allowing all the major players of the team to go. Seriously, do you think it is the fault of the players? This club will never again fight to be among the top 6 again with this policy.'

Premier League table, March 26th 2012:

1 Manchester United 73
2 Manchester City 70
3 Arsenal 58
4 Spurs 55
5 Chelsea 50
6 Newcastle 50
7 Liverpool 42

Very Happy Very Happy Very Happy



Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptyPet 30 Mar 2012 - 12:45

ovo ne treba ni komentarisati...da bog da ispao iz lige zajedno sa "King" Kenny-jem i Carroll-om...
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptyPet 30 Mar 2012 - 23:44

Ali je u pravu to sto kaze kako klub prodaje sve glavne igrace. A medju prvih 6 smo zato jer mislim da je ovo najlosija sezona u premijer ligi. Manchester Utd je ocajan, ispali su iz LS od Bazela, pa onda iz Lige Evrope od Atletiko Bilbaoa, Manchester City jeste puno ulozio u klub ali su i oni izduvali u evropi i ne mogu se nazvati silom posle jedne-dve dobre sezone, Arsenal je poceo sezonu ocajno, Chelsea takodje, Liverpool je i poceo i nastavio lose, Totenhem ima svoje trenutke ali nisu "top" klub. Ne umanjujem nasu vrednost, imali smo neke vrhunske utakmice, ali ako drugi nastave da skupoceno ulazu u svoje timove a mi da prodajemo ono sto "valja" ..jednog dana zavrsicemo kao Beveren. Oni su bili sastavili ceo tim od jeftinih igraca iz afrike, i jednu sezonu su odlicno prosli u Belgijskoj prvoj ligi, onda su rasprodali sve te igrace po velikim evropskim klubovima a doveli neke druge jeftine afrikance pa su ispali u drugu ligu pa u trecu. Nisam ogorcen na Enriquea ili Carolla, i ja mom gazdi na poslu govorim da dajem sve od sebe ali ako sutra neka druga firma dodje i ponudi mi vecu platu i bolje uslove a moj gazda ni ne zeli da se potrudi da ja ostanem... ja bih otisao.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptySub 31 Mar 2012 - 11:30

Mis smo tu gde jesmo zato sto smo to zasluzili. Sto se mene tice samo neka Man City i Chlesea ulazu skupoceno u Balotelija, Viljasa Boasa i ostale majmune. Daleko ce dogurati. Debeli je sa 100X manjom kintom i sa trenerom anonimusom uspeo da se upetlja u vrh. Slazem se da smo daleko od Man Utda, Arsenala... ali od Tottenhama i ostale kalakurcije smo cesto zavrsavali bolje. Ovaj klub je proziveo zestoku jebadu u poslednjih 10ak godina. Koliko god zvucalo jadno ipak je ovo sada neka stabilnost. Sa gazdom koji radi sta i kako radi ali znas sta mozes da ocekujes. Imas neku konstantu. A i ruku na srce otisli su Enrique, Nolan, Barton, Carroll... Ali daleko od toga da smo nazadovali. Stavise. Kao da smo se i pojacali. Ja se ne zalim. Svaki klub ima svoju politiku, ko im je kriv sto su glupo ulagali/dovodili.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptySre 19 Dec 2012 - 0:07

Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptySre 7 Sep 2016 - 18:29

Bas san se maloprije sjetio Josea Enriquea, malo guglam vidin da nema klub iako je već mjesecima free agent. Razz
A niko ni ne pokazuje interes za njega, dobru je lovu uzeo u Liverpoolu, ležao i primao 72k svaki tjedan...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptySre 7 Sep 2016 - 18:43

Nikad nije bio neka klasa i pamet a jos se natovio bio kao vepar. Pitanje sta taj vise i moze da odigra i na kom nivou. Prdnuo u cabar sto se fudbala tice.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 EmptyČet 8 Sep 2016 - 7:44

Potpisao za Real Saeagosa, sad procitao na nufc.com
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jose Enrique - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jose Enrique   Jose Enrique - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jose Enrique
Nazad na vrh 
Strana 6 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Jose Enrique
» Jose Enrique u Sunderlandu?
» Pocinje cistka tj total sale
» Jose Enrique bi zeleo da zavrsi karijeru u NUFC-u

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: