Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 January transfer window...

Ići dole 
+11
NUFC_LO
NewBoy
Serbian lassy
spira
Savic
Alan Smith17
Thug
moody
Srki
Admin-Roby
RIOT
15 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: January transfer window...   January transfer window... EmptyPon 13 Dec 2010 - 15:44

Zaintersesovani smo za sledeće igrače:

Freddie Ljungberg................33 godine, protekle dve proveo u američkom MLS-u.
Carlos Vela..........................pozajmica?
Valeri Bojinov.......................odličan napadač, zalečio povrede, nema mesta u svom timu
Derdyik Boyata......................belgijski reprezentativac, štoper, samo 19 godina, jedan od najperspektivnijih u ligi. Pozajmica, naravno
Shaun Wright-Phillips..............nema mesta u svom klubu, problem može biti plata
Ashley Williams.......................štoper Swansea-ja, mlad i jak kao konj
Mamadhou Sakho...................štoper PSG, jedan od najperspektivnijih štopera Evrope, levonog, retko, ali može da pokrije levog beka
Giovanni dos Santos..............."Meksička perla", pre tri godine najblistaviji klinac Evrope, sad već ispušena lula
Darron Gibson......................nema mesta za njega u Man U, možda prođe kao Simpson, Irac, zajeban inače
Robbie Keane.......................pozajmica, možda i stalni ugovor, nekad jedan od najboljih špiceva u Engleskoj, mislim da može opet da bude onako dobar
Jo......................................pozajmica?
Tuncay Sanli........................spretni Turčin, bio bi odlično pojačanje
Adam Johnson......................navijač Njukasla, nedavno debitivao za englesku reprezentaciju


Igrači koji bi mogli da odu:


Joey Barton........................priča se da planiraju da ga otpuste zbog previsoke plate. Glupost.
James Perch.......................zato što je sranje
Xisco.................................ako se neko seti da ovaj mali još igra fudbal
Leon Best...........................nije dobio pravu priliku
Alan Smith..........................dolaskom Tiote-a postao rezervista, ima previsoku platu
Steven Taylor.....................nije još uvek produžio ugovor, sad je cena 2 miliona. Propade čovek.
Peter Lovenkrands...............teško da će pronaći formu




Poslednji izmenio RIOT dana Pon 13 Dec 2010 - 17:31, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptyPon 13 Dec 2010 - 17:08

ispravka-Ashley Wiliams Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptyPon 13 Dec 2010 - 17:14

Za 80% nikad cuo nisam affraid Videcemo za sta ce debeli da da lovu. Mislim da ce biti tanak transfer window. Ima zmiju u dzepu!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptyPon 13 Dec 2010 - 17:30

Ma samo kad bi jedan od njih došao, bilo bi super...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptyPon 13 Dec 2010 - 17:57

Realno ima dosta polovnjaka ali dobro, nista novo za nas - ode Smith, dodje Smith Very Happy Razz Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptyPon 13 Dec 2010 - 18:49

tako je ode smith dodje smith.

Od ovih što odlaze samo bi zadržao Bartona, a Taylora i bi i ne bi. Ako želi da ide ko mu jebe mater, da se sad natežemo sa njim hoces- neces. Volio bi da ostane, ali da ne bude kasnije, toliko smo željeli da ostane a on nista ne pokazuje.

OD ovih što dolaze sve neki smithovi koji su se dokazali i zna se koji je njihov puni potencijal preko kojeg oni ne mogu, hvala ne. Jedino ovog "Šaku" ili Boyatu ali stalni ugovor, koji ce nam na posudbi kad nece irgat sigurno.

Dos Santos ako dodje bit ce kao i Xisco i Best. Možda bi i Adam Johnson bio pojacanje solidno ( ako je mladji od 30 god, stvarno nemam pojma )
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptyPon 13 Dec 2010 - 19:14

moje misljenje: od navedenih Adam Johnson bi bio najbolje pojacanje, mada ni sakho je dobar, ostali neka hvala! Sto se odlazaka tice, barton djubre covek, ali pokazao se ove sezone kao dobar, mada na toj poziciji i nemamo koga...colo, uf sto ne volim tog coveka...kikser, visoka plata...treba nam neko na stoperu, pod hitno, deda nije ni za...taylor da ostane, wilemson mi je nekako mekan, ja sam za dovodjenje mladih igraca kao sto smo basonga doveli, al to nas je usralo strasno...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptyPon 13 Dec 2010 - 19:29

adam johnson je 87' godiste..znaci ima 23godine i to bi za NUFC bilo pojacanje nemogu ni zamislit koliko....
zabio nam je gol kad smo igrali kad je ben arfa slomio nogu...
od 2010. je engleski A reprezentativac i u 5 utakmica zabio je 2gola...
po meni je najbolji igrac City-a...puno bolji od vecine "zvijezdica"

ako cemo imat 20m ovu zimi
dat 10-15m za njega i 5m za elmandera iz boltona...

na transfermarkt.de lik vrijedi 8m ali mislim da bi ga city prodao za 15...

-----elmander------carroll--------

jonas------barton-----tiote......johnson

jose enrique----coloccini----williamson---simpson

--------------------harper--------------------


od odlazaka lovenkrands je izjavio da bi se volio vratit u domovinu....cb copenhagen je prosao skupinu lige prvaka.....
leon besta bi se moglo prodat za milijun, ili ga slati na posudbu u championship...ja bi ga prodao jer nije igrac za NUFC ni za premiership.....
james perch isto nije igrac za NUFC, ali je polivalentan i mislim da ga ove godine necemo prodavat....
xisco je izjavio da je konacno spreman i da se nada da moze igrati kod novog menagera....od besta i lovenkrandsa je puno bolji...pa i od shole....

situacija oko taylora je složena....
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptyPon 13 Dec 2010 - 19:37

thugz ::
moje misljenje: od navedenih Adam Johnson bi bio najbolje pojacanje, mada ni sakho je dobar, ostali neka hvala! Sto se odlazaka tice, barton djubre covek, ali pokazao se ove sezone kao dobar, mada na toj poziciji i nemamo koga...colo, uf sto ne volim tog coveka...kikser, visoka plata...treba nam neko na stoperu, pod hitno, deda nije ni za...taylor da ostane, wilemson mi je nekako mekan, ja sam za dovodjenje mladih igraca kao sto smo basonga doveli, al to nas je usralo strasno...

ma barton je ove godine skroz ok....osim kad je udario pedersena...

nego to mediji skroz napuhaju...sjetite se kad je zabio villi i kad je imo brkove odma ga tabloidi povezali sa fasistikim pozdravima Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptyPon 13 Dec 2010 - 19:42

20M za transfere?!? Tesko bratac! Ako da desetinu te sume to nam je sve pig Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptyPon 13 Dec 2010 - 20:28

debeli je izjavio da ce dati pare za transfere!!! ne kazem ja da je to od sad...bartonovo sranje traje od ranije...ste videli sto ovi arsenalovi i manchesterovi fan klubovi bili na sportklubu???
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptyPon 13 Dec 2010 - 21:00

Aha! Onaj jedan sto je pricao, iz manch. fan kluba je igrao protiv nas na Adi.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptyPon 13 Dec 2010 - 21:02

Srki ::
20M za transfere?!? Tesko bratac! Ako da desetinu te sume to nam je sve pig Very Happy

debeli bi u europu..znaci radi se tim za dogodine....

mislim da je u pravu..treba srezati na ono kvalitetno sto imamo i ciljano popunit mjesta u prijelaznim rokovima..

pa sad..nismo odavno kupovali p zasto ne???.....
sad u premier ligi zarada u odnosu na proslu sezonu ce se učetverostručit ili čak upeterostručit.....

kad smo ispali iz lige tu sezonu smo imali prihode TOP20 u svijetu....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptyPon 13 Dec 2010 - 21:20

Ma nemam ja nista protiv da mi kupujemo, stavise. Samo mi nesto ne ide uz djembelog da da dvajes miliona za jedan prelazni rok. To mi je vrloooo sumnjivo...


Poslednji izmenio Srki dana Uto 14 Dec 2010 - 13:25, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptyUto 14 Dec 2010 - 9:29

videcemo...kad dodje rok, mada mislim da ce se ekipa sjebati, ovi rezultati su timski, ali sa dosta pojacanja na polusezoni ce se sve to razj***
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptyUto 14 Dec 2010 - 13:27

Ne brini, nece se sjebati jer nece nikoga ni dovesti tongue Same old story... Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptyUto 14 Dec 2010 - 13:54

i ja mislim da je tako...nazalost
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptyUto 14 Dec 2010 - 14:19

Ne bih da bude da mracim ali ako pogledamo iz dosadasnjeg iskustva ispasce da smo u pravu mi koji kazemo da se nece trositi velike pare. Razlog prvi-nikada do sada Ass nije dao neku vecu lovu, stavise. Razlog drugi-Ass ne veruje ni jednom menadzeru, svakog je najurio bez pardona, mislim da je i Pardew ovde dok ne zaredja lose rezultate ili dok se Ass ne smori. A Ass, takav kakav je, jednostavno nece dati lovu na raspolaganje nekome koga ceka giljotina.
Voleo bih da me Guzica bar jednom demantuje ali male su sanse za to. Dakle ocekujte mrsav januar!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptyUto 14 Dec 2010 - 23:32

Ja bih bio zadovoljan da se u januaru ne prodaju Carroll, Jose Enrique i Barton i da ako je to ikako moguće Steven Taylor produži ugovor.

Bilo bi dobro pojačati poziciju levog beka. Nemam predstavu na kojoj poziciji treba raditi, da se dovede neki igrač. Možda na poziciji centralnog veznog treba dovesti jednog igrača jer Tiote (idiote) dobija puno kartona, dok Smith i Guthrie nisu nikakve zamene. Računam da će se i mali Gosling od januara priključiti ekipi, da i njega vidimo na delu.

Treba nam možda i još jedan napadač pored Carroll-a, jer Lovenkrands i Ameobi su katastrofa, dok mali Ranger obećava. Best-a i Xisco-a da ne spominjem. Njih treba prodati.

Desno krilo bi pojačao, jer se sa Barton-om nikad ne zna kakvu će glupost napraviti. Routledge je samo brzi i ništa više. Levo krilo nam igra Jonas, koji igra toplo - hladno. Od 10 lopti, on izgubi 9.

Voleo bih još nekoliko puta i Ben Arfa-u da vidim u dresu Newcastle-a. Pardew je izjavio da bi on lično voleo da zadrži Ben Arfa-u u ekipi.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptySre 15 Dec 2010 - 11:36

realno ljudi, barton je centralni vezni...primorani smo da nam igra po desnij strani jer smo tu tanki...ben arfa je poceo tu, dok mu nisu slomili nogu...mada ni njemu to nije prirodna pozicija...rezerva za levog beka nam treba pod hitno, a xisca nismo ni videli na delu, il je povredjen il ne zna ni on sta mu je...dao bi mu priliku!! mislim da je u svakom slucaju bolji od gole! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptySre 15 Dec 2010 - 12:11

ben arfa je klasican poluspic,iza Carrolla i Ameobija,to je njegova najbolja pozicijia,posto kad mu das da igra krilo,on uvek vuce ka sredini loptu....to smo svi primetili....nije za njega krilni posao.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptySre 15 Dec 2010 - 12:54

Sa tehnikom i sutem koji smo videli od Ben Arfe (a nismo ga se nagledali jer nam je City rano pao) reklo bi se da je, sto kaze Roby, klasican poluspic. Moze dobro da razigrava spiceve ali i da zategne kad treba! Steta sto ga onaj magarac polomi!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptySre 15 Dec 2010 - 13:41

pa to i ja kazem, ali me ine igramo sa takvom formacijom gde bi njega u potpunosti iskoristili...kod nas se ne zna ko gde igra...nolan je centralni vezni igra poluspica, barton je takodje centralni a igra desno krilo, jonas je dosao kao desno krilo, sad je iskljucivo levo krilo, takodje nam je perch koji je zadnji vezni igrao desnog beka...tako da kod nas nema izrazitih mesta...bar meni sve to tako izgleda...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptySre 15 Dec 2010 - 19:14

Svi su all around Razz Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... EmptySre 15 Dec 2010 - 19:39

nisu svi allaround...zato nas i bolton, wba,blackpool pobedjuju!!! al ne znam, mi od ovih ekipa gupimo, a pobedimo arsenal u gostima, ne razumem to nikako...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





January transfer window... Empty
PočaljiNaslov: Re: January transfer window...   January transfer window... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
January transfer window...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 13Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sledeći
 Similar topics
-
» Summer transfer window 2020
» Summer transfer window 2019
» transfer round up
» Transfer leta

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: